Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Ekipy/Organizatorów/Prezesów/Sponsorów/Szefów, i innych


Gorzał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam Gorzałka, aż się łezka kręci znów będzie ciekawie na teamspeak'ach ;) miło widzieć takie osoby jeszcze tylko Regza brakuje żeby powrócił i scena teamspeak'a powalona na kolana. xD

Opublikowano

Nie no rekrutacja raczej nie jestem zainteresowany.

I jeszcze jedna sprawa. Po pierwsze w ogole nie poruszyles sprawy crackowanej licencji. Po drugie banujesz wszystkich ktorzy uwazaja, ze licencja jest crackowana (trochu  to podejrzane :D)

Pytam, bo nie wiem co do rzeczy ma to, że w administracji jest x osób.

Crackowana licencja?  A co ja mam poruszać?  :D Przecież w ogłoszeniu nic nie pisało, że serwer licencjonowany ani nic w ten deseń więc nie rozumiem, skąd takie pytanie  o.O

Polecam Gorzałka, aż się łezka kręci znów będzie ciekawie na teamspeak'ach ;) miło widzieć takie osoby jeszcze tylko Regza brakuje żeby powrócił i scena teamspeak'a powalona na kolana. xD

miły komentarz bracie, kim jesteś? odzywaj sie PW jak siedzisz na timspikach coś jeszcze  :D  :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...