Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Steam - nie wczytuje się sklep etc.


BialyOrzel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

 

Od wczoraj jak zaloguje się na steam nie ładuje się wgl. sklep/społeczność/profil  jedynie mam biblioteke

 

Można wiedzieć o co chodzi i czy tylko ja tak mam ?

również shift+tab w cs'ie coś sie nie odpala ( te całe okienko z przeglądarką + znajomi )

Opublikowano

Siema

 

Od wczoraj jak zaloguje się na steam nie ładuje się wgl. sklep/społeczność/profil  jedynie mam biblioteke

 

Można wiedzieć o co chodzi i czy tylko ja tak mam ?

również shift+tab w cs'ie coś sie nie odpala ( te całe okienko z przeglądarką + znajomi )

Chodzi o to? 

http://prntscr.com/8qg9l5

Mam tak od tygodnia i nie wiem co zrobić xD

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Siema

 

Od wczoraj jak zaloguje się na steam nie ładuje się wgl. sklep/społeczność/profil  jedynie mam biblioteke

 

Można wiedzieć o co chodzi i czy tylko ja tak mam ?

również shift+tab w cs'ie coś sie nie odpala ( te całe okienko z przeglądarką + znajomi )

 

Przeinstaluj, a jeśli chcesz coś kupić to może przez przeglądarkę wejdź ;)

Opublikowano

Chodzi o to? 

http://prntscr.com/8qg9l5

Mam tak od tygodnia i nie wiem co zrobić xD

@Tremo Tak też tak mam tyle że cały czas dobrze działało od wczoraj sie zjebało.

 

Przeinstaluj, a jeśli chcesz coś kupić to może przez przeglądarkę wejdź ;)

@Miksterek Własnie na przeglądarce działa ale to wkurwiajace ;/

Jak przeinstaluje to chyba 7 dni nie bd mógł kupywac/handlowac ? Jeżeli tak to nie chce mi sie czekac.

Opublikowano

Mam tak jak Wy, raz mam czarny ekran a raz mi się załaduje :)

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Steam ma od paru dni jakieś problemy i co chwile pada serwer. Znam ten ból, bo nie mogę ludziom oferty wysłać. 

g0Tef.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...