Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

M1C1 poszukuje osób do współpracy.


Szymon.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3949214445057831036618.png


 


Witaj!


Jestem człowiekiem, który lubi konkrety i twardo postawione zasady, dlatego bez zbędnego rozpisywania się, opiszę trochę naszą działalność i przedstawię wymagania.


 


Na początek jednak najważniejsza sprawa - kogo szukamy?


 


  • Sponsora;
  • technika;
  • moderatorów;
  • budowniczych;

Każda osoba aplikująca na którekolwiek ze stanowisk, musi spełniać podane niżej wymagania:


  • Odpowiedzialność - pomoc i współpraca nawet w trudnych dla serwera momentach.
  • Wiek - odpowiedzialność przychodzi z wiekiem, dlatego musimy postawić ten wymóg. Minimalny wiek, to 15 lat.
  • Znajomość aspektów gry, którymi dana osoba ma się zajmować.
  • Zorganizowanie i podporządkowanie się zasadom panującym w naszym teamie.
  • Szybki kontakt - musimy działać prężnie.
  • Doświadczenie - jest to jeden z ważniejszych punktów.
  • Wysoka kultura osobista oraz znajomość zasad poprawnej polszczyzny.
  • Czynny udział w życiu społeczności (nie chodzi mi tutaj o siedzenie na serwerze po kilka godzin, ale wnoszenie nowych pomysłów itp.).

 


Przedstawiłem nasze wymogi, a teraz przejdę do informacji co możemy zaoferować:


  • Po pierwsze, oferujemy wszystko to, czego oczekujemy.
  • Podział stanowisk i skrupulatnie opisane kompetencje każdej osoby.
  • Plan działania i specjalnie wyznaczoną osobę, zajmującą się logistyką i marketingiem.
  • Odpowiednie wynagrodzenie pracy włożonej w serwer.
  • Specjalnie napisy system kar, dzięki któremu nie będzie sytuacji wyrzucania kogoś z teamu z dnia na dzień.

 


Konkretne wymogi i ofertę dla każdej grupy osobno przedstawi na pw @Kacki lub gg - 38620774. Dodam jeszcze, że jeżeli nie spełniasz chociażby jednego z wymagań, nie pisz podania.


 


Pozdrawiamy, Team M1C1


Opublikowano

hmm. Jeśli ten serwer by nie upadnął to zglosił bym sie na technika lecz nie wiem sam czy sie utrzyma :P


  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...