Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

POŁĄCZENIE SERWERÓW ZOSTAŁO PRZERWANE.


Herexo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzień dobry. Nie mam słów po prostu na tą grę, gram "Połączenie z serwerem zostało przerwane" loguję się ciągle error o braku połączenia! No co ja mam zrobic? Ping mam dobry 80  max, mam gre na steam a NET działa jak POWINIEN. także nie wiem o co chodzi, wczesniej bylo wszystko ok. Pomocy? To już dzisiaj 10 raz mnie wywala a wczoraj to już nawet nie liczyłem.

"Świat nie jest taki okrutny jak Ci się wydaje"


 


♥ Night Raid ♥ / The Global Elite \ ♥ Night Raid ♥

Opublikowano

Znajdz stabline połączenie dla internetu.

Zapora, antywirus off. Wszystkie programy ktore moga obciążyć twój internet pozamykaj.

Czas wziąć się do roboty

;)

Opublikowano

Znajdz stabline połączenie dla internetu.

Zapora, antywirus off. Wszystkie programy ktore moga obciążyć twój internet pozamykaj.

gówno nic nie dało.  Wyłączyłem totalnie wszystko, antywirusy, zapory, wszystkie programy, (oprócz Steama ale to nie o to chodzi). Cóż, kiedyś wszystko było OK. Nie rozumiem czemu akurat teraz się tak dzieje. Dzieje się tak od Piątku czyli od wczoraj ;c Nie mogę grać żadnych CW ani nic bo się boje że wywale. Teraz po tym zabiegu wyłączeniu antywirusa oraz zapor zagrałem jeden meczyk 4v4 do 12 i było ok, potem taki sam ale na początku meczu (gdzieś tak 2-0) wywaliło.

"Świat nie jest taki okrutny jak Ci się wydaje"


 


♥ Night Raid ♥ / The Global Elite \ ♥ Night Raid ♥

Opublikowano

Próbowałeś zainstalować SKILLa od nowa ?

Może na inny dysk przenieś ?

 

Nie mam pojęcia jak Ci pomóc skoro od strony technicznej jest wszystko dobrze :)

 

Może ktoś  Cię DDOSuje ?

Opublikowano

Raczej nikt mnie nie DDOSuje.

Nadal nie działa usuwalem grę wgl wszystko i co? Nic. Wielkie G.

Pomocy!

"Świat nie jest taki okrutny jak Ci się wydaje"


 


♥ Night Raid ♥ / The Global Elite \ ♥ Night Raid ♥

Opublikowano

Ja to mam powazniejszy problem... Otoz nie moge odpalic skilla wczoraj dzialal , a dzisiaj nawet przez Dfbug.exe ni u..ja

 

Wyskakuje mi komunikat Xigncode Init Fail [Zcwave_SysEnter] - (e0.190304)

 

Ktos wie co to moze byc? 

 

Net chodzi jak powinien inaczej bym tu nie pisal.

Opublikowano

Odświeżam.

Nic nie dało, szukałem nawet po tureckich forach. 

"Świat nie jest taki okrutny jak Ci się wydaje"


 


♥ Night Raid ♥ / The Global Elite \ ♥ Night Raid ♥

Opublikowano

Sprobuj dzisiaj sie wbic przez dfbug.exe jako administrator.

 

Ewentualnie usun pliki z folderu XIgncode i wtedy odpal jako admin dfbug.

 

Mnie pomoglo , ale jak zas odpale przez gameforge to mam od nowa errory same.

Opublikowano

Temat do kosza.

Okazało się że jak gram w jakąkolwiek grę to po około 20 minutach, internet mi się odłącza (nie wiem jak, skoro przegladam fb,  mpc wszystko i działa xD)

"Świat nie jest taki okrutny jak Ci się wydaje"


 


♥ Night Raid ♥ / The Global Elite \ ♥ Night Raid ♥

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...