Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Regulamin lokalny działu "Grafika 3D"


Atacama

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

8958214867513321535202.png


1. Należy stosować się do Regulaminu Globalnego http://www.mpcforum.pl/forum-805/announcement-10-regulamin-globalny-mpcforumpl/oraz Regulaminu FanART http://www.mpcforum.pl/topic/1348721-regulamin-lokalny-fanart/
2. Prawo do napisania tematu w dziale posiada każdy użytkownik.
3. W dziale obowiązują prefixy:

  • [Poradnik]- dla tematów zawierających poradnik.
  • [info]- dla tematów informacyjnych (newsów)
  • [Download]- dla tematów w których udostępniamy plik
  • [Galeria]- dla tematu w którym zamieszczać będziemy swoje prace
  • [Problem]- kiedy mamy problem z programem
  • [Ocena]- dla tematu w którym prosisz o ocenę pracy
  • [szukam]- dla tematów w którym czegoś szukasz
  • [inne]- Jeżeli żaden z wyżej wymienionych tematów nie pasuje

4. Każdy plik udostępniony w dziale powinien zawierać skan. Za niezastosowanie się do punktu w ciągu 24h, przysługuje kara: 5pkt
5. Posty kompletnie nie związane z tematem trkatowane są jako spam. Kara 5pkt
6. Zabrania się tworzenia tematów gdzie szukamy grafika bądź oferujemy wykonanie zlecenia. Kara 10pkt
Służy do tego dział: http://www.mpcforum.pl/forum/790-grafika-i-usługi-graficzne/
7. W dziale obowiązuje kultura słowa
8. Użytkownik ma prawo do jednego tematu z galerią w dziale.
9. Dla tematów z galeriami obowiązują zasady odpowiadające regulaminowi subforum Galerii http://www.mpcforum.pl/topic/632461-regulamin-subforum-„galerie/
10. Galerie odświeżamy po upłynięciu 24h od ostatniego postu.
11. Jest to "luźny" dział. Nie obowiązują tu ścisłe wzory tematów, co jest swego rodzaju kredytem zaufania do użytkowników. Jakiekolwiek nieodpowiednie zachowanie będzie karane według uznania moderatora.

146361479076443945952.png

Więcej info na profilu : ) Zgoda na sygnature od Makina

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...