Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbardziej toksyczne community EVER


Hisagi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gram w LoLa od drugiego sezonu w CSa od prawie początków 1.6 i uważam że tosyczność nie jest aż taka zła na jaką wygląda.­ 
W CS 1.6 gdy grało się tzw. "MIXy" i ktoś robił mierne staty cisnęło się go i on zazwyczaj starał się poprawić swoje staty bo wiedział że jak mówi się na niego "piz*a" to jest to "pi*dą". Nastały czasy CS:GO gdzie "Minecraft YouTube Fames" nasłały plebs (lecz nie każdy gracz Minecrafta [w którego ja także grałem] jest zły). Nazwiesz przykładowego Stuu Team MCWojownikPL "piz*ą" i co się stanie? Zobaczysz sam są prawdopodobnie 2 opcje: - strolluje tą grę (chociaż w sumie mając 0/7 i robiąc z tego 0/14 bo "trollowałem" to nie oznacza że trollował tylo jest c*****y.), druga opcja to darcie mordy do mikrofonu coś jak "PINGWIN R*CHAŁ WAM MATKI!!! bo mi jeszcze włosy nie wyrosły więc się wstydzę".

Co do LoLa:
Toksyczność niby jest "zła" ale moim zdaniem Riot nie powinien za to banować. Grasz SoloQ? Widzisz że ktoś jest toksyczny wpisujesz /mute <nick> lub <nazwa_postaci> i tyle. Ale wait? Żeby być toksycznym trzeba coś zniszczyć tak? Jeszcze z tydzień temu uznawałem że jak ktoś zepsuję jakąś akcję to zacznę mu pisać coś co nie uzna system za "flame". I co się działo? Przegrywałem gierki bo drużyna madowała, ale to nie tylko przez to bo jak team miał 0/8 razem na Bocie to mnie serce aż bolało nie napisać czegoś do nich. Pisałem, pisałem i co? 6 serii do platyny 1 w pizdu. Myślę sobie kurde muszę coś z tym zrobić...
Przestałem pisać do innych "toksycznie", słyszałem kłótnie w champion select? /mute all na początku gry i tak doszedłem w 2 dni do Diamentu, gdzie przedtem męczyłem się 3 dni żeby wejść do platyny 2. 
 
 v0J8ksW.png
hTtjvQt.png
 
TL:DR - Flame jest OK ktoś chcę go słuchać to może, nie chcesz wystepuje opcja /mute, flame nie powinien być banowany.

(P.S. Riot powinien zacząć banować trolli - nie toksyków.)

Nie pomagam przy ściąganiu/konfigurowaniu botów/cheatów do League of Legends gdyż ich nie używam.


Ziomeczki pamiętajcie o opcji Lubię to! to naprawdę motywuję.

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie zgadzam się. Wbicie 30 lvla to żaden problem, jestem skłonny powiedzieć że wbijanie lvla jest przyjemniejsze opd grania po 30lvlu/rankedów.

 

Potwierdzone info, ostatnio kolega levelował od nowa konto i jest zadowolony.

 

Może nie jest to problem i jest przyjemniejsze jak ktoś nakupi sobie boostów pod wszystko, bo w innym przypadku to bardziej męka niż cokolwiek innego. Przynajmniej ja tak odczuwam, bo już kilkakrotnie podchodziłem do expienia smurfów. Jestem już przyzwyczajony do grania na runach i masterkach a druga sprawa, że jesteśmy ograniczeni tylko do rotacji, bo farmienie pz na nowych bohaterów bez boostów jednak trochę trwa a gra w żaden sposób nowych graczy do tego nie zachęca. Co innego jakby były podobne nagrody jak na GARENIE za wbijanie lvla jak ktoś już tu wspomniał

Opublikowano

A moim zdaniem nie powinno byc kar za toksycznosc... Jak ci przeszkadza ze ktos sie wyzywa to go mutujesz i sie konczy.Przez te bany za flame ludzie w lolu zrobili sie strasznie wrazliwi, nawet jak napiszesz easy to juz wszyscy placza i daja ci reporta. W innych grach typu dota/cs czegos takiego nie ma. A najczesciej taka toksycznosc spowodowana jest czym?

 

-trolling - przykladowa sytuacja-dunkey gra z trollem malphitem, po prostu ciagle feedowal. Dunkiego puscily nerwy i powiedzial mu to co powiedzial. Co sie stalo po grze? Dunkey dostal bana a malphite spokojnie sobie biega po rifcie i nic mu nie jest. A kogo to byla wina?

 

 

-elo boosting-nie raz mielismy taka sytuacje ze po mapie biega sobie koles 0/15/0 i nic nie pisze...

Gdyby naprawili te sprawy poziom toksycznosci by spadl. Ale oczywiscie zamiast cos robic lepiej POSTAWIC ROBOTA JAKO MASZYNE BANUJACA (xD) i dodawac skiny... GG RIOT THANKS FOR GAME

tumblr_n94ladHf5d1qckkfko1_500.gif

 

Opublikowano

Największy problem riot games? Złe pojęcie słowa toksyczność. Dla nich toksycznym graczem jest osoba, która
ubliża innym, rzuca mięsem we wszystkie strony świata i tyle. Dla nich osobą toksyczną nie jest osoba trollująca, 
psująca innym gameplay experience, złośliwie zabierająca farme/buffy, stojąca obok gdy umierasz i spamująca emotką, śmiechem
mając full hp. To jest prawdziwy problem w tej grze, mnie by nawet nie przeszkadzało gdyby w lolu dalej sie ludzie wyzywali, 
niech sobie wylewają frustracje, ale gdy marnuje swój czas przez kogoś kto złośliwie mi przegrywa gry i nie zostaje
za to ukarany wtedy sie dopiero "denerwuję". Riot ściemnia, że bierze takie sprawy pod uwagę, mam pare nickow graczy, na których
napisałem reporta prostu do supportu i nigdy nie dostali nawet zawieszenia konta na 24h/72h, NIGDY.

Dlaczego riot idzie w złą stronę? Z gry robi przedszkole, w którym nie można przeklinać, ale można psuć innym gre
i być złośliwym ;)

xSzfbPQ.gif

Opublikowano

Jak dla mnie powinni zrobić taki system jak w Tibii, jedno wyzwisko -> warn 180 dni, po kolejnych 3 perm :D. Dodatkowo do tego zaliczałyby się wszystkie osoby specjalnie trollujące, ubliżające grę innym.

 

Pograj w Smite na rankedach, i zobaczysz co to toksyczne community xD

 

już na normalach jest flejm xD. Ktoś ma 0/8 i report this noob.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Według mnie, najlepszym sposobem na toksycznych graczy, jest po prostu ignorowanie ich zachowania. Myślę, że gdyby wszyscy zaczęli wykazywać taką postawę, wobec tego typu jednostek, sytuacja uległaby w pewnym stopniu zmianie. Może właśnie to uświadomiłoby tego typu osobom, iż nieopłacalnym jest rzucanie w kogoś obraźliwymi zwrotami, gdyż wszyscy ich zaczynają wtedy po prostu zlewać.

Opublikowano

A moim zdaniem nie powinno byc kar za toksycznosc... Jak ci przeszkadza ze ktos sie wyzywa to go mutujesz i sie konczy.Przez te bany za flame ludzie w lolu zrobili sie strasznie wrazliwi, nawet jak napiszesz easy to juz wszyscy placza i daja ci reporta. W innych grach typu dota/cs czegos takiego nie ma. A najczesciej taka toksycznosc spowodowana jest czym?

 

-trolling - przykladowa sytuacja-dunkey gra z trollem malphitem, po prostu ciagle feedowal. Dunkiego puscily nerwy i powiedzial mu to co powiedzial. Co sie stalo po grze? Dunkey dostal bana a malphite spokojnie sobie biega po rifcie i nic mu nie jest. A kogo to byla wina?

 

 

-elo boosting-nie raz mielismy taka sytuacje ze po mapie biega sobie koles 0/15/0 i nic nie pisze...

Gdyby naprawili te sprawy poziom toksycznosci by spadl. Ale oczywiscie zamiast cos robic lepiej POSTAWIC ROBOTA JAKO MASZYNE BANUJACA ( xD) i dodawac skiny... GG RIOT THANKS FOR GAME

Kary za toksyczność muszą być, bo jak typo throwuje ci gre bo musi połowę stać i jechać swój teammate, to już za fajne nie jest.

Opublikowano

Jedynym dobrym rozwiązaniemy byłoby tworzenie elit serwerowych czyli ludzi którzy nie byli banowani za flame , nie zgłaszane są na nich reporty , grają honorowo i tak dalej , nie wychodza z gier itp . Myslę że takie statystyki byliby w stanie przeprowadzić , po czym tacy ludzie mieliby swoje miejsce do grania , odosobnione od flamerów i płaczących dzieciaków ;)

 

Ta, i siedź sobie w Q pół dnia, albo nawet i więcej. 

Opublikowano

A według mnie jest sposób na uratowanie tego community, lecz muszą ucierpieć obie strony. Chodzi mi tutaj o CAŁKOWITE usunięcie chatu w meczu i totalnie rozbudowany system pingowania. Nie było by chatu czyli żadna osoba nie ruchała by ci matki i nikt by nie życzył ci raka, a pingami byś mógł zdziałać więcej. Riot by mógł dodać np. Pingi z nazwą "skupić się na..", "rozproszyć się", "wszyscy razem" (i pokazać na jakiej linii macie być" oraz wiele emotek. W lola gra tak duża liczba osób a więc spotkamy tu każdy typ gracza i człowieka. Jeden wyzwie cię od szmat, inny powie żebyś bardziej się starał i jeszcze inny powie że nic się nie stało. Mało kto ma charakter w stylu "mnie inni nie denerwują, jestem spokojną osobą która jest odporna na takiego typu zachowania". Community lola ssie. Ssie z powodu każdego z nas, bo kto nigdy nikogo w tej grze nie wyzwał i nie obraził? Nie jest to przez gimbusów czy dzieci z podstawowki i dorosle osoby. Połączenie wszystkich typow ludzi w jednym miejscu, daje bombe której nie da sie rozbroić. Da się ją tylko uciszyć wyłączając chat . I tak każdy flamer będzie darł jape na teammatów, ale inne osoby w teamie tego nie usłyszą ;). Riot próbował jakoś naprawić w krótki okres czasu te " nagrody za dobre zachowanie"... mało co to dało. Wróci gimbus do domu i dalej będzie szczekał za byle co bo może...

 

 

   

Opublikowano

Kary za toksyczność muszą być, bo jak typo throwuje ci gre bo musi połowę stać i jechać swój teammate, to już za fajne nie jest.

No tak, coś o tym wiesz xDD

 

 

#top:

 

Toksyczną osobą można nazwać kogoś, kto rzuca mięsem bez powodu. Jeśli ktoś prowokuje chociażby trollingiem czy wybitnym bezmózgowiem to Imo nie ma tu toksyczności. Riot uważa, że będziemy machali ręką na trolli z myślą "nic się nie stało". No tak nie jest, sorry.

Ja osobiście zacząłem nagrywać swoje gry i wysyłać tickety na osoby trollujące.

Opublikowano

No tak, coś o tym wiesz xDD

 

 

#top:

 

Toksyczną osobą można nazwać kogoś, kto rzuca mięsem bez powodu. Jeśli ktoś prowokuje chociażby trollingiem czy wybitnym bezmózgowiem to Imo nie ma tu toksyczności. Riot uważa, że będziemy machali ręką na trolli z myślą "nic się nie stało". No tak nie jest, sorry.

Ja osobiście zacząłem nagrywać swoje gry i wysyłać tickety na osoby trollujące.

Nie oczekuj, że to cokolwiek zmieni. Jeszcze zabawni mówią, że z uwagi na polityke prywatności tożsamości nie mogą Cie poinformować o tym

czy zostały wzięte jakiekolwiek działania względem zgłaszanego gracza. Taką informacje wysyła CI AUTOMAT, a nie ktoś z supportu (pod przykrywką supportera).

Natomiast nie ma żadnych problemów z polityką prywatności po prostu oni i tak nie będą karać takich graczy, a taki tekst walą na ściemę ;)

 

Przez 5 lat pisałem tickety i nic to nigdy nie dawało. Filmiku, screeny, dowody. Zawsze automat odpisywał tę samą wiadomość. No może poza latami 2010-2011 bo wtedy 

nie trzeba bylo nikogo zgłaszać :)

xSzfbPQ.gif

Opublikowano

Nie zwracasz uwagi na graczy, którzy siedzą cicho tylko zapamiętujesz ilu spotkałeś flamerów.

 

Kiedy gram z kimś bardzo toksycznym to po prostu używam przycisku mute i nie karmię trolla, niech pisze sam do siebie.

Poza tym do niedawna polityka rito działała w ten sposób, że przykładowo osoba zła na trolla napisała coś niemiłego i dostawała bana, a troll grał dalej bez żadnych konsekwencji.

Teraz po rzekomym udoskonaleniu systemu resocjalizacji może będzie lepiej, ale szczerze mówiąc nie słyszałem jeszcze o żadnej osobie zbanowanej przez ten system.

Po jednej z aktualizacji ich systemu dostałem bana na 1400 gier na czat, potem 30 dni i permik(parę miechów temu). :v

@

Jak temu zaradzić? Nie da się, tyle. Żadne systemy, kary ani nic w tym stylu nie pomogą. Zaostrzą kary? Poleci pewnie płacz. Zrobią nowy system? Znając ich znowu zrobią go na odpierdol i z wszystkich ukaranych 20% będzie słusznie. Nie ma się też co łudzić, że ludzie się zmienią na lepsze, jak kupiłem konto i wbiłem na rankedy do silvera to cisnęli tak, jak nigdy wcześniej. :P Nie ma według mnie już ratunku, za niedługo zacznie się ogromny spadek osób grających w LoLa, ba już się zaczął - wystarczy popatrzyć ile osób sprzedaje konta do lola...

Opublikowano

Nic się nie da zrobić z toksycznym community. Ono jest i będzie, w większości popularnych grach. 

 

Jak zwykle mądrością zajebała, jak zwykle z błędem.

 

 

Ja się jakoś szczególnie często z tym nie spotykam. Jeżeli już, to mutuję i po sprawie. W porównaniu do CS-a Liga jest dość spokojna, moim zdaniem.  o.O Trochę nadwrażliwi jesteście, a to w internetach nie jest przydatna cecha. Szczególnie, jeśli gramy w gry. W związku z tym, nic bym nie zmieniła.

­

c:

Opublikowano

Ja flejmie cały czas, głównie gdy mam w teamie bota który pisze do przeciwnika że zabił go na lagu, patrze statystyki a on 0-7-0 w 12 minucie(typowy diamencik), oprócz tego jeszcze fochy strzela i zaczyna biegać po jungli za junglerem. Flame 100% i tyle, pare razy miałem bana na 100 gier(chat) ale wystarczy puścić bota na aramy i szybko leci :]

Opublikowano

Jak zwykle mądrością zajebała, jak zwykle z błędem.

 

 

Ja się jakoś szczególnie często z tym nie spotykam. Jeżeli już, to mutuję i po sprawie. W porównaniu do CS-a Liga jest dość spokojna, moim zdaniem.  o.O Trochę nadwrażliwi jesteście, a to w internetach nie jest przydatna cecha. Szczególnie, jeśli gramy w gry. W związku z tym, nic bym nie zmieniła.

­

Im dłużej grasz tym inaczej postrzegasz to co sie dzieje w tej grze, tym bardziej jeżeli możesz dostrzec kontrast między

tym jak było kiedyś, a teraz.

 

Taki fun fact specjalisty od spraw "toksyczności league of legends riot lyte". Powiedział, że jeżeli mutujesz kogoś

również jesteś toksyczna xD

 

Najgorsze jest to, że mute tak naprawdę nie jest żadnym wyjściem bo mutując kogoś tracisz z nim kontakt

i jak nie umie followować gracie 4v5.

 

Między CS, a lol które jest bardziej toksyczne zawsze wygra lol. Mimo dostępu do mikrofonu w CS ludzie JESZCZE

nie są tak rozcwaniaczeni. Oczywiście bywają wyjątki.

 

+nie wiem czemu hejt w strone Karusi nie znam się bo nowy na forum, ale powiedziała prawdę.

 

@1373230489-U611928.pngBagietka

xSzfbPQ.gif

Opublikowano

Aleeee długa rozmowa ;x !...

 

powiem ci tak... jakim jesteś takich dostajesz...

ja dla przykładu nigdy nie dostałem "toksycznego" gracza jakiego widze na YT czy innych filmach...

czasami się można z kimś powygłupiać jak to niedawno miało miejsce w mojej grze Kenenem...

 

Bany: Soraka i 2 puste...

Toksyczny start w lobby...

ale każdy sobie pomagał był dla siebie miły a to że jeden drugiemu coś czasem powiedział to tylko 4Fun :)...

 

 

9288514442174381143028.png

 

 

 

Innymi słowy jeśli SAM jesteś agresywny Rito będzie dobierało ci takich graczy...

i nie chodzi o samo pisanie w grze a też o zachowanie... możesz nic nie mówić a swoim zachowaniem być "toksycznym"

 

ale odnośnie samego twojego pytania ( "jakie są wasze pomysły" - czy jakoś tak z pamięci piszę )

 

- Wprowadzenie indywidualnej oceny każdego gracza w grach rankingowych

nie ukrywajmy że wiele osób jest "wściekłych" z powodu "nub tim" "nub plejer" itp. kiedy gra rankingowe gry...

wprowadzenie oceniania indywidualnych osiągnięć każdego gracza sprawiło by że gracz nie byłby "karany za błędy drużyny"

 

ale też i nie byłby nagradzany za ich sukcesy ( np. tym razem ty jesteś nobem i team cie keruje xD )

 

- możliwość zrobienia gry "nie ocenianej"

innymi słowy gre z której możesz wyjść w każdej chwili jeśli team ci się nie podoba...

gracz który wyszedł z gry jest zastępowany Bot-em a bot z koleii może być zastąpiony innym graczem

( coś jak np. w CS-ie kiedy gramy na botach - padliśmy to wybieramy bota którym chcemy grać :P )

 

co prawda to prawda da się jeszcze dużo więcej zrobić ale...

moja wiadomość byłaby strasznie długa ;x...

Opublikowano

Aleeee długa rozmowa ;x !...

 

powiem ci tak... jakim jesteś takich dostajesz...

ja dla przykładu nigdy nie dostałem "toksycznego" gracza jakiego widze na YT czy innych filmach...

czasami się można z kimś powygłupiać jak to niedawno miało miejsce w mojej grze Kenenem...

 

Bany: Soraka i 2 puste...

Toksyczny start w lobby...

ale każdy sobie pomagał był dla siebie miły a to że jeden drugiemu coś czasem powiedział to tylko 4Fun :)...

 

 

9288514442174381143028.png

 

 

 

Innymi słowy jeśli SAM jesteś agresywny Rito będzie dobierało ci takich graczy...

i nie chodzi o samo pisanie w grze a też o zachowanie... możesz nic nie mówić a swoim zachowaniem być "toksycznym"

 

ale odnośnie samego twojego pytania ( "jakie są wasze pomysły" - czy jakoś tak z pamięci piszę )

 

- Wprowadzenie indywidualnej oceny każdego gracza w grach rankingowych

nie ukrywajmy że wiele osób jest "wściekłych" z powodu "nub tim" "nub plejer" itp. kiedy gra rankingowe gry...

wprowadzenie oceniania indywidualnych osiągnięć każdego gracza sprawiło by że gracz nie byłby "karany za błędy drużyny"

 

ale też i nie byłby nagradzany za ich sukcesy ( np. tym razem ty jesteś nobem i team cie keruje xD )

 

- możliwość zrobienia gry "nie ocenianej"

innymi słowy gre z której możesz wyjść w każdej chwili jeśli team ci się nie podoba...

gracz który wyszedł z gry jest zastępowany Bot-em a bot z koleii może być zastąpiony innym graczem

( coś jak np. w CS-ie kiedy gramy na botach - padliśmy to wybieramy bota którym chcemy grać :P )

 

co prawda to prawda da się jeszcze dużo więcej zrobić ale...

moja wiadomość byłaby strasznie długa ;x...

Wybacz, ale stwierdzeniem "jakim jesteś takich dostajesz" wbiłeś sobie gwóźdź to trumny by kontynuować jakąkolwiek dyskusję na poziomie.

Większych głupot w życiu nie przeczytałem.

 

Dla eksperymentu zrobiłem kiedyś po resecie ip nowe konto, na którym NIC nie pisałem na czacie. Kompletnie NIC.

Jedyne czego używałem to pingów, a ludzi toksycznych dalej dostawałem. Nie ma co do tego reguły "dostajesz takich jakim jesteś".

Brzmi to jak najgłupsza prowokacja jaką dzisiejszego dnia przeczytałem. (Nie odwalałem również żadnych toksycznych akcji -

tak na wszelki wypadek to dodam jakby ktoś chciał powiedzieć, że mogłem być toksyczny nie uzywając czatu)

 

Bawi mnie gdy ktoś wrzuci screena z wygranej gry z falmerami i walnie coś w stylu "Da sie? Da sie!"

Na siłe szukanie wyjątku, który potwierdzi regułę osoby piszącej danego posta.

xSzfbPQ.gif

Opublikowano

Jak zwykle mądrością zajebała, jak zwykle z błędem.

 

 

Ja się jakoś szczególnie często z tym nie spotykam. Jeżeli już, to mutuję i po sprawie. W porównaniu do CS-a Liga jest dość spokojna, moim zdaniem.  o.O Trochę nadwrażliwi jesteście, a to w internetach nie jest przydatna cecha. Szczególnie, jeśli gramy w gry. W związku z tym, nic bym nie zmieniła.

­

 

Pytam o CS-a? Nie o lola nie mieszaj różnych gier chociaż wiem wspólna cecha LUDZIE. Wrażliwość to cecha, która nie powinna być zapomniana. Poza tym po cholerę już się sapiesz do kogoś? Okej wyraziłaś może swoje zdanie, ale minimum kultury jednak można zachować?

 

 

 

Aleeee długa rozmowa ;x !...

 

powiem ci tak... jakim jesteś takich dostajesz...

ja dla przykładu nigdy nie dostałem "toksycznego" gracza jakiego widze na YT czy innych filmach...

czasami się można z kimś powygłupiać jak to niedawno miało miejsce w mojej grze Kenenem...

 

Up ma rację

Opublikowano

Może tak czuje, a ja widzę w tym trochę racji - jeżeli sam jest spokojny, to wątpie aby zwracał tak wielką uwagę na flame, a nawet jeśli, to może na niego nie reaguje czy cokolwiek. Oczywiście, napewno to nie działa tak jak napisał, ale może tak właśnie odczuwać z tego powodu.

Opublikowano

Pytam o CS-a? Nie o lola nie mieszaj różnych gier chociaż wiem wspólna cecha LUDZIE. Wrażliwość to cecha, która nie powinna być zapomniana. Poza tym po cholerę już się sapiesz do kogoś? Okej wyraziłaś może swoje zdanie, ale minimum kultury jednak można zachować?

 

Błagam, stawiaj chociaż przecinki, bo nie wiadomo o co Ci chodzi.

 

Pytałeś o LoL-a? W takim razie wyciągnij z mojej wypowiedzi prosty wniosek - mogło być gorzej! Chciałam to nieco sprecyzować, wobec tego wybacz, że wyraziłam się przez to w zbyt skomplikowany sposób.

 

Wrażliwość w grach nie powinna być zapomniana, naprawdę? xD

­

c:

Opublikowano

Błagam, stawiaj chociaż przecinki, bo nie wiadomo o co Ci chodzi.

 

Pytałeś o LoL-a? W takim razie wyciągnij z mojej wypowiedzi prosty wniosek - mogło być gorzej! Chciałam to nieco sprecyzować, wobec tego wybacz, że wyraziłam się przez to w zbyt skomplikowany sposób.

 

Wrażliwość w grach nie powinna być zapomniana, naprawdę? xD

­

Rzucasz się w stronę @Hisagi że nie potrafi wyjąc wniosków z porównania, a sama patrzysz przez grubą szybę arogancji :D

Nie chodzi o gry, a o świat. Ludzie w internecie sie zmieniają, wrażliwość zostaje zapomniana, a ludzie boją się myśleć po swojemu

i podążają za tłumem. Co raz więcej znieczulenia i co raz mniej wrażliwości. Kiedyś nie wyobrażam sobie by w jakiejś grze życzono

komuś raka czy śmierci, a w lolu to codzienność. Nie mogło być gorzej :) Nie mogło być gorzej skoro ludzie przez śmierć pikselowego bohatera

życzą drugiemu śmierci rodziny, to jest dno i gorzej być już nie mogło

@1373230489-U611928.pngBagietka

xSzfbPQ.gif

Opublikowano

Rzucasz się w stronę @Hisagi że nie potrafi wyjąc wniosków z porównania, a sama patrzysz przez grubą szybę arogancji :D

Nie chodzi o gry, a o świat. Ludzie w internecie sie zmieniają, wrażliwość zostaje zapomniana, a ludzie boją się myśleć po swojemu

i podążają za tłumem. Co raz więcej znieczulenia i co raz mniej wrażliwości. Kiedyś nie wyobrażam sobie by w jakiejś grze życzono

komuś raka czy śmierci, a w lolu to codzienność. Nie mogło być gorzej :) Nie mogło być gorzej skoro ludzie przez śmierć pikselowego bohatera

życzą drugiemu śmierci rodziny, to jest dno i gorzej być już nie mogło

@1373230489-U611928.pngBagietka

 

W takim razie chyba niestety zostałam przez ową społeczność zniszczona, spaczona do reszty, gdyż tej wrażliwości mi kompletnie brak i wcale nie jest mi z tym źle. Nie ruszają mnie teksty o rodzinie, nie ruszają teksty o śmierci. Zazwyczaj lubię wdać się z taką osobą w dyskusję i w większości przypadków okazuje się, że jest tępa i po prostu pisze tak, bo to modne. W takim wypadku pośmieję się i zmutuję. Jeżeli nie mam ochoty tego czytać - mutuję od razu. W dobie rozkwitu czarnego humoru takie teksty będziemy spotykać coraz częściej, a że sama taki lubię, to nie burzy mnie to w takim stopniu. Jeżeli chcecie odciąć się od tego, ku czemu to zmierza, zawsze możecie odpuścić sobie Ligę i iść grać, nie wiem, w Kubusia Puchatka? Bo nie ma takiego rozwiązania, które wyeliminuje to zjawisko całkowicie. A jeżeli będzie, to w którymś momencie strach będzie cokolwiek napisać na czacie, z obawą o bana, skoro teraz można go dostać za napisanie "easy". 

 

@Hisagi http://www.prosteprzecinki.pl- polecam.

 

*czarnego humoru, mój błąd

­

c:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...