Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z niedziałającymi modami po wrzuceniu ich do folderu.


hurrican2000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słuchać uważnie mam taki problem, każdy do jasnej ciasnej mod mi nie działa wrzucam do folderu "Mods" i nic. Nawet jeżeli i forge'a używam to i też nie działa. Posiadam launcher shiginima, może pobrać inny launcher? Jakieś pomysły? jedynie działają mi resource packi (Paczka Zasobów)? 

Footballplayer.pl <- Nowa gra piłkarska! :D

Opublikowano

W Shiginima launcher nie ma możliwości wgrywania modów .. ale powiedz gdzie wgrywasz mody? wiesz gdzie wchodzisz po koleji powiedz.

9-AwardImgMaster-1361138078.png

Opublikowano

Jezu czemu nikt mi nie powiedział ze na shiginimi nie działają mody... Mam w cholere modów. chyba z +300. :P

Footballplayer.pl <- Nowa gra piłkarska! :D

Opublikowano

Słuchać uważnie mam taki problem, każdy do jasnej ciasnej mod mi nie działa wrzucam do folderu "Mods" i nic. Nawet jeżeli i forge'a używam to i też nie działa. Posiadam launcher shiginima, może pobrać inny launcher? Jakieś pomysły? jedynie działają mi resource packi (Paczka Zasobów)? 

Jak mody bez forga mają Ci działać o.0?

Mody na tą samą wersje co forge?

Forge na tą samą wersje co minecraft?

Dobrze wszystko wgrywasz?

Najlepszy launcher znajdziesz na stronie mojang.com

Co sie dzieje kiedy uruchamiasz mc?

Jaka wersja mc, jaka java, jaki system i ilu bitowy?

Jaki JVM argument masz w launcherze ustawiony?

 

Jezu czemu nikt mi nie powiedział ze na shiginimi nie działają mody... Mam w cholere modów. chyba z +300. :P

Działają normalnie.

Chciałbym zobaczyć te +300 modów -.-

Opublikowano

Mam forge i nic :P

Mody na tą samą wersje co forge?

Forge na tą samą wersje co minecraft?

Dobrze wszystko wgrywasz?

Najlepszy launcher znajdziesz na stronie mojang.com

Co sie dzieje kiedy uruchamiasz mc?

Jaka wersja mc, jaka java, jaki system i ilu bitowy?

Jaki JVM argument masz w launcherze ustawiony?

 

Odpisz na te pytania albo nie mam jak Ci pomóc!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...