Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Konserwacja 1.10.2015 - Zmiany w Caligorze.


Gość RakNieBoRak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej


 


1.10.2015r (czwartek), zostanie przeprowadzona konserwacja serwerów.


Będzie ona miała naprawy i dodaniu funkcji dot. równości drużyn.


 


O to, co zostanie dodane/zmienione.


 


- Co każdą sekundę, gdy gracz wejdzie do portalu Caligora, zostanie zmieniona frakcja.


Będzie to następowało tak: Pierwszy gracz - Anioł, drugi - Demon, trzeci - Anioł. 


- Będzie możliwość WALCZENIA w własną rodziną/przyjaciółmi/grupą.


- NIE BĘDZIE możliwości opuszczenia rajdu podczas gdy Caligor będzie żył. Wylogowanie się, oznacza teleportacje na Cytadele.


- Skrzydła przyjaźni będą nie możliwe podczas rajdu Caligora.


- Ograniczenie chatu fam.


 


Źródło: http://board.en.nostale.gameforge.com/board1-mimi-mentor-s-official-news/board49-news-about-maintenances/30782-maintenance-01-10-15/#post316393


 


Zapraszam do dyskusji! :-)


Opublikowano

Czytałem o tym. Szczerze? Nie mam o tym zdania. Powinni usunąć tego Caligora i zrobić normalny rajd typu Glacerlus itp. a nie niszczyć glacę. Jedyne co dobre z tej zmiany to jest to, że nie będzie aż tak dużego przebicia jednej frakcji. Jak ktoś napisał na grupie Nostale Polska w poście dot. tej aktualizacji "dudusie będą walczyć z dudusiami" :P

Powinni jeszcze zablokować Mini-land na glacy aby ludzie się nie chowali.

 

A wiadomo co z tymi grupami? Słyszałem, że po wejściu mają się usunąć. 

I nie wiem, czy frakcja zmienia się na stałe czy tylko na rajd

Tysiące lat wojen, ani jednego dnia pokoju,

pytam czy to skończy się.

 

Zegarek BB

Opublikowano

Czytałem o tym. Szczerze? Nie mam o tym zdania. Powinni usunąć tego Caligora i zrobić normalny rajd typu Glacerlus itp. a nie niszczyć glacę. Jedyne co dobre z tej zmiany to jest to, że nie będzie aż tak dużego przebicia jednej frakcji. Jak ktoś napisał na grupie Nostale Polska w poście dot. tej aktualizacji "dudusie będą walczyć z dudusiami" :P

Powinni jeszcze zablokować Mini-land na glacy aby ludzie się nie chowali.

 

A wiadomo co z tymi grupami? Słyszałem, że po wejściu mają się usunąć. 

I nie wiem, czy frakcja zmienia się na stałe czy tylko na rajd

 

Frakcja zmienia się tylko na rajd. Na NosTale SE był przedstawiony filmik o tym. :)

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...