Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

mówi prawde czy kłamie? zakup vps


Pєnєяo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema, to co ten gościu pisze to prawda czy nie?

chodzi o to że ma powstać serwer i ja mam kupic vpsa

gościu twierdzi że lepiej będzie jak on przypisze vps na swojego maile bo już raz kupował vps od tej firmy i zakup zostanie sfinalizowany szybciej bo gdyby vps miał być na moim mailu to trzeba czekać kilka godzin z racji że ja nie kupowałem od nich nigdy vps

co o tym sądzicie?

 

iksdee.png

Opublikowano

BLEJK K***A GDZIE MOJE 20 ZŁ.

 

Jestes raperem za dyche więc blejk sie nie odzywa.

 

 

Ofc ze to oszust, każde zgłoszenia od przeciętnych użytkowników są traktowane tak samo. I pozdro dla typa skoro przez vps-a chce zmienić ci passy na stronie xD

Opublikowano

do zamknięcia, thx za pomoc koledzy

 

@Crime.

zajmiesz się tym typem?

pobijesz go i zgwałcisz za to że chciał mnie oszukać?

na GG chwaliłeś się że jesteś koxu w chuy i byś mi najebał

to wyruchaj tego typa za mnie  :sex:  :makka:


"widze ze ty ogarniety gosc", patrze penero i kisne

przecież ja jestem bardziej ogarnięty niż 75% userów na forum  :yay:

na forum uprzykrzam ''życie'' tym którzy na to zasługują np. @1373230489-U611928.pngNukey @Crime. dużo tego żeby wszystkich wymieniać po prostu nie lubie jak ktoś żeruje na drugiej osobie, oszukuje ludzi, pierdoli farmazony itd.

spoko userzy są spoko i zawsze będę się o nich wypowiadał tylko w ciepłych słowach XDD

 

@harnaś

@Noresta

@Zagrajmarek

@kwiatmix

 

zamknijcie ten burdel bo dzieci już zaczynają spamować nie na temat

Opublikowano

do zamknięcia, thx za pomoc koledzy

 

@Crime.

zajmiesz się tym typem?

pobijesz go i zgwałcisz za to że chciał mnie oszukać?

na GG chwaliłeś się że jesteś koxu w chuy i byś mi najebał

to wyruchaj tego typa za mnie  :sex:  :makka:

przecież ja jestem bardziej ogarnięty niż 75% userów na forum  :yay:

problem w tym że nikt z Was mnie prywatnie nie zna i nigdy nie pozna.. no chyba ze @1373230489-U611928.pngNukey będzie chciał mi ojebać wtedy pozna smok mej pały

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...