Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę spinowować - jestem początkujący


VellG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, otóż nie moge poprostu spinować nigdzie.,


 


Jestem mozna powiedziec początkującym bo mialem dłuuugą przerwę.


 


2 dni temu normalnie sobie kręciłem myszką kółka w 1 miejscu i spiny wchodziły.


 


Lecz teraz cały czas failuje, pobrałem sobie mapke specjalnie do spinów i jest to samo.. Cały czas nie zalicza.


 


Wie ktoś może czym to może być spowodowane..? Jakieś opcje w osu czy cos /; ?


Opublikowano

Pierwszy raz słyszę, że ktoś nie potrafi kręcić kółek...

Trzymasz przycisk ---> ręką wykonujesz ruchy okrężne ---> ??? ---> profit!

Tutaj masz 10 minut (lol) poradnika jak spinować:


6434527732.png76561198021029824.png

 

 

 

 

Opublikowano

Tu raczej chodzi o coś innego. Wykonywanie ruchów okrężnych to jedna sprawa. Drugą sprawą jest parametr mapy, mianowicie trudność spinerów. Gdy najedziemy myszką na miejsce gdzie podane jest ar, od,cs mapy to on nam się wyświetli. Im jest wyższy tym trudniej jest wykręcić spiner i tym szybciej trzeba to robić. Zwiększa się on zwykle gdy odpalimy moda jakim jest HR. Żeby nauczyć się spinować wystarczy tylko kręcić sporo na HR a na pewno wejdzie Ci sposób spinowania i po pewnym czasie będziesz to robił automatycznie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...