Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Reklama serwera na Youtube - 45k widzów!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!


 


Posiadam kanał z bardzo dużą widownią oraz bardzo kreatywnym sposobem tworzenia materiałów!


 


Tą wiadomość kieruje do was, gdyż oferuje od siebie reklamę serwera na moim kanale w bardzo nie typowy sposób, i myśle ze to dla was było by to zaskoczenie, takiej reklamy chyba jeszcze nie było ;)


 


 


Jeśli byłbyś zainteresowany, śmiało pisz na FB: https://www.facebook.com/amokgames


gdyż tutaj przesiaduje bardzo rzadko! 


 


Mój kanał: 


sss


Statystyki:


25.000 wyś dziennie


1 milion odsłon miesiecznie


3k nowych widzów miesiecznie!

gtav2.png

Opublikowano

25k wyśw ale to chyba na cały kanał a nie film.

Filmy mają aktywność jak na moim kanale 1.3k subów, więc słabiutko, tym bardziej że metina nie nagrywasz więc ta reklama nie za wiele da.

Od siebie myślę, że to wyjdzie na straty.

Subiektywny ku.wa blok ciosu szma.o

Opublikowano

Uważasz to za "kreatywny sposób tworzenia filmów"?

Jesteś żałosny.

Twoja reklama polegałaby na tym, że zleciałoby się kilku gimbów i poszliby z serwera po zakończeniu serii, bo ich krul juljan tu nje gra.

Nie polecam.

 

PS

 

Odsłon 2k, łapek 200+, a komentarzy 6. Jak już nabijasz wyświetlenia to i komentarze.

Opublikowano

Uważasz to za "kreatywny sposób tworzenia filmów"?

Jesteś żałosny.

Twoja reklama polegałaby na tym, że zleciałoby się kilku gimbów i poszliby z serwera po zakończeniu serii, bo ich krul juljan tu nje gra.

Nie polecam.

 

PS

 

Odsłon 2k, łapek 200+, a komentarzy 6. Jak już nabijasz wyświetlenia to i komentarze.

Hahah ludzie, ból dupki xD

gtav2.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...