Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTX 980 Ti - Zotac vs MSI


Nerevar'

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jak w temacie: grafika GTX 980 Ti której firmy będzie lepsza? ZoTaC'a, czy MSI? Dodam, że płytę główną biorę z MSI ze względu na to, że ponoć jest lepszym wyborem, gdy planuje się w przyszłości bawić w podkręcanie.

Obecnie nie korzystam już z tego konta.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować to jestem teraz pod nazwą PaRaLyZeR

Opublikowano

Szczerze mówiąc to mam gdzieś 200zł. Chce, żeby karta była najlepsza z możliwych za te +/- 3000

 

A tu lista dostępnych modeli:

http://www.morele.net/komputery/podzespoly-komputerowe/karty-graficzne-12/0,0,,,,900.151,,p,0,1,/1/?q=gtx%20980%20ti

Jeśli już ktoś by sugerował to prosze o konkretny model, bo aż tak się na tym nie znam. Od siebie dodam, że cała skrzynka będzie za 9 tysięcy, więc te 100 czy 200zł różnicy mi nie robi. Karta ma być naturalnie pod gaming.

Obecnie nie korzystam już z tego konta.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować to jestem teraz pod nazwą PaRaLyZeR

Opublikowano

no to zotac - wykonanie, 5 lat gwarancji to chyba jedyna rzecz co za ta karta przemawia, nie zbytnio wielkich roznic pomiedzy tymi kartami

cokolwiek bys nie bral bedziesz zadowolony, ja jakbym mial brac i zwazywszy na cashback bralbym zotaca z podanej dwojki

­

Opublikowano

A mógłbyś doradzić mi który konkretnie model będzie najlepszy?

 

Chciałem wziąć ten oto MSI GAMING G6: 

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx980ti-6gb-gddr5-384-bit-dvi-hdmi-3dp-box-gtx-980ti-gaming-6g-751416/

ale troche odstraszyły mnie tylko 2 wentylatory i brak radiatora.

 

Ta natomiast z ZoTaC'a: 

http://www.morele.net/karta-graficzna-zotac-geforce-gtx-980-ti-amp-omega-6gb-ddr5-384-bit-hdmi-dvi-3xdp-zt-90504-10p-707031/

ma aż 3 wentylatory i dodatkowo radiator.

 

 

Pytanie tylko, czy ta MSI nie byłaby nieco wydajniejsza w grach.

Obecnie nie korzystam już z tego konta.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować to jestem teraz pod nazwą PaRaLyZeR

Opublikowano

przeciez kazda karta musi jakos oddawac cieplo, kazda karta ma radiator

ja bym bral zotaca ze wzgledu na 5 letnia gwarancje i w zasadzie tyle

a taktowania pamieci czy rdzenia mozesz sobie sam ustawic

­

Opublikowano

Zotac - 5 lat gwarancji, najmocniejsza karta niereferencyjna na rynku. Mam na myśli Zotac AMP! Extreme.

 

Masz na myśli ten model, tak? 

http://www.morele.net/karta-graficzna-zotac-geforce-gtx-980-ti-amp-extreme-6gb-ddr5-384-bit-hdmi-dvi-3xdp-zt-90505-10p-707032/

Obecnie nie korzystam już z tego konta.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować to jestem teraz pod nazwą PaRaLyZeR

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...