Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z wywalaniem Minecrafta po wejściu na świat


FakaAkaKox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem. Jeśli odpalam mc to jest dobrze, jak chce stworzyć albo wejść na świat (single) wyłącza mi mc, jak serwery nie można wejść. MAM 2 NOWE PROGRAMY 

-CCleaner

-Malwarebytes Anti-Malware

Nie zamierzam żadnego odinstalowywać, komputer nim zawdzięcza życie :D

UŻYWAM LAUNCHERA MC BY ZYCZU

Shingami(keinett) nie działa.

JAVA 7

Straszę już forum od

20 CZERWCA 2015r.

Blaaaaaarg*

*Lubię Isaaca, opis Shoopu Da Whoopu

Opublikowano

czy 1024ram to za dużo ? mam 6G ram

post-1399831-0-45433500-1442587384.png

Znalazłem coś w CCleaner (zeskanowałem) jakieś problemy minecraft... Naprawić je ? :D

(JAK TAK TO JA = IDIOTA)

OOO, to tylko problem ze ścieżką, ale mc dobrze odpalam

­

Straszę już forum od

20 CZERWCA 2015r.

Blaaaaaarg*

*Lubię Isaaca, opis Shoopu Da Whoopu

Opublikowano

Proponuje Ci by Zyczu porzucić bo to jest ehh szkoda gadać syf i tyle poza tym nie jest aktualizowany od jakiegoś czasu Spis launcherów
Znajdziesz tam coś dla siebie + wszystkie działają

Opublikowano

JA polecam launcher vanilla + publiczne konto premium (znajdziesz w necie) + mod na zmiane nicku (nick changer lub taka opcja jest w np. huzuni)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...