Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SpeakUP, Multikino Wrocław, Zavetti - co to ma wspólnego?


Zavetti

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, zapraszam na kryptoreklamę.

 

Dzisiaj był ważny dla mnie dzień. Dokładnie 6749 mojego życia, ale to was nie obchodzi więc przejde do sedna.

 

Przez weekend napierdalam ankietami w Multikinie w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu. Sprawa wygląda tak - pracuję w szkole języka dla dorosłych, SpeakUP, zatrudniłem się bo się nudze i dziennie zagaduję do większej ilości lasek niż przez całe zycie (nieważne,że pytam czy chce sie zapisać na kurs :D).

 

Także, gdyby ktoś by był tak miły i w ten weekend wybrał się z wybranką serca bądź rodzinę do multikina, to gdyby do mnie podszedł to byłbym wdzięczny. Ba, nawet dam mu lajka na mpc.

 

Żarty żartami, ale przejdźmy do poważnej sprawy, czyli pieniędzy:

 

*Za dwie ankiety mogę kupić ŁOMŻĘ export 660 ml

*Jak się zapiszesz na kurs (ta pozdro) to dostaję 100 złotych.

 

dzieki pozdro makin pozwolił. A jak ktoś będzie poprostu w okolicy to niech też śmiało wpada, porobimy razem raporty xD

Opublikowano

Haha ja od pasażu mam 10min autem xD do kina rzadko chodzę ale może wpadne (nie obiecuję)

  • 9 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...