Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

LA-Graphic.eu - Profesjonalna Grafika, najnowsza i najlepsza oferta!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odświeżam temat.

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

  • Odpowiedzi 298
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Odświeżam temat.

Dalej grafiki wykonujesz po 3 miesiące nie kończąc ich?

W dalszym ciągu twoje PSD wyglądają tak jak wyglądały?

Opublikowano

 

Odświeżam temat.

Dalej grafiki wykonujesz po 3 miesiące nie kończąc ich?

W dalszym ciągu twoje PSD wyglądają tak jak wyglądały?

 

 

Porządek jest, a czas oczekiwania zależy od liczby zleceń.

 

Odświeżam temat. :)

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

Opublikowano

 

 

Odświeżam temat.

Dalej grafiki wykonujesz po 3 miesiące nie kończąc ich?

W dalszym ciągu twoje PSD wyglądają tak jak wyglądały?

 

 

Porządek jest, a czas oczekiwania zależy od liczby zleceń.

 

Odświeżam temat. :)

 

Kogo Ty oszukujesz skoro w Twoich plikach PSD nie ma porządku?

Opublikowano

Sorry, skoro Ty nie potrafisz odnaleźć się w psd z podpisanymi grupami to ja nie mam do Ciebie żadnych pytań...

01e8b650e558443cbdca289520553ffa.png

 

Większość PSD od lekko pół roku wygląda w ten sposób.

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

Opublikowano

Grafik dobry, ale niestety czas realizacji to jest dramat w c**j

 

Edit:

Jak ja polecam tak o normalnie. Było lekkie opóźnienie, ale grafika to wynagradza :)

Opublikowano

Weź się kumpel nie drocz ;)

 

Owszem, czas trochę się wydłużał przez ostatni czas aczkolwiek, już nadrabiam zaległości.

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

Opublikowano

Odświeżam temat.

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

Opublikowano

Był problem z czasem, lecz praca wyszła świetnie ;)
Dobry grafik, może problem lekko z czasem ale efekt wyszedł świetny. Polecam ;)

call of duty zombies GIF by Omaze

Opublikowano

Odświeżam temat. Oferta nadal aktualna
Wolne terminy od 5.12.16! :)

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

Opublikowano

Odświeżam temat.

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

  • 3 miesiące temu...
Gość krzywy231
Opublikowano

Proponuje omijać szerokim łukiem.

Opublikowano

Dziękuję bardzo. Korzystając z okazji zapraszam do współpracy są jeszcze wolne terminy w marcu. Pozdrawiam :) 
Niebawem aktualizacja portfolio bo jest tego trochę.
 

 "Proponuje omijać szerokim łukiem."

 

Zdecydowanie tego pana proponuję omijać. 

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

Gość krzywy231
Opublikowano

Dziękuję bardzo. Korzystając z okazji zapraszam do współpracy są jeszcze wolne terminy w marcu. Pozdrawiam :) 

Niebawem aktualizacja portfolio bo jest tego trochę.

 

 "Proponuje omijać szerokim łukiem."

 

Zdecydowanie tego pana proponuję omijać. 

Przynajmniej jak coś robię to oddaje rzeczy kompletne, a nie w kilku częściach i jakoś myśle kiedy coś tworzę. W dodatku nie urywam kontaktu na kilka tygodni bądź miesięcy. W pracach mam porządek, a nie porozpierdalane wszystko w kilkunastu miejscach. 

Opublikowano

Przyznam szczerze, opóźnienia były. Masz rację, nieład w pracach był do 2015 roku nawet, przyznam - mój błąd.

Projekty które wykonywałem były na prawdę nie najgorszej jakości więc też jest to poniekąd moim małym usprawiedliwieniem. 
Swoje błędy naprawiłem zrobiłem rekompensatę dla ludzi poszkodowanych w tej kwestii a ostatnie projekty owocnie były kończone ba nawet przed terminem.

Nie interesują mnie tutaj Twoje argumentacje co ty robisz gorzej a co nie, bo prawdę mówiąc. Ja wolę zrobić grafikę z totalnym nieporządkiem w .PSD niż 

wciskać ludziom kolejny żenujący serwer Metin2 - jak tutaj: 
http://www.mpcforum.pl/topic/1590768-nexoria-dedyk-medium-rework/

Ile to postało? Miesiąc czy półtorej? (ADMINISTRACJA PO MIESIĄCU STANIA SERWERA, ROZŁOŻYŁA RĘCE PISZĄC TEN POST)

Witajcie drodzy Nexorianie,
Długo zastanawialiśmy się nad słuszną decyzją, niestety patrząc na aktualne statystyki i tendencje spadkowe jesteśmy zmuszeni do zaprzestania kolejnych prac technicznych.
Mimo ogromnego wkładu z naszej strony, zarówno pieniężnego jak i czasowego, serwer nie idzie w dobrą stronę. Co prawda plan minimum zostanie wykonany bo nie zamierzamy go zamykać, do czasu gdy maszyna wygaśnie. Także z tego miejsca gwarantujemy, że serwer będzie aktywny przez najbliższe 3 miesiące.
 
Przechodząc do uzasadnienia naszej decyzji, w ostatnim miesiącu podjęliśmy wiele działań mających na celu przywrócenie serwera do życia. Od usunięcia największego problemu (pana A.), po kontakty z youtuberami. Odbywając rozmowy z niemalże czterdziestoma youtuberami straciliśmy całą nadzieje na dalszą kontynuacje projektu. Rozpoczynając konwersacje bądź też jakąkolwiek kampanie reklamową spotykaliśmy się z ogromną falą błędnej krytyki. Wynikającą z oceniania serwera przez pryzmat byłego właściciela. Szczerze żałujemy, że podjęliśmy współpracę z Azprime, mieliśmy rozłączyć się z nim już przed reworkiem obecnego serwera, ale niestety ulegliśmy jego prośbom i przekonaniom. Długo nie musieliśmy czekać, dzięki jego opinii, rozeznaniu w marketingu i podwyższaniu stawek youtuberów naraził naszych, już byłych sponsorów na koszta w granicy 10 tysięcy.
 
Pragniemy podziękować wszystkim którzy w jakikolwiek sposób udzielali się w żywot nexorii. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas przyniósł Wam chociaż trochę radości i przyjemności z gry. Najbliższe trzy miesiące będą odpowiednie na rozstanie się z serwerem, postaramy się umilić Wam ten czas poprzez darmowe pakiety vip oraz przedmioty z is.

 

 

Usprawiedliwienie na miarę żałosnych potyczek z reklamą itd. Otóż dlatego, że YouTuber nie zareklamuje kolejnego reworka rodem z niczego.
Wypinają się na Ciebie i Twój serwer takie osoby bo doskonale wiedzą kim jesteś. Dlatego właśnie ta kwestia została napisana.
Na prawdę nie ma to jak swoje błędy zganiać na YouTuberów, o tym że żałujesz podjęcia współpracy itd. Kogo to obchodzi, doskonale wiedziałeś, że chcesz stawiać serwer
bo to pieniądze przysłoniły Ci oczy. 

Miałem mnóstwo propozycji co do stawiania serwera z ludźmi. Z żadnej nie skorzystałem tylko dlatego, że większość pseudo techników stawia serwer na skalę miesiąca/dwóch a potem wysypuje takimi cytatami jak ten wyżej. Temat na prawdę z Tobą kończę, bo szkoda słów :) 
 

Wytykasz kolego błędy innych a sam swoich nie widzisz. Tyle w moim temacie rozmowy z Tobą, masz więcej aluzji to zapraszam na PW.

A odpowiadałem na Twoją argumentację z grzeczności, bo nie lubię gdy No-Name stara się zrobić popis w czymś o czym sam do końca nie ma wiedzy.

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

Opublikowano

Współpraca przebiegła bez jakichkolwiek problemów. Polecam 

Jeżeli Ci pomogłem daj like'a. <3

Gość krzywy231
Opublikowano

Przyznam szczerze, opóźnienia były. Masz rację, nieład w pracach był do 2015 roku nawet, przyznam - mój błąd.

Projekty które wykonywałem były na prawdę nie najgorszej jakości więc też jest to poniekąd moim małym usprawiedliwieniem. 

Swoje błędy naprawiłem zrobiłem rekompensatę dla ludzi poszkodowanych w tej kwestii a ostatnie projekty owocnie były kończone ba nawet przed terminem.

 

Nie interesują mnie tutaj Twoje argumentacje co ty robisz gorzej a co nie, bo prawdę mówiąc. Ja wolę zrobić grafikę z totalnym nieporządkiem w .PSD niż 

wciskać ludziom kolejny żenujący serwer Metin2 - jak tutaj: 

http://www.mpcforum.pl/topic/1590768-nexoria-dedyk-medium-rework/

 

Ile to postało? Miesiąc czy półtorej? 

 

Wytykasz kolego błędy innych a sam swoich nie widzisz. Tyle w moim temacie rozmowy z Tobą, masz więcej aluzji to zapraszam na PW.

Widzisz no, nie interesuje Cie moją argumentacja, ale odnosisz się do niej. 

PS.Serwer stoi nadal. 

 

Ale jest włączony zgodnie z tym postem co jest podpięty w temacie.

 

Przyznam szczerze, opóźnienia były. Masz rację, nieład w pracach był do 2015 roku nawet, przyznam - mój błąd.

Projekty które wykonywałem były na prawdę nie najgorszej jakości więc też jest to poniekąd moim małym usprawiedliwieniem. 

Swoje błędy naprawiłem zrobiłem rekompensatę dla ludzi poszkodowanych w tej kwestii a ostatnie projekty owocnie były kończone ba nawet przed terminem.

 

Nie interesują mnie tutaj Twoje argumentacje co ty robisz gorzej a co nie, bo prawdę mówiąc. Ja wolę zrobić grafikę z totalnym nieporządkiem w .PSD niż 

wciskać ludziom kolejny żenujący serwer Metin2 - jak tutaj: 

http://www.mpcforum.pl/topic/1590768-nexoria-dedyk-medium-rework/

 

Ile to postało? Miesiąc czy półtorej? (ADMINISTRACJA PO MIESIĄCU STANIA SERWERA, ROZŁOŻYŁA RĘCE PISZĄC TEN POST)

Witajcie drodzy Nexorianie,
Długo zastanawialiśmy się nad słuszną decyzją, niestety patrząc na aktualne statystyki i tendencje spadkowe jesteśmy zmuszeni do zaprzestania kolejnych prac technicznych.
Mimo ogromnego wkładu z naszej strony, zarówno pieniężnego jak i czasowego, serwer nie idzie w dobrą stronę. Co prawda plan minimum zostanie wykonany bo nie zamierzamy go zamykać, do czasu gdy maszyna wygaśnie. Także z tego miejsca gwarantujemy, że serwer będzie aktywny przez najbliższe 3 miesiące.
 
Przechodząc do uzasadnienia naszej decyzji, w ostatnim miesiącu podjęliśmy wiele działań mających na celu przywrócenie serwera do życia. Od usunięcia największego problemu (pana A.), po kontakty z youtuberami. Odbywając rozmowy z niemalże czterdziestoma youtuberami straciliśmy całą nadzieje na dalszą kontynuacje projektu. Rozpoczynając konwersacje bądź też jakąkolwiek kampanie reklamową spotykaliśmy się z ogromną falą błędnej krytyki. Wynikającą z oceniania serwera przez pryzmat byłego właściciela. Szczerze żałujemy, że podjęliśmy współpracę z Azprime, mieliśmy rozłączyć się z nim już przed reworkiem obecnego serwera, ale niestety ulegliśmy jego prośbom i przekonaniom. Długo nie musieliśmy czekać, dzięki jego opinii, rozeznaniu w marketingu i podwyższaniu stawek youtuberów naraził naszych, już byłych sponsorów na koszta w granicy 10 tysięcy.
 
Pragniemy podziękować wszystkim którzy w jakikolwiek sposób udzielali się w żywot nexorii. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas przyniósł Wam chociaż trochę radości i przyjemności z gry. Najbliższe trzy miesiące będą odpowiednie na rozstanie się z serwerem, postaramy się umilić Wam ten czas poprzez darmowe pakiety vip oraz przedmioty z is.

 

 

Usprawiedliwienie na miarę żałosnych potyczek z reklamą itd. Otóż dlatego, że YouTuber nie zareklamuje kolejnego reworka rodem z niczego.

Wypinają się na Ciebie i Twój serwer takie osoby bo doskonale wiedzą kim jesteś. Dlatego właśnie ta kwestia została napisana.

Na prawdę nie ma to jak swoje błędy zganiać na YouTuberów, o tym że żałujesz podjęcia współpracy itd. Kogo to obchodzi, doskonale wiedziałeś, że chcesz stawiać serwer

bo to pieniądze przysłoniły Ci oczy. 

 

Miałem mnóstwo propozycji co do stawiania serwera z ludźmi. Z żadnej nie skorzystałem tylko dlatego, że większość pseudo techników stawia serwer na skalę miesiąca/dwóch a potem wysypuje takimi cytatami jak ten wyżej. Temat na prawdę z Tobą kończę, bo szkoda słów  :) 

 

Wytykasz kolego błędy innych a sam swoich nie widzisz. Tyle w moim temacie rozmowy z Tobą, masz więcej aluzji to zapraszam na PW.

 

A odpowiadałem na Twoją argumentację z grzeczności, bo nie lubię gdy No-Name stara się zrobić popis w czymś o czym sam do końca nie ma wiedzy.

 
To fajnie, że miałeś multum propozycji. Ale temat dotyczy twoich usług, które (jak pisałem wyżej) są niekompletne, a nie mojego serwera.
Opublikowano

 

Przyznam szczerze, opóźnienia były. Masz rację, nieład w pracach był do 2015 roku nawet, przyznam - mój błąd.

Projekty które wykonywałem były na prawdę nie najgorszej jakości więc też jest to poniekąd moim małym usprawiedliwieniem. 

Swoje błędy naprawiłem zrobiłem rekompensatę dla ludzi poszkodowanych w tej kwestii a ostatnie projekty owocnie były kończone ba nawet przed terminem.

 

Nie interesują mnie tutaj Twoje argumentacje co ty robisz gorzej a co nie, bo prawdę mówiąc. Ja wolę zrobić grafikę z totalnym nieporządkiem w .PSD niż 

wciskać ludziom kolejny żenujący serwer Metin2 - jak tutaj: 

http://www.mpcforum.pl/topic/1590768-nexoria-dedyk-medium-rework/

 

Ile to postało? Miesiąc czy półtorej? 

 

Wytykasz kolego błędy innych a sam swoich nie widzisz. Tyle w moim temacie rozmowy z Tobą, masz więcej aluzji to zapraszam na PW.

Widzisz no, nie interesuje Cie moją argumentacja, ale odnosisz się do niej. 

PS.Serwer stoi nadal. 

 

Nikt tam nie gra

NIE POLECAM NOWEJ JAKOŚCI ,SAME BUGI, STRATA  CZASU


Opublikowano

Polecam, współpraca przebiegła pomyślnie. Wszystko zostało wykonane na czas z pozytywnym efektem końcowym. 

Opublikowano

Świetna prezentacja, porywające prace.

Czekam na nowości, podziwiam i polecam.

Opublikowano

Świetna prezentacja, porywające prace.

Czekam na nowości, podziwiam i polecam.

kogo polecasz?

Krętacza i złodzieja?

nie polecam współpracować z tym gościem.

sing.png

Opublikowano

Polecam pracę Patryka.

Swojego czasu nie mogłem się doczekać na dokończenie zleceń. Teraz skin do forum był gotowy w niecałe 2 dni wraz z kodem.

Jeszcze raz polecam, ponieważ widać poprawę w czasie wykonywania zleceń.

 

Dodatkowo grafika robi serio ogromne wrażenie.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...