Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odpowiednia Karta Graficzna do komputera


DilerAkaNesT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam  poszukuję karty graficznej dzięki której zagram bez problemu w LoL'a na średnich czy też w cs:go na najniższych wymaganiach.

Chodzi mi tutaj o kartę używaną z allegro.pl

Mogę na to przeznaczyć tylko 100 zł.

Specyfikacja kompa:

Procesor: Intel Core 2 Duo e8400 2 x 3GHz

Płyta główna: Intel iQ43

Aktualna karta: Karta graficzna: Intel GMA 4500HD

Pamięć operacyjna: 3GB DDR2

Windows 7 :)

KoSa_eune_92_4.png

Opublikowano

Podaj zasilacz, preferujesz amd czy nvidie? ale do 100zl to same grzalki, gts 450/gtx 460 jest bardzo dobra karta pod wzgledem wydajnosc/cena. Dolozysz kilka zl i masz calkiem inna jakosc.

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Wróce o 18 do domu podam dokłady model..

Chodziło mi do równego 100... Nie mogę dać więcej bo niby fakt te 50 zł więcej ale za ciula ich już nie wytrzasnę :v

Szukaj okazji z tym gts 450, jest jeszcze opcja, zeby za tyle znalezc jakas starsza karte cos jak hd4870 (podaje tylko jako przyklad) z wymienionym chlodzeniem na jakies dobre, markowe.

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Podaj zasilacz, preferujesz amd czy nvidie? ale do 100zl to same grzalki, gts 450/gtx 460 jest bardzo dobra karta pod wzgledem wydajnosc/cena. Dolozysz kilka zl i masz calkiem inna jakosc.

 

Dasz radę wziąć GTS 450?

http://allegro.pl/gainward-gts-450-512mb-gddr5-i5673331549.html

Jaki zasilacz?

 

Preferuję bardziej Nvidia.

 

Dane dotyczące zasilacza:

Electrical values

Power efficiency note power supply efficiency (at 230V; 20% / 50% / 100% load) : 82% / 87% / 87%

Rated voltage range 100 - 240 V

Rated frequency range 50 - 60 Hz

Operating voltage range 90 - 264 V

Operating line frequency range 47 - 63 Hz

Max. output of power supply 218 W

Power factor correction/active power active

Monitor outlet No

KoSa_eune_92_4.png

Opublikowano

Tu jest jeden slot PCI low profile, nie ma szans na granie.

Naprawdę nie da rady nic zrobić ? Ewentualnie moge też przełożyć cały sprzęt na starą obudowę jeżeli to pomoże:)

Bardzo mi zależy na tej karcie graficznej bo chciałbym w końcu w coś zagrać

KoSa_eune_92_4.png

Opublikowano

Tu jest tylko złącze PCI, nie PCI Express - nie da rady.

A mógłbyś mi wyczaic jakiś kompek stacjonarny żeby chociaż grać bez lagow w metka ?

KoSa_eune_92_4.png

Opublikowano

Do jakiej kwoty?

Niestety tylko 300 zł. Głównie potrzebuje go do programowania i pracy na linuxie. Myślałem nad takim czymś. Jest identyczny jak mój tylko posiada kartę graficzną i jest bardziej zadbany.

http://allegro.pl/i5652190623.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=mobileuser

KoSa_eune_92_4.png

Opublikowano

Tak samo ma integrę, nie warto. Masz z tamtego PC jakieś części, więc da radę je wykorzystać. Obudowę masz jakaś normalną (ATX)?

Mam tą co na zdjęciu pokazałem czyli desktop. Mam też 3 obudowy typu Midi tower

KoSa_eune_92_4.png

Opublikowano

To klapa, za 300zl nic nie zlozysz, gdzie mieszkasz? Sprawdze olx w twojej okolicy.

Okolice zielonej góry woj. Lubuskie . Nie ma za bardzo nic ciekawego

KoSa_eune_92_4.png

Opublikowano

Szukam juz dluzsza chwile i mysle, ze nie warto, nie znajduje nic z ogarnietym zasilaczem, zeby karte graficzna mozna bylo bez strachu dolozyc. Jeszcze 100-200zl i mozna myslec na powaznie, ale monitor sobie olx w okolicy bo okazje sie zdarzaja.

steam: /awesomeplayer1337

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...