Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Zagracie Na Serwerze Teleporty+Bossy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chcialbym przedstawic

nowy tryb Teleporty+Bossy

w tym trybie trzeba zabijac bossy np:

1 mapa 3 bossy

2 mapa tez

i tak dalej na serwerze

beda rozne itemki dropic z bossow

np: Stary Miecz Ciemnosci zagralibyscie

na takim serwerze :) ?

Opublikowano

już jest taki jeden serwer i powiem ci że cieszy się popularnością :) Chętnie bym zobaczył twoje wykonanie serwera. Może bym zagrał na nim :)

95 punktów karnych mam i zakaz pisania chu**** wie go na ile.

Opublikowano

Nie liczyłbym na użytkowników wyżej z powodu liczby postów 28 / 305

Po prostu dodają sobie licznika

 

Sam bym nie zagrał, ciągłe chodzenie i mordobicie nie jest moim typem, zero tu odskoku od walki i minimalnie z minimum rozwinięty opis

TEMAT


 


Opublikowano

Nic innowacyjnego z tych pomysłów tutaj nie przedstawiłeś, co mogłoby zaciekawić graczy. Obawiam się, że gracze pograliby na takim serwerze parę dni i serwer by im się zwyczajnie znudził lub też zaczął nudzić. 

Opublikowano

@Lord Assasin prawda ale istnieje już taki serwer i jakoś dobrze się trzyma i cieszy się popularnością :) więc jeśli ten serwer by wykonał  dobrze i dodałby bardzo dużo nowych od siebie dodatków a nie z innych serwerów to serwer by wypalił i chętnie bym zagrał...

 

@MrRazerPL Jeśli chcesz żeby serwer wypalił to posiedź nad plikami ze 2 miesiące i po 2-3 miesiącach dopiero otwórz! tylko pamiętaj żeby to był dopracowany serwer na którym gracze by chcieli grać :)

95 punktów karnych mam i zakaz pisania chu**** wie go na ile.

Opublikowano

@Lord Assasin prawda ale istnieje już taki serwer i jakoś dobrze się trzyma i cieszy się popularnością :) więc jeśli ten serwer by wykonał  dobrze i dodałby bardzo dużo nowych od siebie dodatków a nie z innych serwerów to serwer by wypalił i chętnie bym zagrał...

Owszem, jeśli by ten serwer wykonał dobrze i dodałby dużo autorskich rzeczy, to serwer mógłby się udać, ale nie zapominajmy o reklamie. Zazwyczaj już te ''większe serwery'' mają dużą popularność z udanych reklam. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...