Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Wyrzucenie kolejki moderacyjnej


Exíle

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ta i milion wirusów na forum.

Nie.

 

Przez tyle lat tego nie było i jak się forum trzymało?

 

Sprawdzamy poprawność plików ze skanem, nie wiem w czym to przeszkadza. Tematy są akceptowane na bieżąco.

Nie.

 

Jest to wasz obowiązek nawet bez kolejki.

Opublikowano

Jeśli zdaniem moderatorów działu takie rozwiązanie zwiększa prawdopodobieństwo wykrycia szkodliwego pliku, to uważam, że tak powinno zostać.

Myślę, że użytkownicy niewiele tracą na kilkugodzinnym opóźnieniu w publikacji tematu, ale za to wszyscy mają pewność, że pliki są czyste i bezpieczne. Szczególnie, że w razie wątpliwości, moderatorzy mogą skonsultować się z Zaufanymi Programistami. ;)

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Jeśli zdaniem moderatorów działu takie rozwiązanie zwiększa prawdopodobieństwo wykrycia szkodliwego pliku, to uważam, że tak powinno zostać.

Myślę, że użytkownicy niewiele tracą na kilkugodzinnym opóźnieniu w publikacji tematu, ale za to wszyscy mają pewność, że pliki są czyste i bezpieczne. Szczególnie, że w razie wątpliwości, moderatorzy mogą skonsultować się z Zaufanymi Programistami. ;)

 

Jeśli byli coddersi, a tylko jeden z nich zajmował się skanami i był nim krul cs go, który nie otrzymał nawet rangi Zaufanego Programisty to pozdrawiam. Skoro tylko on jeden coś robił to dlaczego mają się zwracać do innych leni?

Nawet jeśli już ktoś chce wstawić wirusy to zrobi to w dziale Cheaty, Boty, Bugi, a nie Tutoriale i Download :)

Opublikowano

Jeśli byli coddersi, a tylko jeden z nich zajmował się skanami i był nim krul cs go, który nie otrzymał nawet rangi Zaufanego Programisty to pozdrawiam. Skoro tylko on jeden coś robił to dlaczego mają się zwracać do innych leni?

Nawet jeśli już ktoś chce wstawić wirusy to zrobi to w dziale Cheaty, Boty, Bugi, a nie Tutoriale i Download :)

Ale skąd Ty to wszystko wiesz? Nie miałeś dostępu do działu ze zleceniami, więc nie wiem, na jakiej podstawie twierdzisz, że tylko jedna osoba się tym zajmowała. Owszem, było tak na początku, ale dołączyły też inne osoby, które pliki sprawdzały także na pw. Jeśli moderatorzy działu Metin2 zechcą skorzystać z pomocy Zaufanych Programistów, to chętnie podam im nicki odpowiednich osób.

W każdym dziale można byłoby wstawiać wirusy, ale miejsca typu Tutoriale i Download są na to najbardziej podatne i najczęściej odwiedzane pod kątem pobierania czegokolwiek, dlatego zastosowano tam kolejkę moderacyjną, która najwidoczniej ułatwia pracę moderatorom, a skoro im ułatwia, a użytkownikom nie szkodzi, to dlaczego mają ją usuwać?

 

 

 

Fakt, że @Cuco nie otrzymał Zaufanego Programisty również nie powinien Cię martwić, bo stało się tak nie bez powodu. Jesteś taki obeznany w temacie, ale nie zauważyłeś, że ta osoba była aktywna na forum ponad 3 miesiące temu. Jestem pewna, że nie wiesz dlaczego. Zupełnie nie rozumiem mieszania w tę sugestię sprawy Codersów.

 

 

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

To czemu nie ma kolejki w każdym dziale na forum związanym z downloadem?

No to już raczej pytanie do poszczególnych moderatorów danych działów.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Nie, bo moderatorzy gorsze modlogs będą mieć.

 

Na tak.

 

A co ma wspólnego modlogs? o.O

 

#propozycja.

 

Nie. Nie chcesz chyba pobierać pliki ważące 1.2GB, a w nich keylogger czy coś podobnego?

 

­

Opublikowano

@Kamyn. a widziałeś cheata do metina ważącego 1GB?

 

Na tak.

I tak sprawdzać nie potrafią :D

Jak wrzuciłem kiedyś WH czyste z indexem do clienta to kwiatek uznał to za keyloggera i dał mi perma, po czym dopiero po dwóch dniach sprawdził że nic nie ma...

Patola jakich mało, w innych działach nic takiego nie ma.

Opublikowano

A co ma wspólnego modlogs? o.O

 

#propozycja.

 

Nie. Nie chcesz chyba pobierać pliki ważące 1.2GB, a w nich keylogger czy coś podobnego?

 

­

 

Moderator wykonuje akcję, która się zalicza w modlogs?

7891614428580671076560.png

Opublikowano

Nie, powód jest jeden do obowiązków moderatorów m.in należy sprawdzanie skanów. Po opublikowaniu paczki przez użytkownika temat jest dostępny tylko dla moderacji i może sprawdzić czy skan jest poprawny i czy nie ma zagrożeń. Wiele użytkowników pobiera pliki nie patrząc na skan. Dzięki kolejce możemy również sprawdzać czy temat zawiera generator.

Opublikowano

Nie, powód jest jeden do obowiązków moderatorów m.in należy sprawdzanie skanów. Po opublikowaniu paczki przez użytkownika temat jest dostępny tylko dla moderacji i może sprawdzić czy skan jest poprawny i czy nie ma zagrożeń. Wiele użytkowników pobiera pliki nie patrząc na skan. Dzięki kolejce możemy również sprawdzać czy temat zawiera generator.

 

To już chyba nie jest Wasz problem? Użytkownik pobiera plik na własną odpowiedzialność, a kolejka byłaby potrzebna jakby takich skanów nie było.

7891614428580671076560.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...