Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Sklep skinów do gry Counter-Strike: GO


Bartek4175-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie radzę nic kupować od nich. Oszuści którzy nie wywiązują sie z umowy. 

Wywiązujemy się z umowy. Jaki Pan ma problem? Z jakiej umowy się nie wywiązaliśmy?

 

­

sygnatura.png

Opublikowano

Wy już dobrze wiecie jakiej kochani. W sumie to nie pisz w liczbie mnogiej o was bo w tej chwili tylko jeden jest i to jeszcze z mobilnym netem. Drugiego 14latka porwali najwidoczniej :/ Trudno się dziwić tyle pedofilii teraz jest...

Opublikowano

Wy już dobrze wiecie jakiej kochani. W sumie to nie pisz w liczbie mnogiej o was bo w tej chwili tylko jeden jest i to jeszcze z mobilnym netem. Drugiego 14latka porwali najwidoczniej :/ Trudno się dziwić tyle pedofilii teraz jest...

Widać z kim mamy do czynienia... 

Jeśli ciągle spamujesz pytajnikami myślisz, że znam pytanie na jakie mam ci odpowiedzieć?

Według ciebie mamy być 24/7 dostępni bo ty nie wiesz jak coś zrobić?

 

­

sygnatura.png

Opublikowano

Bo widzisz jak to jest. Jeżeli ktoś jest na tyle przygłupi że nie odpisuję normalnie szanując klienta to trzeba mu się o sobie przypominać a jeżeli coś mu te odpisanie nie wychodzi to się znowu przypomnieć trzeba i tak do skutku :) Ty dobrze wiesz o co chodzi a mimo to zlewasz mnie totalnie. Wcześniejsze wiadomości nie znikają kochany a nawet jak zamkniesz konwersację to jest taki magiczny przycisk jak "wcześniejsze rozmowy". Zapłaciłem za pełną konfiguracje której nie dostałem. A wasz jackpot tak samo co chwilę pada więc to świadczy tylko na jak wysokim poziomie są te usługi. 

Opublikowano

Bo widzisz jak to jest. Jeżeli ktoś jest na tyle przygłupi że nie odpisuję normalnie szanując klienta to trzeba mu się o sobie przypominać a jeżeli coś mu te odpisanie nie wychodzi to się znowu przypomnieć trzeba i tak do skutku :) Ty dobrze wiesz o co chodzi a mimo to zlewasz mnie totalnie. Wcześniejsze wiadomości nie znikają kochany a nawet jak zamkniesz konwersację to jest taki magiczny przycisk jak "wcześniejsze rozmowy". Zapłaciłem za pełną konfiguracje której nie dostałem. A wasz jackpot tak samo co chwilę pada więc to świadczy tylko na jak wysokim poziomie są te usługi. 

Czytałeś może informacje? Mieliśmy problemy z internetem a ty od razu, że cie unikamy... Nie nie wiem o co ci chodzi. 

" Zapłaciłem za pełną konfiguracje której nie dostałem" \

a co jest na twoim serwerze? hmm czasem nie skonfigurowany jackpot?

 

 

#EDIT

 

Chciałbym zaznaczyć, że osoba powyżej otrzymała już pełną pomoc :)

­

sygnatura.png

Opublikowano

jest mozliwosc placenia psc? w sensie psc za pkt na stronie? ;p

Niedługo będzie taka możliwość. Czekamy aż micros*s wprowadzi oficjalnie płatności PSC :)

 

­

sygnatura.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Brak aktywności od miesiąca, archiwum.

 

Jeśli nadal jesteś zainteresowany tematem, to napisz prywatną wiadomość.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...