Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy system głosowań i zaproszeń się sprawdzi?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gracze za pomocą pluginu votę, w głosowaniu wybiorą kilku graczy przewodniczących(moderatorów), którzy to będą mogli zapraszać, jak i wypraszać graczy z serwera.

Na serwerze będzie domyślnie włączona whitelista i aby dostać się na serwer trzeba będzie wysłać zgłoszenie, zgłoszenie będzie można wysłać z głównej strony serwera lub bezpośrednio z serwera w trybie gamemode 3, także myślę że nie będzie z tym problemu, po czym treść zgłoszenia wyświetli się na czacie i przewodniczący, lub sami gracze większością swoich głosów będą mogli zadecydować czy chcą owego gracza na swoim serwerze czy też nie.

 

może do tego jeszcze jakieś gui, żeby nie bawić się w komendy i myślę że będzie dobrze.

 

wreszcie nastała by era dobrych serwerów, bez graczy których nikt nie lubi.

 

 

Co wy o tym myślicie, proszę uzasadnijcie swoją wypowiedź.

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

idea ciekawa jednak podszedłbym do niej z innej strony.

 

Moderatorzy mogliby dawać możliwość zaproszenia kogoś innego graczom. Np Mod Staś daje Sebie jedno zaproszenie. Seba zaprasza Magdę. 

 

Jednak...

Takich mechanizm ogranicza bardzo liczbę ludzi na serwerze, przez co może on świecić pustkami. 

Odwiedź mój profil aby zobaczyć adres mojego bloga o projektowaniu gier!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...