Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Sro-Db Bot] Dzialajacy Loop Na Mniejszych Rozdzielczosciach!


speed123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powstal addon do Sro-Db bota ktory pozwala na korzystanie ze wszystkich opcji w tym loopa na dwoch mniejszych niz 1280x1024 rodzielczosciach.

Jak z niego skorzystac?

1. Pobieramy paczke (downlaod nizej).

2. Opalamy SRproxy i wpisujemy wszystko tak jak zwykle, tylko ze w ostatnim polu "Bot" zmieniamy 9000 na 9500.

3.Odpalamy addona.

4. Odpalamy normalnie bota i przez bota odpalamy silka.

5. Wpisujemy passy i jak pojawi sie okienko wyboru postaci to przechodzimy do naszego addona.

6. Klikamy Get SRO Handle. Pojawi sie komunikat ktory mowi nam, ze jak przycisniemy OK (w komunikacie) to mamy 3 sekundy zeby przelaczyc na okienko Silkroada. Klikamy ok i przechodzimy szybciutko do silka. Jak zaskoczy to po kilku sekundach wyskoczy nam komunikat ze wszystko ok i bedzie tam napisane jaka mamy rodzialke.

7.Znowu przechodzimy do naszego addona i klikamy sobie "To Tray" i nasze okienko addona schodzi do traya a my normalnei logujemy sie na postac i robimy w bocie wszystko tak jak normalnie ;)

 

DOWNLOAD: http://www.sendspace...8f89d6d1c3127a3

 

Skan pliku : http://www.virustotal.com/pl/analisis/a5afa9193f4e2e3a71571b226de2fa9820428a20ac073c8e1517352b75bf5fbf-1273623006

 

Milego bocenia na malych monitorkach ;)

<img src="http://www.pokeplushies.com/images/adoptables/495390.gif" border="0" class="linked-sig-image" /><a href="http://www.pokeplushies.com/feed/495390" target="_blank">Podbij mi lvl zwierzaka :D</a>

Opublikowano

ta CHGW, sprawdz to sie dowiesz ;p ja nie uzywam. sadze ze ten bot moze w ogole nie dzialac w window mode. ale jak dziala na 1280x1024 w window mode to i w 800x600 w window mode powinno dzialac/

<img src="http://www.pokeplushies.com/images/adoptables/495390.gif" border="0" class="linked-sig-image" /><a href="http://www.pokeplushies.com/feed/495390" target="_blank">Podbij mi lvl zwierzaka :D</a>

Opublikowano
2. Opalamy SRproxy i wpisujemy wszystko tak jak zwykle, tylko ze w ostatnim polu "Bot" zmieniamy 9000 na 9500.

 

tak jak zwykle tzn. ?? IP i Porty jakie mają być ?? gram na Div.2 jeśli ma jakieś znaczenie

 

bo wchodze do gry to bot nie czyta mojej postaci ;/

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

użyłem tego addonu ale dalej loop nie działa! Postać zaczyna loopować ale podchodzi do storage i naciska zamiast open storage to opcje wyżej od jakiegos questa, u blacksmitha nic, a u potion merchanta tak samo, opcje od questa... Co jest?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...