Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Która część assassina jest bez statków, tylko na lądzie?


matiziom12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

która część assassina jest bez tych statków, tylko na lądzie ?

Brak 10 postów [ ]
Brak 50 postów [ ]
Brak 100 postów [x]
Brak 150 postów [x]
Brak 200 postów [x]
Brak 250 postów [x]

Opublikowano

Też nie lubie statków :P grałem w III , IV ,unity  i tylko w tym ostatnim nie ma statków , ale jak Ci nie pójdzie to III jest spoko , masz tylko kilka misji na morzu. Unity może ciąć na bardzo dobrych komputerach. Na moim kompie GTA V na wysokich chodzi bez najmniejszego laga , ale w unity ( rzadko bo rzadko ) zdarzają się małe ścinki. A IV to nawet się nie zastanawiaj bo to prawie same statki ;/ 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Do tego co wymienili wyżej dodałbym Assasins Creed III : Liberation. Nie do końca na lądzie były chyba dwa momenty kiedy było trzeba przepłynąć kajakiem kilka metrów ale to dosłownie 3 minuty

Opublikowano

Prawdziwy AC to Trylogia Ezio (czytaj: AC2, Brotherhood i Revelations) i są to najbardziej cenione gry z serii, a wręcz uznawane przez niektórych za jedyne dobre części. Cóż, ja bym do "tych dobrych" dodał jeszcze Black Flag i naciąganie AC3, ale przecież miało nie być oceanu. Ludzie mówią o grach od trójki w górę, bo tylko w nie grali. Także polecam gry z Ezio w roli głównej oraz Tajemną Krucjatę, by uzupełnić lukę w fabule przed zagraniem w Revelations.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Walk na wodzie nie ma w Unity, lecz w Rogue jest ich przeważająco dużo.

                                                                                                        TYRYRYRYRY  

                                                                                                          TIRIRIRIRIRIIRIRIRIRIRIRIRIRIIRIRIRIRIIRIRIRIIRIRIRIRIRI

                                                                                                               TERERERERERERERERERERERE

                                                                              TUDUDUDUDUUDUUDUDUDUDUDUUDUDUDUD

                                                                                                                            TIRIRIRIRIRIRIRIRIRIR

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

1, 2, Brotherhood, Revelations, Unity, Syndicate=bez statków

 

Można również dodać część 3, gdyż w porównaniu do Black Flaga i Rogue zawiera bardzo mało "statków"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...