Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Płatna RANGA


Xtronix856

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam,

 

Mógłbym się rozpisywać, ale powiem konkretnie ;)

Czy MPC Forum nie myślało nad wprowadzeniem jakiejś ciekawej płatnej rangi ?

Z pewnością wiele osób byłoby zainteresowanych w tym i ja.

Nie da się ukryć, ze każda strona będzie w jakiś sposób zadowolona ;)

 


Może takie porównanie porównanie uświadomi ( to jest coś jak 'dziara' swojego ulubionego klubu. Nikt za free nie zrobi 'dziary' i w tym momencie nie o kase chodzi. Ale zadowolenie maja obie strony)

bb6afecc015f0d43e0f69c81935f5e10_1.jpg

Opublikowano

To nie ma najmniejszego sensu, bo i tak większość ją kupi. Takie schodki w dół.

Jak już pojawia się nowa ranga to niech chociaż przez te dwa miesiące ma swoją wartość i oryginalność. 

 

 

Nie.

 

 

PS Chyba ranga sponsora jakoś się z propozycją pokrywa. 

Opublikowano

To nie ma najmniejszego sensu, bo i tak większość ją kupi. Takie schodki w dół.

Jak już pojawia się nowa ranga to niech chociaż przez te dwa miesiące ma swoją wartość i oryginalność. 

 

 

Nie.

 

 

PS Chyba ranga sponsora jakoś się z propozycją pokrywa. 

 

Takie rozwiązanie jest ciekawe ;)

Ranga z datą ważności.

 

Sponsorowanie nagród przykładowo za 50-100( i tak szału nie ma) jest mało zachęcające.

Ale np. 10zł to już nie jakaś wielka strata a myślę, że wielu chętnych się znajdzie. (za range oczywiście)

Spokojnie to tylko propozycja ;)) Sugestia jak sam dział mówi

 

To nic złego jeden ma range, która w jakiś sposób satysfakcjonuje a szanowna Administracja może lepiej spać ^^ (nie wnikam, czy forum musi się jeszcze zmagać z DDOS'am)

Szczerze raczej mała jest osób, które klikają w te reklamy.

bb6afecc015f0d43e0f69c81935f5e10_1.jpg

Opublikowano

Takie rozwiązanie jest ciekawe ;)

Ranga z datą ważności.

 

Sponsorowanie nagród przykładowo za 50-100( i tak szału nie ma) jest mało zachęcające.

Ale np. 10zł to już nie jakaś wielka strata a myślę, że wielu chętnych się znajdzie. (za range oczywiście)

Spokojnie to tylko propozycja ;)) Sugestia jak sam dział mówi

 

To nic złego jeden ma range, która w jakiś sposób satysfakcjonuje a szanowna Administracja może lepiej spać ^^ (nie wnikam, czy forum musi się jeszcze zmagać z DDOS'am)

Szczerze raczej mała jest osób, które klikają w te reklamy.

Forum przechodziło ciężkie chwile nie raz i nie dwa i nigdy nie było czegoś w stylu "wyślij esemesa, a dostaniesz rangę" i nie widzę powodu, dla którego miałoby to zostać wprowadzone teraz, gdy forum nie ma żadnych problemów

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

Ja tu nie stawiam priorytetu dla tego, żeby forum coś zarobiło.

Może takie porównanie porównanie uświadomi ( to jest coś jak 'dziara' swojego ulubionego klubu. Nikt za free nie zrobi 'dziary' i w tym momencie nie o kase chodzi. Ale zadowolenie maja obie strony)

bb6afecc015f0d43e0f69c81935f5e10_1.jpg

Opublikowano

Fora mają być w 100% darmowe dla Użytkowników. Jeżeli na forum zostałaby wprowadzona taka opcja, to nagrody by po pewnym czasie zostały bezwartościowe. Dane nagrody możesz zawsze wygrać w jakichś konkursach i uwierz, że wtedy sprawi Ci to większą satysfakcję oraz dla innych niż zwyczajne zakupienie nagrody. Poza tym była już taka propozycja i nie przeszła. 

Jestem na nie. 

Opublikowano

Forum było, jest i będzie darmowe bez żadnych rang za hajs.

Aktualnie pieniędzy na utrzymanie forum nie brakuje ;)

Ex Lider Counter-Strike

 

Arcymistrz
Opublikowano

Aktualnie jedyną formą wsparcia forum jest fundowanie nagród do konkursów organizowanych przez moderację oraz wyłączenie adblocka.

Aktualnie ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...