Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona][Sprzedam] Assassin's Creed: Black Flag + Bonus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o zamknięcie tego tematu, ponieważ użytkownik @harcok66 znalazł sobie po prostu sposób na nabijanie postów, a ponieważ należy do "Elity" tego gimbazjanskiego forum, to myśli, że wszytsko mu wolno, a reszta gimbazjanów na to nie reaguje!!!!!!!!!! Sami psujecie reputację Elity i administracji!!!!!!!!!!!!

  • Odpowiedzi 181
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Proszę o zamknięcie tego tematu, ponieważ użytkownik @harcok66 znalazł sobie po prostu sposób na nabijanie postów, a ponieważ należy do "Elity" tego gimbazjanskiego forum, to myśli, że wszytsko mu wolno, a reszta gimbazjanów na to nie reaguje!!!!!!!!!! Sami psujecie reputację Elity i administracji!!!!!!!!!!!!

A nie pomyślałeś, że chce po prostu sprzedać konto i wciąż odświerzam tematy żeby nie został zamknięty oraz aby był codziennie na pierwszej stronie przez co istnieje większe prawdopodobieństwo zauważenia mojego ogłoszenia ?

Jeżeli Ty przedstawiciel "Elitarnego grona wszechwiedzących gimnazjalistów" chcesz udać bystrzejszego niż jesteś to rób to w inny sposób niż ten bo to twój post można nazwać nabijaniem postów, nie ma nic związanego z tematem itp. Jeżeli aż tak Cię boli brak zainteresowania moja ofertą poproś administrację aby zredukowali ilość moich postów o liczbę napisanych tu Refów i nie zawracaj mi głowy, mnie to nie zaboli bo nie robie tego dla durnego i bezsensownego nabijania licznika postów w odróżnieniu od Ciebie. Btw oferta wciąż aktualna.

Wszelkie wątpliwości proszę pisać na PW żebyś sobie dziecinko postów nienabijał.

Przejrzałem twoje ostatnie posty w każdym praktycznie wyzywasz ludzi od "gimbozjebów" itp. nawet administracji nie oszczędzasz czyli jak dobrze rozumiesz masz problemy z pisaniem postów, które mają jakąkolwiek wartość merytoryczną, wniosek jesteś osobą, która jest z pewnością pozbawiona kultury i nie wiedząc jak nabić w użyteczny sposób posty chodzi i przypierdziela się do każdego kto twoim zdaniem złamie regulamin a tak nie jest. Pozwolisz, że zacytuję twój post " poproszę bana dla tego Pana".

 

Opublikowano

Ref

Proszę wybaczyć odświeżenie minuty przed czasem aczkolwiek mój systemowy zegar wskazywał godzinę 13:53 a nie 12.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...