Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Masz Viste Albo 7 I Nie Chodzi Ci Metin2?


Moris12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Zauważyłem, że dużo osób ma Vistę lub 7 i nie wiedzą jak odpalić metina ponieważ wyskakują im błędy. Postaram się dobrze wytłumaczyć jak to "obejść".

 

Sposób pierwszy:

 

1. Wejdź do folderu Metin2 i znajdź ten pliczek

91351850.jpg

2. Naciśnij PPM (Prawy Przycisk Myszy) na wyżej wymieniony plik i wybierz opcję "Właściwości"

49943007.jpg

3. Następnie wybierz zakładkę "Zgodność"

27644260.jpg

4. Zaznacz opcję tak jak na obrazku niżej i wybierz tam Windows XP ( Ja nie mogę wybrać XP ponieważ mam ten system :D )

 

17189373.jpg

5. Naciśnij na "Zastosuj" i "OK".

 

55399792.jpg

Powinno chodzić!

 

Sposób drugi:

 

1. Naciśnij na ikonkę Metin2 ( chodzi o patcher- ten z 1 sposobu 1 punkt ) PPM

2. I tam będziesz miał opcję "Uruchom jako administrator"

Sposób trzeci:

http://www.youtube.com/watch?v=lZwzI9p7NvUhttp://www.youtube.com/watch?v=lZwzI9p7NvU

Dał: MrPiotrek122

Plusy dla niego ;) chodź ja też się nie obraże :]

Powinno chodzić!

 

Pozdrawiam ;)

Moris12

 

P.S Jeśli było proszę usunąć, a modka proszę o podklejenie :D

bumcfksz :P

Opublikowano

Leci + :) Dobry sposób :)

Moje wcześniejsze konto MrMisiek zostało zbanowane :( Miałem na nim 900 postów + :)Wielkie dzięki Mou , Rosire i D&G . Chcecie wiedzieć za co dostałem bana?? Za wyrażanie swojej opinii! A podobno w tym kraju istnieje wolność słowa...

Opublikowano

tylko że to działa w profesional/ultimate.

 

w Win profesional nie musisz nic robić- ten problem dopiero powstaję z Vistą i 7 :) Jeśli źle cię zrozumiałem to mógłbyś jaśniej napisać? :)

 

P.S Oczywiście dziękuję wszystkim za + ( odwdzięczyłem się )

bumcfksz :P

Opublikowano

Nie trzeba zgodności z XP, wystarczy sam admin (testowałem na Viscie i Se7enie) ;)

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Z tego co wiem to win 7 już sam ustawia zgodności niektórych programów a w tym metin2 :) , przynajmniej mi sam ustawia prawie we wszystkim^^

Co Ty gadasz? Jakim cudem? :D Rozpoznaje programy, które mają problemy ze zgodnością? Ja mam 7 Ult i jakoś nie zauważyłem by sys sam mi ustawiał zgodność :P

 

//1800 post hyhyhy :D

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

mam kolegę, który ma 7 i kiedyś mu nie chodziło, teraz chyba coś pozmieniali i chodzi na wszystkich windowsach (Tak mi się zdaję )

bumcfksz :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...