Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

2 celowniki na 1 kompie na 2 różnych kontach Steam


BARI21

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2 celowniki na 1 kompie na 2 różnych konta ch steam Czy da się tak ? Jeżeli tak proszę o pomoc :) będę bardzo wdzięczny bo gram z bratem w cs go i  chcemy inne celowniki i głupio co chwile wpisywać te komendy 

Opublikowano

Raczej się tak nie da. Próbowałem kiedyś gdy byłem u kuzyna, ale najlepiej dopasować jeden celownik dla dwóch.

 

Da się :)

 

 

 

@topic robisz 2 pliki tekstowe w 1 dajesz celownik twój ,a w 2 brata czy kogoś tam. Dajesz zapisz jako wybierasz wszystkie pliki i nazywasz Np. celownik1 i celownik2.cfg musisz dać to .cfg Teraz dajesz te dwa pliki do csgo > csgo > cfg i na 1 koncie w opcjach uruchamiania csa dajesz -exec celownik1 a na 2 koncie -exec celownik2

Opublikowano

Da sie. Robicie 2 pliki z komendami celownika. Nazywacie np cwelownik1 cwelownik2. No i 1 jest twoja to w startowych parametrach dopisujesz -exec cwelownik1 a brat -exec cwelownik2 na swoim koncie steam.

 

@ up to samo tylko lepiej wam wytlumaczyl :D

 

O7Kc8dF.png

Opublikowano

Da się :)

 

 

 

@topic robisz 2 pliki tekstowe w 1 dajesz celownik twój ,a w 2 brata czy kogoś tam. Dajesz zapisz jako wybierasz wszystkie pliki i nazywasz Np. celownik1 i celownik2.cfg musisz dać to .cfg Teraz dajesz te dwa pliki do csgo > csgo > cfg i na 1 koncie w opcjach uruchamiania csa dajesz -exec celownik1 a na 2 koncie -exec celownik2

 

 

Da sie. Robicie 2 pliki z komendami celownika. Nazywacie np cwelownik1 cwelownik2. No i 1 jest twoja to w startowych parametrach dopisujesz -exec cwelownik1 a brat -exec cwelownik2 na swoim koncie steam. @ up to samo tylko lepiej wam wytlumaczyl :D

 

nie -exec tylko +exec ;_; 

 

­

 

b_560_95_1.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...