Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Overwatch 5 tygodni, big bet, co robić?:/


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Otóż ostatnio wygrałem 310$ na csgl, w tym samym czasie dowiedziałem się, że dostałem ov na 5 tygodni, co wiążę się z możliwością nieodebrania itemów. Itemy są w request returns, co wiążę się, że nie mogę nimi betować. I tu pojawia się pytanie: Co robić? Skiny rip czy jest jakaś szansa ratunku? Z czego wiem csgl przejmuje itemy po 21 dniach. 

Jak nie ma ratunku to poproszę o znicza [*] 

cNNZMDT.jpg?1

Nie graj by wygrać...

Graj by stać się lepszym .

 

 

Opublikowano

napisz do supportu csgl czy możesz wypłacić skiny na inne konto. Jak się nie zgodzą to rip :) Trzeba było nie czitować xP

Od kiedy ow jest tylko za cheaty?

­

Pasjonat
Opublikowano

Spróbuj zmienić trade link na csgl i odebrać itemy.

 

Zmiana trade link'a nie działa (chodzi mi, że chciałem wypłacić itemki na inne konto).

Opublikowano

Od kiedy ow jest tylko za cheaty?

Dobra, nie zauważyłem, że napisał że na 5 tygodni ;P

 

To masz bana za griefing, trzeba było do swoich nie strzelać xD

 

Jedyna opcja to żeby csgl ci na inne konto wypłaciło, albo możesz nimi obstawiać jakieś mecze bo jak obstawisz mecz to się resetuje ten 21 dniowy okres chyba

Opublikowano

Przecież jak ma się OW to można handlować, jak ma się VAC to nie można..

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Przecież jak ma się OW to można handlować, jak ma się VAC to nie można..

Nie wypowiadaj się człowieku jak się nie znasz, co do zmiany tradelinka też nie działa.

Nie graj by wygrać...

Graj by stać się lepszym .

 

 

Opublikowano

Jak ja napisałem do csgolounge, bo też miałem kiedyś overwatch to odpisali, że zwiększyli mi tymczasowo limit posiadania itemków w returns na 4 tygodnie, bo miałem overwatch na miecha. Więc pisz do nich. :)

graphic.png

Opublikowano

Jak wyżej - spróbuj napisać do supportu Lounge, jeżeli trafisz na miłą osobę zajmującą się takimi przypadkami, to nie powinno być większego problemu.­

Opublikowano

Nie wypowiadaj się człowieku jak się nie znasz, co do zmiany tradelinka też nie działa.

Haha, jaki unskill xD

 

Miałem OW perma i mogłem normalnie się wymieniać. Za griefing może jest inaczej, nigdy nie miałem za griefing więc nie wiem.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Jak wyżej - spróbuj napisać do supportu Lounge, jeżeli trafisz na miłą osobę zajmującą się takimi przypadkami, to nie powinno być większego problemu.­

Supportu tj. do nich na maila czy gdzie?:v

Nie graj by wygrać...

Graj by stać się lepszym .

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...