Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GalacticMT2 [4FuN/PvP]


RAZOR5171

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nSNyU1o.png

 

UWAGA!

Serwer nie ma żadnej fabuły, ani przekazu. Jest to serwer

stworzony tylko i wyłącznie dla czystej zabawy oraz rekreacji!

 

 

 

Serwer startuje dzisiaj 26 sierpnia 2015 roku o godzinie 19:30. Będzie się on rozwijał pod każdym

względem. Nie chciałbym, by

skończył on kolejny raz tak, jak większość serwerów

na 'hamaku', które pochodzą sobie przez maksymalnie tydzień.

 

 

 

 

coAqMUg.png

 

 

T4cLp9b.png

 

 

Strona Główna:

 

http://25.68.212.176/

 

Rejestracja:

 

http://25.68.212.100/index.php?s=Rejestracja

 
 

Download:

 

http://25.68.212.100/index.php?s=Pobierz

 
 

Forum:

 

http://galacticmt2forum.iq24.pl/

SERWER OD WCZORAJ POSIADA AUTO-PATCHER! POLECAM ZAWSZE PRZED WEJŚCIEM NA SERWER SPRAWDZAĆ CZY PRZYPADKIEM NIE ZOSTAŁA WYDANA JAKAŚ NOWA AKTUALIZACJA DO SERWERA :)

 

70101.png  TYP SERWERA:

 

4FUN/PVP

 

70036.png MAKSYMALNY POZIOM:

 

250

 

70005.pngDOŚWIADCZENIE:

 

10000% - W M1 DOBIJEMY 60LV NA SPOKOJNIE 

 

money.pngYANG:

 

750%

 

70043.png  DROP:

 

750%

 

30052.png  KRÓLESTWO, W KTÓRYM GRAMY:

 

Shinsoo

 
 

 


 339rqsg.jpg

 

coAqMUg.png

 

KCK2OrI.png

 

 

NA START:

 

NCCwQd9.png

 

 

WSZYSTKIE NOWE BRONIE WRAZ Z ZBROJAMI Z PLIKÓW DERIN I NIE TYLKO:

 

 

 

dM3l9Df.jpg

 

4mBxgsj.jpg

 

c42kD5h.jpg

 

 

coAqMUg.png

 

VgSBk4I.png

 

HANDLARZ BRONIĄ:

 

xNOZN2u.jpg

 

HANDLARZ ZBROJĄ:

 

uCp2bw3.jpg

 

PRO ITEMY:

 

n4fU8UB.jpg

 

MIKOLAJ:

 

zfiWCkU.jpg

 

RAPTOR:

 

R8E46cK.jpg

 

Zoologiczny:

 

pvvK3A1.jpg

 

Rybak:

 

64VnNvw.jpg

 

HANDLARKA:

 

RJlX32W.jpg

 

HANDLARKA RÓŻNOSCI:

 

9RZhHqV.jpg

 

Seon-Pyeong (ULEPSZACZ):

 

cQ9sGbz.jpg

 

Hyeng-Ho:

 

5fT2GIi.jpg

 

Puyng-Ho:

 

78rkPyA.jpg

 

ULEPSZACZE:

 

43BLmCE.jpg

 

NIEPOKAZNY PIESZY:

 

zO9osZC.jpg

 

DRUID:

 

v4GGsfm.jpg

 

ALCHEMIK:

 

 

HM7Fduc.jpg

 

GŁÓWNIE WYGLĄDA TO TAK:

 

uSSeXyB.jpg

 

LZB8m1R.jpg

 

w13jX6M.jpg

coAqMUg.png

 

YxpKtbe.png

 

Kostch:

 

lrdJskh.jpg

 

Prosiak:

 

0S4CQDc.jpg

 

Lew:

 

eGoTafL.jpg

 

Pies:

 

asf5kMX.jpg

 

Tygrys:

 

h64JrUS.jpg

 

coAqMUg.png

 

qvdNPXR.png

 

ATLANTYDA:

 

uwLuT4N.jpg

 

cCzMGzL.jpg

 

rrXrS7a.jpg

 

MAPA GNOLI:

 

pVk6iSM.jpg

 

MAPA HANDLOWA:

 

BjHpoSI.jpg

 

coAqMUg.png

 

 

gUcktph.png

 

GalacticMT2-1

GalacticMT2-2

GalacticMT2-3

GalacticMT2-4

GalacticMT2-5

ITD

 

HASŁO:

 

123

 

GODZINY SERWERA:

 

PON - 15:00 do 21:00

WT - 15:00 do 21:00

SR - OFFLINE - DZISIAJ ONLINE DO 12. Z OKAZJI OTWARCIA SERWERA :)

CZW - OFFLINE

PT - 15:00 do 00:00

SOB - 10:00 do 00:00

ND - 11:00 do 22:30

 

coAqMUg.png

pe8RToz.png

 

W launcherze, którego należy wrzucić do clienta znajduje się auto-patcher. Program, który automatycznie aktualizuje gre.

 

1.Uruchom plik GameUpdate.exe

 

maZWr3S.jpg

 

2.Poczekaj parę sekund, aż patcher pobierze wszystkie aktualizacje.

3.Graj! :)

 

PS - Polecam aktualizować grę co jakiś czas!

 

coAqMUg.png

 

 

TsOAkNE.png

 

 

JXX2l4H.jpg

 

Prezentacja będzie uzupełniana! :)

8940714373749971015090.gif

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dzisiaj napisany temat i dzisiaj zamknięty serwer "Szkłoda". Zawitam na serwerze. Mam nadzieję że postoi trochę długo niż te poprzednie serwery Hamachi :)

 

@Edit

 

Po napisaniu tego postu odrazu zmieniona godzina startu serwera :D

Opublikowano

Godziny dziwne jakieś o.O. Po co system ulepszen skoro są PRO ITEMY? Ulepszając miecze będa lepsze od tych Pro itemów?

Pisząc temat wiele rzeczy uciekło mi z głowy. Na serwerze all itemków jest więcej, które myśle, że fajnie zachować w systemie ulepszeń niż all kupować w sklepie. Jeżeli jeszcze chciałbyś coś zmienić napisz na forum lub tutaj w odpowiedzi, bo może rzeczywiście masz rację, a Wy ludzie jak myślicie?

8940714373749971015090.gif

Opublikowano

Jak dla mnie dobre godziny serwera. Idealnie dla tych graczy którzy będą w szkole w przerwach serwera.

 

A dla tych co pracują na popołudniu akurat :P?

 

Troche są źle poustawiane,al da się przeżyć :P

Opublikowano

A dla tych co pracują na popołudniu akurat :P?

 

Troche są źle poustawiane,al da się przeżyć :P

Godziny będą z czasem zmienione. 

 

 

Co do serwera. Dzisiaj także będzie on online cały dzień. Inaczej niż wedle godzin :)

8940714373749971015090.gif

Opublikowano

Z prezentacji serwer moim zdaniem jest super. Zawitam wkrótce. Lecz planujesz przenieś go na dedyka kiedyś ?

Kto wie, ale nawet jeśli to w formie easy, a nie 4fun :)

8940714373749971015090.gif

Opublikowano

Z prezentacji serwer moim zdaniem jest super. Zawitam wkrótce. Lecz planujesz przenieś go na dedyka kiedyś ?

ty widzisz co ty piszesz? to jest czysty derin takich plików w których nie jest nic zrobione z tego co widzę po prezentacji nawet się nie wrzuca na dedyka bo szkoda pieniędzy ;) 

 

 co do serwera nawet własnej prezentacji nie mogłeś zrobić tylko wszystkie ssy są z plików , za bardzo leniwy jesteś żeby coś z tego było lecz życze powodzenia 

Za duża sygnatura.

Opublikowano

ty widzisz co ty piszesz? to jest czysty derin takich plików w których nie jest nic zrobione z tego co widzę po prezentacji nawet się nie wrzuca na dedyka bo szkoda pieniędzy ;)

 

Dokładnie ale może z 5 osob wbije ; p

Opublikowano

@Vetitum szkoda słów. Ja się nie znam na plikach, a serwera pvp w Polsce nie ma chyba z tego co wiem. Jedynym jest 4death, który jest do dupy. Dlatego mnie prezentacja zaciekawiła.

784091427630431250239.png

Opublikowano

@Vetitum szkoda słów. Ja się nie znam na plikach, a serwera pvp w Polsce nie ma chyba z tego co wiem. Jedynym jest 4death, który jest do dupy. Dlatego mnie prezentacja zaciekawiła.

nikt w polce nie ma na tyle pieniedzy zeby wysawic serwer pvp chyba ze pod is tak jak 4funmt2 byl , bo serwer bez is nie ma przyszlosci , serwery pod is tez nie ;)

Za duża sygnatura.

Opublikowano

ty widzisz co ty piszesz? to jest czysty derin takich plików w których nie jest nic zrobione z tego co widzę po prezentacji nawet się nie wrzuca na dedyka bo szkoda pieniędzy ;)

 

 co do serwera nawet własnej prezentacji nie mogłeś zrobić tylko wszystkie ssy są z plików , za bardzo leniwy jesteś żeby coś z tego było lecz życze powodzenia 

SSy są moje :) Prezentacja nie zawiera wszystkiego co na serwerze możesz znaleźć.

 

 

Ach no i wszystkie napisy są moje wykonane w PhotoShopie :).

8940714373749971015090.gif

Opublikowano

Zrobiłeś coś wgl przy tych plikach ? Bo wiidzę tylko wrzuconego czystego derina 

Tak, zrobiłem.

 

`Handlarze

`Nowe sety

`Nowe mapy

`Nowe itemki

`Już niedługo całkiem przebudowane M1 

I mam w planach jeszcze sporo rzeczy na serwer :)

8940714373749971015090.gif

Opublikowano

SSy są moje :) Prezentacja nie zawiera wszystkiego co na serwerze możesz znaleźć.

 

 

Ach no i wszystkie napisy są moje wykonane w PhotoShopie :).

systemu ulepszeń też twoje ssy? to fajnie masz ;)

Za duża sygnatura.

Opublikowano

Tak, zrobiłem.

 

`Handlarze

`Nowe sety

`Nowe mapy

`Nowe itemki

`Już niedługo całkiem przebudowane M1 

I mam w planach jeszcze sporo rzeczy na serwer :)

Jakoś nie widzę tych nowych:

setów

map

itemów 

bo jak narazie to patrze na pliki derina i to samo 

Opublikowano

Jakoś nie widzę tych nowych:

setów

map

itemów 

bo jak narazie to patrze na pliki derina i to samo 

może on z myślą nowe ma te które już były dodane tylko dodał je do systemu ;)

Za duża sygnatura.

Opublikowano

systemu ulepszeń też twoje ssy? to fajnie masz ;)

 

Tak. Tu masz rację, ale tylko i wyłącznie te 3 obrazki są wyciągnięte z google :)

 

 

Jakoś nie widzę tych nowych:

setów

map

itemów 

bo jak narazie to patrze na pliki derina i to samo 

 

 :)

 

+ Za aktualizowałem temat. Dodałem pozostałych handlarzy.

8940714373749971015090.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...