Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi Overwatch? - Temat zbiorczy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

System operacyjny: Windows 10

Karta graficzna: AMD Radeon R5 M330

Procesor: Intel® Core™ i5-6200U CPU @ 2.30GHz 2.40GHz

RAM: 8 gb

 

generalnie to strasznie chodzi gierka, na bardzo niskim renderowaniu ledwo 30 fps, co mnie dziwi, bo chyba az tak zle nie powinno byc

Laptop? Dużo osób ma problemy z graniem w Overwatch na laptopach, nawet jeśli mają dobrze wyglądające cyferki w specyfikacji. Nie powinno tak być, ale ludzie mają lepsze laptopy od Ciebie i niestety również nie grają na najwyższych. :) + grafika 2 czy 4 GB?

 

2 gb, ostatecznie rozwiazalam problem przez ustawienie moich sterownikow i na srednich wyciagam te 60 fps, więc mogę pograc :)

  • Odpowiedzi 336
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

 

 

System operacyjny: Windows 10

Karta graficzna: AMD Radeon R5 M330

Procesor: Intel® Core™ i5-6200U CPU @ 2.30GHz 2.40GHz

RAM: 8 gb

 

generalnie to strasznie chodzi gierka, na bardzo niskim renderowaniu ledwo 30 fps, co mnie dziwi, bo chyba az tak zle nie powinno byc

Laptop? Dużo osób ma problemy z graniem w Overwatch na laptopach, nawet jeśli mają dobrze wyglądające cyferki w specyfikacji. Nie powinno tak być, ale ludzie mają lepsze laptopy od Ciebie i niestety również nie grają na najwyższych. :) + grafika 2 czy 4 GB?

 

2 gb, ostatecznie rozwiazalam problem przez ustawienie moich sterownikow i na srednich wyciagam te 60 fps, więc mogę pograc :)

W takim razie gratulacje dojścia do problemu i miłej gry :D 

Opublikowano

System Operacyjny: Windows 7

GeForce GTX 950 2gb

core 2 duo e8400 3.0 ghz

4,00 GB RAM DDR3

Typ Systemu: 64-bit

Pójdzie medium na 60 powinno być bez problemu. Być może udźwignie nawet high na 60. 

Opublikowano (edytowane)

System operacyjny: Windows 7
Karta graficzna: MSI NVIDIA GEFORCE GTX 650 TI - 2GB DDR5
Procesor: INTEL CORE 2 QUAD Q9505 - 4x 2.83GHz 
RAM: 8 gb DDR2
na jakich by poszedł?

i jeszcze kolega pyta na jakich by mu poszło i ile fps

System operacyjny: Windows 7
Karta graficzna: EVGA GTX-660Ti 2GB GDDR5
Procesor: intel i5-2400 (4x3,1GHz) BOX S1155
RAM: 2x4GB DDR3-1333 Goodram

Edytowane przez ProSuraxd

 

Opublikowano

System operacyjny: Windows 7

Karta graficzna: MSI NVIDIA GEFORCE GTX 650 TI - 2GB DDR5

Procesor: INTEL CORE 2 QUAD Q9505 - 4x 2.83GHz 

RAM: 8 gb DDR2

na jakich by poszedł?

High w 60 fps. Nawet ultra uciągnie.

i jeszcze kolega pyta na jakich by mu poszło i ile fps

System operacyjny: Windows 7

Karta graficzna: EVGA GTX-660Ti 2GB GDDR5

Procesor: intel i5-2400 (4x3,1GHz) BOX S1155

RAM: 2x4GB DDR3-1333 Goodram

Kolega podobnie. 

 

Bez problemu pogracie sobie, na Medium już jest zadowalająca grafika, chociaż sam gram na epickich :D

Opublikowano

System: Windows 7 Professional 
CPU: Intel® Core i5-2320 cPI @ 3.00GHz 
GPU: NVIDIA GeForce GTX 560 Ti 

RAM: 16GB

 

Będzie się dało grać w miarę płynnie?

graphic.png

Opublikowano

System: Windows 7 Professional 

CPU: Intel® Core i5-2320 cPI @ 3.00GHz 

GPU: NVIDIA GeForce GTX 560 Ti 

RAM: 16GB

 

Będzie się dało grać w miarę płynnie?

bez problemu bedziesz miec 60 fps na wysokich/srednich

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

Witam czy mi pójdzie Overwatch na maksymalnych? w ilu fps jak nie to na jakich i też w ilu fps bym chciał widzieć. Pozdr

 

Procesor: Intel® Pentium® CPU G4500 @ 3.50 GHz

Ram: 8GB DDR4

Karta graficzna: GeForce GTX 960 STRIX ASUS

System: Windows 7 64BIT

Opublikowano

Witam czy mi pójdzie Overwatch na maksymalnych? w ilu fps jak nie to na jakich i też w ilu fps bym chciał widzieć. Pozdr

 

Procesor: Intel® Pentium® CPU G4500 @ 3.50 GHz

Ram: 8GB DDR4

Karta graficzna: GeForce GTX 960 STRIX ASUS

System: Windows 7 64BIT

Powinno pójść na ultra nawet w full HD. Płynna gra 100%, 60 fps nawet. (powinno, a jak nie będzie to na 100% w high :D )

Opublikowano

 

Witam czy mi pójdzie Overwatch na maksymalnych? w ilu fps jak nie to na jakich i też w ilu fps bym chciał widzieć. Pozdr

 

Procesor: Intel® Pentium® CPU G4500 @ 3.50 GHz

Ram: 8GB DDR4

Karta graficzna: GeForce GTX 960 STRIX ASUS

System: Windows 7 64BIT

Powinno pójść na ultra nawet w full HD. Płynna gra 100%, 60 fps nawet. (powinno, a jak nie będzie to na 100% w high :D )

 

I mam jeszcze jedno pytanie czy FPS będą mocno spadać? Jak tak to do ilu bo na moim procesorze ostatnio to potrafią krytycznie spaść FPS lecz nie w każdej grze dlatego pytam.

Opublikowano

 

 

Witam czy mi pójdzie Overwatch na maksymalnych? w ilu fps jak nie to na jakich i też w ilu fps bym chciał widzieć. Pozdr

 

Procesor: Intel® Pentium® CPU G4500 @ 3.50 GHz

Ram: 8GB DDR4

Karta graficzna: GeForce GTX 960 STRIX ASUS

System: Windows 7 64BIT

Powinno pójść na ultra nawet w full HD. Płynna gra 100%, 60 fps nawet. (powinno, a jak nie będzie to na 100% w high :D )

 

I mam jeszcze jedno pytanie czy FPS będą mocno spadać? Jak tak to do ilu bo na moim procesorze ostatnio to potrafią krytycznie spaść FPS lecz nie w każdej grze dlatego pytam.

 

Gra jest dobrze zoptymalizowana, ja mam na epickich 200 i bez spadków, no może czasami do 150 zależy od akcji. ;)

Opublikowano

To może inaczej 60 fps to maks czy tak normalnie podczas walki?

Tak jak napisałem, gra jest zoptymalizowana, jak będziesz mieć spadki na ultra, to na high nie powinieneś mieć problemów! ;)

Opublikowano

 

To może inaczej 60 fps to maks czy tak normalnie podczas walki?

Tak jak napisałem, gra jest zoptymalizowana, jak będziesz mieć spadki na ultra, to na high nie powinieneś mieć problemów! ;)

 

Dobra no to moje ostatnie pytanie czy na monitorze FLATRON W2242T od LG nie będzie spadków z 60 fps czy nadal będzie ładnie chodziło na 60 fps.

Opublikowano

Z tym monitorem powinienes miec na ultra 60 fps. 

Niestety nadal nie jestem pewny jak spisze sie procek. Moze i odnowiony pentium, ale nadal tylko 2 rdzenie. Kilka apek w tle i zaczni ci pewnie mulic.

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

Windows 7 64
Intel core i7-920 8x2.66 GHz 4 rdzenie i 8 wątków? jakoś tak  xD
8Gb ram DDR3
Gigabyte Radeon HD7850 WindForce
na jakich by poszło i ile fps :D?

Opublikowano

|Pojdzie na srednich w 60 fps. Moze udaloby sie na wysokich.

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano
System operacyjny: Windows 10 

Procesor: i3-4170 3,70 GHz

Pamięć RAM: 8 GB

Karta graficzna: Gigabyte Radeon R7 360 OC, 2GB GDDR5

Opublikowano

 

System operacyjny: Windows 10 
Procesor: i3-4170 3,70 GHz
Pamięć RAM: 8 GB
Karta graficzna: Gigabyte Radeon R7 360 OC, 2GB GDDR5

 

Na płynnym high pograsz w 60 fpsach..

Opublikowano

 

System operacyjny: Windows 10 
Procesor: i5-6300HQ 3,2Ghz
Pamięć RAM: 16GB
Karta graficzna: GTX 960m 2GB DDR5

Oczywiście że pójdzie. W High. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...