Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

50 Setów zbrojek - za jednym kliknięciem!


Sancte

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z tych 50 setów można wyciągnąć kilka fajnych. ;)

Niektóre stare a niektóre tak obrzydliwe że się na ss patrzeć nie chce.

Paczuszka w sumie spoko jak ktoś ma braki ;d

 

Down, niektóre mam ( w sumie paczkę całą mam ) ale i tak dzięki :D

Opublikowano

z tych 50 setów można wyciągnąć kilka fajnych. ;)

Niektóre stare a niektóre tak obrzydliwe że się na ss patrzeć nie chce.

Paczuszka w sumie spoko jak ktoś ma braki ;d

 

No właśnie chodzi o to, aby powyciągać zbroje. Większość jest ochydna, wiem. Ale za to kilku nie było na e piwipi, czy na mpc. Dlatego wrzucam.

logo8.png


 


Niedługo...

Opublikowano

 


(harnaś, chyba nie było, no close pls)

 

:P Było, ale gość skanu nie chciał dać i temat w koszu. Ogólnie najbardziej podobają mi się te złote i czerwone hwangi, świetnie wyglądają. A reszta średnia, może po za małymi wyjątkami. Dzięki za wstawke ;) 

Opublikowano

:P Było, ale gość skanu nie chciał dać i temat w koszu. Ogólnie najbardziej podobają mi się te złote i czerwone hwangi, świetnie wyglądają. A reszta średnia, może po za małymi wyjątkami. Dzięki za wstawke ;)

 

 

Najlepsze to są te ze skrzydłami, złote. No cóż, przynajmniej po części jakieś nowości :>

logo8.png


 


Niedługo...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...