Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CsVirtual - Największa sieć CS:GO w Polsce (+20 serwerów | Szukamy Ekipy)


patryk90009

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Na starcie chciałbym powiedzieć iż szukamy ludzi do wspólnego rozwijania countera w Polsce ;)

Jeśli masz chęci czas lub możesz nam pomóc śmiało pisz (Kontakt na dole)

Szukamy osób do ekipy na wiele stanowisk (Moderator redaktor forum czy fanpage grafik admin ts3 etc)

Jeśli masz ciekawy projekt jesteśmy w stanie nawiązać współpracę :)

Serwery CSVIRTUAL (Podaje samo GT ze względu na ilość):

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

 

► Już teraz dołącz do Virtualczyków! ◀
Przede wszystkim: Oficjalnie na rynku 2 lata, atmosfera, beka, długie rozmowy na TS, niskie pingi, jakość, support, doświadczenie, pasja, wspólne granie!
Żadnego bullshit'u!

 

Kontakt:

GG-10647000

STEAM:http://steamcommunity.com/id/eximcio/

CSVIRTUAL


dNCIBRu.jpg


Opublikowano

DM to parodia ... Takie lagi tam są że nie wiem. Oprócz tych lagów jeszcze wku******** jest to że typek dostanie respa i ma ochorne i może strzelać i was zabić a my nie możemy go zabić. Nie lepiej z tą ochroną zablokować strzelanie też?

Opublikowano

DM to parodia ... Takie lagi tam są że nie wiem. Oprócz tych lagów jeszcze wku******** jest to że typek dostanie respa i ma ochorne i może strzelać i was zabić a my nie możemy go zabić. Nie lepiej z tą ochroną zablokować strzelanie też?

 

Jeśli masz lagi na tak potężnym VPS'ie to ja nie wiem gdzie Ty mieszkasz i jaki masz internet... co do ochrony wszystko jest kwestią dyskusji na forum między wami (graczami)

Przecież to co robimy jest dla was ale jednak ochrona chwile musi być żebyś się zrespił gdy się poruszysz ochrona mija ;)

CSVIRTUAL


dNCIBRu.jpg


Opublikowano

Jeśli masz lagi na tak potężnym VPS'ie to ja nie wiem gdzie Ty mieszkasz i jaki masz internet... co do ochrony wszystko jest kwestią dyskusji na forum między wami (graczami)

Przecież to co robimy jest dla was ale jednak ochrona chwile musi być żebyś się zrespił gdy się poruszysz ochrona mija ;)

 

 

Aha. To fajnie że tylko jak gram na waszych serwerach mam svar po 50 i var kolo 20 TYLKO NA WASZYCH serwerach. Na innych jest wszystko ok więc nie gadaj mi tu nic o internecie :) A ta ochrona to jest tragedia bo typek cie cały czas zabija z ochroną a ty możesz sobie tylko stać w miejscu i patrzeć jak giniesz :)

Opublikowano

Aha. To fajnie że tylko jak gram na waszych serwerach mam svar po 50 i var kolo 20 TYLKO NA WASZYCH serwerach. Na innych jest wszystko ok więc nie gadaj mi tu nic o internecie :) A ta ochrona to jest tragedia bo typek cie cały czas zabija z ochroną a ty możesz sobie tylko stać w miejscu i patrzeć jak giniesz :)

 

Usunie się te ochronę albo da dosłownie na 1 sec ;)

Co do pingu / lagów nie powinno być w razie czego napisz do mnie na pw :)

 

Dobre stabilne serwery jak i miła i aktywna administracja :)

Dziękuje za opinie :)

CSVIRTUAL


dNCIBRu.jpg


Opublikowano

Wszystkim polecam sieć. 
Miła atmosfera.

Ogarnięta administracja.

Można z nimi normalnie pogadać i pośmiać się. 

Nie olewają propozycji  graczy co można by było zmienić/dodać na  forum jak i serwery. :D

Opublikowano

Zdecydowanie polecam współpracę z csvirtual

 

Na pewno na plus: komunikacja, atmosfera, ogar +18, obiektywność, jeden pewny właściciel, otwartość, duże doświadczenie, brak równych i równiejszych, zaufanie, poza sprawami sieci można pogadać jak człowiek z człowiekiem, pawn etc na ponadprzeciętnym poziomie, rozmaite konkursy, server ts 3, wspólne granie i mixy, nie ma jakiś większych problemów, sieć nie jest oszukana, wszelkie objawy lewactwa są eliminowane bardzo szybko, nie ma jakieś wolnej amerykanki, nigdy nie spotkałem niedojrzałego gimbusa z rangą.

Na minus bardzo ciężko mi napisać :) gdyż trudno wypisać co. Wszystko co potrzebowałem albo musiałem skonsultować było zawsze i nawet powyżej oczekiwań, żadnych spin i raczej wszystko grało pełną parą.

Jak będę miał możliwości (czas etc) to na pewno wrócę do współpracy z csvirtual.

Polecam innym niezdecydowanym bądź poszukującym, którzy chcą robić coś fajnego w tym kierunku.

Myślę że luźna rozmowa na ts 3 zrobi na Tobie dobre wrażenie. polecam

 

Jako gracz - sprawy graczy nie są olewane, mianowicie każdy może wyrazić swoje zdanie, napisać propozycje i w szybkim czasie jest rozpatrzenie z efektami bez olewki.

Spokojnie można poznać graczy i razem się bawić grą, a nawet grami. Na ts szybko można ogarnąć ludzi do jakiś gierek :) ba nawet pogadać o różnych tematach.

Zawsze można się też czegoś poradzić albo opisać swój problem i ktoś zawsze się znajdzie do pomocy bezinteresownie 

wiele rzeczy 4fun, wspólne realizowanie pomysłów, w różnych sprawach można nabrać doświadczenia (akurat tu pasuje przysłowie "człowiek uczy się cały życie)

Według mnie dla wielu csvirtual - to jest to, warto zaangażować się bo twój wysiłek nie pójdzie na marne, ponadto w jakimś stopniu społeczeństwo to docenia.

Zdecydowanie propsuję.

 

Opublikowano

Możecie wywalić na każdym serwerze skiny? Kosy mogą zostać ale skiny nie bo typy stoją i skiny wybierają zamiast grać -.-

 

Wszystko do obgadania teraz aktualnie poprawiamy dostępność serwerów na mutli lokalizacje by każdy miał eleganckie pingi :)

CSVIRTUAL


dNCIBRu.jpg


Opublikowano

Gorąco polecam ! ;) Sieć świetnie się rozwija, dużo serwerów, świetna ekipa, pomocna administracja - da się dogadać w każdej sprawie, po prostu niczego nie brakuje na tej sieci . ; ) Sama dostałam szansę na wyższą rangę i naprawdę wspaniała współpraca z H@ ! :)

//

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Polecam, wporzątku ludzie idzie się pośmiać :D

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>

<!-- Fantasy Bass -->

<ins class="adsbygoogle"

     style="display:block"

     data-ad-client="ca-pub-5122566234468357"

     data-ad-slot="2119977022"

     data-ad-format="auto"></ins>

<script>

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

</script>

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...