Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

czy powrót do metina będzie opłacalny?


Wrona :3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytam ludzi którzy grają, a nie nabijaczy.
Który serwer najlepiej wybrać żeby zacząć sobie tak grę od początku?
Tortuga jest oblegana?
Ogólnie na oko ile może jeszcze osób grać w metina?
Czy widzisz dużo sklepików na swoim serwerze?
 

Opublikowano

na Diumar dużo osób gra

a ceny przykładowo ebo+9 = 50kk

na allegro 100kk = 12 zł

 

Na tym serwerze według czyjejś rozpiski najłatwiej i najtaniej rozpoczniesz grę, mimo, że serwer był łączony i jest dość stary. Tortuga jest oblegana, ponieważ jest to typowy świeżak, łączenia nie było z nim. Krążą plotki, że będzie jeszcze jeden serwer, warto poczekać.

 

Co do powrotu.

 

Plusy:

- Global ;).

- Ludzie, którzy grają.

- Czuć frajdę z gry.

- Zysk z gry.

 

Minusy:

- Aktualnie to nie jest już freetoplay tylko pay2win.

- Nieprzyjaźni gracze, a przynajmniej ich większość.

- Wysokie ceny w IS.

- Wysokie lenistwo graczy w postaci botów.

 

 

 

Można by tego wiele wymieniać, ale to chyba te podstawowe czynniki które zachęcają, jak i nie, do zaczęcia gry w Metin2.

 

 

Diumar to najoptymalniejszy i najtańszy serwer do gry.

wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

Opublikowano

Ja kilka dni temu wróciłem.

Gram na Wetarze i nie narzekam.

Ludzi całkiem sporo.

Jinno ch2 sklepów w uj i jeszcze troche.

Ludzie, których spotkałem bardzo życzliwi, mili i sympatyczni.

Osoby, które jeszcze grają to starzi wyjadacze, którzy potrafią zachować kulturę.

Niestety zawsze ktoś będzie niewychowany...

Ceny spore, więc start będzie ciężki, ale da się przeżyć.

Ogólnie serwer na duży +

Polecam :)

Opublikowano

Warto grac.Stworzmy starego pla z 2008 roku gdzie 40 osob lowi ryby itd.To gracze robia klimat nie serwer.Tylko moge sie przyczepic do szarf,odlamkow,skrzyn ucznia i nowych map przez to tyle osob odeszlo,ze musieli fuzje robic.Pamietam czasy przed fuzja totalna pustka.2 sklepiki to byly maks w m1 .Ja polecam grac na etolinie najwiecej osob gra tylko u jinno(niebiescy) grają tam starzy ludzie z 2008 roku.Ale niestety garstka.Wiekszosc to swiezacy.pozdro -pytania?,sugestie? Wal smualo.

/niereg. sygna

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...