Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

300kk Tortuga na starcie? Na co wydać?


revenge94

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Nie wiem, czy takiego tam znajdziesz, bo mało ludzi i mało dobrych rzeczy. Ostatnio grywałem, ale zrezygnowałem.
2. Jeśli ktoś by miał na sprzedaż, to myślę, że ze 150-220kk na sklepie by stało.
3. Nie widziałem tam takich, +30 śr i kd +4, to cud.
4. Co złożysz? Dobre pytanie. FMS już mniej więcej wiesz, ile kosztuje. +9 do mixu kupisz za jakieś 16kk, Tygra +9 z 1,5k hp i 10 do pż np. 10kk. Srebrna +9 - ~20kk itp.

1z739yo.png

Opublikowano

To Tortuga nie jest najnowszym serwerem i nie ma tam najwiekszej ilosci ludzi? Jeśli to prawda to gdzie gra ich najwięcej i gdzie handel kwitnie a nie upada? ;D

Opublikowano

jest najnowszym,ale tortuga gra solo.A  reszta serwerow złączone.Pod wzgędem gdzie jest najdrozej to tortuga.Samos i diumar chyba najwięcej.A jak etolin to tylko w Jinno gra sporo osób.Teraz to nie da się na niczym ogólnie zarobic każdy woli sobie zrobić konta do 70 do dodań i zmianek i sellają potem itemki. Na etolinie sporo itemkow i na Samosie.A na reszcie serwerow nie wiem czy tez jest taka dostepnosc itemkow

/niereg. sygna

Opublikowano

1. Nie wiem, czy takiego tam znajdziesz, bo mało ludzi i mało dobrych rzeczy. Ostatnio grywałem, ale zrezygnowałem.

2. Jeśli ktoś by miał na sprzedaż, to myślę, że ze 150-220kk na sklepie by stało.

3. Nie widziałem tam takich, +30 śr i kd +4, to cud.

4. Co złożysz? Dobre pytanie. FMS już mniej więcej wiesz, ile kosztuje. +9 do mixu kupisz za jakieś 16kk, Tygra +9 z 1,5k hp i 10 do pż np. 10kk. Srebrna +9 - ~20kk itp.

Ale bullshit.

FMS ŚR 40+ 220kk z kd+4

Fmsy do mixu chodza po 24, a nie po 16.

Śr 30+ są praktycznie zawsze w m1 wystawione po 60kk+

 

Za 300kk można złożyć dobre eq, naprawdę dobre.

 

 

 

jest najnowszym,ale tortuga gra solo.A  reszta serwerow złączone.Pod wzgędem gdzie jest najdrozej to tortuga.Samos i diumar chyba najwięcej.A jak etolin to tylko w Jinno gra sporo osób.Teraz to nie da się na niczym ogólnie zarobic każdy woli sobie zrobić konta do 70 do dodań i zmianek i sellają potem itemki. Na etolinie sporo itemkow i na Samosie.A na reszcie serwerow nie wiem czy tez jest taka dostepnosc itemkow

Kolejny bullshit. Tortuga to najtańszy serwer własnie. Ludzie skupują niektóre itemy i kd+4 żeby czekać aż to zdrożeje.

Opublikowano

@Łu Kasz najdroższy.możesz sobie nawet  ogarnąć ceny yang all serwerow.sam Sie przekonasz,ze na tortudze wychodzi najdrozej

Lu Kasz , Tortuga jest najdrozszym serwerem :) .

:ninja:  :ninja: If you do what you love , nothing can't stop you !  :ninja:  :ninja: 

 

Jesli robisz to co kochasz , nic nie moze cie powstrzymac !

 

Opublikowano

THX WSZYSTKIM!


A na takim Etolinie, czy Samosie ile fms+9 średnie 40+ kosztuje żeby tak przyrównać ~~ i czy są w ogóle dostępne, czy brakuje tam i nie sprzedają ?

Opublikowano

Ale bullshit.

FMS ŚR 40+ 220kk z kd+4

Fmsy do mixu chodza po 24, a nie po 16.

Śr 30+ są praktycznie zawsze w m1 wystawione po 60kk+

 

Za 300kk można złożyć dobre eq, naprawdę dobre.

 

Sprzedawałem trzy FMSy +9 do mixu i możesz wierzyć lub nie, po 16kk schodzić nie chciały, więc wątpię, żeby ktoś po 24kk sprzedał, jeśli tak - gratuluję. Najwyraźniej ktoś przepłacił. W międzyczasie widziałem nie jeden +9 do mixu po ~18kk, ale 24? To, że ktoś po tyle wystawia w sklepie, nie znaczy zaraz, że tyle to warte. Wystawić za 50kk mogę Skórzane Butki i będziesz chodził i gadał, że tyle warte?

 

Nie zmienia to faktu, że za 300kk faktycznie można kupić jakieś fajne itemki z hp i wystarczy jeszcze na jakiegoś niczego sobie FMSa/Riba czy zbrojkę.

 

­

1z739yo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...