Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zmienić kolor pisania dla rangi


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak zmienić kolor pisania dla rangi np. Gracz pisze &b[treść] bez pisania &b tak samo np. Admin &4&l[treść].

 
 
post-1403164-0-73516200-1494665974.png

 

 

Opublikowano

Taki skrypcik

Po prostu dana ranga musi mieć tą permisję

Tak właściwie nie testowałem

on chat:
	if player has permission "gracz":
		set player's display message "%name of player%&b"
	if player has permission "admin":
		set player's display message "%name of player%&4&l" 

chyba umiesz kontynuować wzór co ?

 

­

Straszę już forum od

20 CZERWCA 2015r.

Blaaaaaarg*

*Lubię Isaaca, opis Shoopu Da Whoopu

Opublikowano

Proszę :P To masz w essenitals config pod koniec :)

 
  group-formats:
   NAZWA-RANGI: ' {DISPLAYNAME}&7:&r(tutaj kolorek) {MESSAGE}'
   Admins: '&c[{GROUP}]&r {DISPLAYNAME}&7:&c {MESSAGE

Wystarczy tylko usunąć # :P

Opublikowano

@damianq20 

nie.

TAK.

wystarczy dobrze zrobić permissionsex :/ to też zależy jak masz zrobiony wspaniały config pluginu do formatowania czatu bo sam pex jako taki nie posiada formatowania

 

więc ja mam przykladowo tak

message-format: '%faction %prefix%displayname%suffix %message'

      prefix: '&7kid&8[&cA&8]&r'

      suffix: '&c'

Opublikowano

TAK.

wystarczy dobrze zrobić permissionsex :/ to też zależy jak masz zrobiony wspaniały config pluginu do formatowania czatu bo sam pex jako taki nie posiada formatowania

 

więc ja mam przykladowo tak

message-format: '%faction %prefix%displayname%suffix %message'

      prefix: '&7kid&8[&cA&8]&r'

      suffix: '&c'

Co ty jedziesz ? Przecież message-format jest z essentialsa ..... i trzeba dodawac x2 % jak sie dodaje jakies zeczy np z faction...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...