Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Riot i nagrody na koniec sezonu [Zmiana]


BeNeko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rito zmieniło już "zasady" otrzymywania nagród za obecny sezon, a tutaj możecie przeczytać:

 

Ups! Zrobiłem niemałe zamieszanie z powodu tego tematu, ale nie miałem szansy dorzucenia dokładnych wyjaśnień z powodu podróży.

W poprzednim sezonie (2014) wykluczyliśmy graczy z puli nagród. Głównie byli to gracze bardzo toksyczni (kilka ofensywnych przejawów zachować, m.in. rasistowskie teksty lub szowinistyczne) lub gracze nie wykazujący żadnych popraw pomimo naszych starań (ogromne ilości negatywnych zachowań w wielu rozgrywkach). Nadal będziemy kontynuowali tą metodę, ale znalazło się parę zmian:

Pierwsza: Zawsze staraliśmy się wspierać osoby, które poprawiają się na korzyść społeczność. Z tego powodu gracze, którzy otrzymali restrykcje na czat oraz gry rankingowe podczas trwania sezonu, ale udało im się poprawić oraz NIE POSIADAJĄ aktywnej restrykcji na czat lub gry rankingowe na finiszu sezonu otrzymają swoje nagrody. Natomiast gracze, którzy będą POSIADALI nadal czat lub rankingowe restrykcje - nie ma nagród.

Druga: Gracze, którzy otrzymują kolejki niskiego priorytetu nadal będą otrzymywać nagrody za sezon. Nie chcemy karać graczy za to, że mieli problemy z winy swojego dostawcy Internetu lub sprzętu. Jednakże, wysoka ilość, powtarzalność u osób, które opuszczają rozgrywki będzie skutkowało brakiem nagród. Mowa tutaj o dużej części opuszczeń gracza. To są gracze, którzy zniszczyli rozgrywkę wielu osobom (setkom) i posiadali wielokrotnie 20 minutowe za niski priorytet podczas kolejek.

Trzecia: Gracze, którzy otrzymają mocniejsze kary (blokady na konto 7 dniowe lub 14 dniowe) za negatywne zachowanie podczas trwania całego sezonu nie otrzymają nagród na zakończeniu sezonu. Gracze, którzy otrzymali taki rodzaj blokad na konto nie wykazali się poprawą, prezentują najgorszy poziom toksyczności u społeczności. Prowadzimy politykę zero tolerancji dla takich graczy - aby dołączyć do takiego grona należy używać rasistowskich, szowinistycznych, homofobicznych oraz innych form przekraczające nasze normy. Owi gracze, będą mieli jednak szansę zdobyć nagrody za sezon, ale dopiero w kolejnym sezonie, o ile wyrażą poprawę oraz nie przyczynią się nadal w złym zachowaniu.

Mam nadzieję, że to rozwiązuje wszelkie kwestie niedopowiedziane za pierwszym razem.Powodzenia w końcówce tego sezonu!

 

Najlepszy ślepy mnich na EUNE, były challenger w s3 Strzeżcie się "krula" lasu

leesinacolythe.png

Ex-Challenger Player (TOP 23 EUW)

Opublikowano

To było wiadome, trochę śmiechłem jak czytałem ostatnie informacje odnośnie nagród. Ale mimo wszystko w ogóle mnie to nie interere, bo żadnych banów/blokad nie otrzymuje.

Opublikowano

zadam takie głupie pytanie mianowicie kiedy jest koniec sezonu xD?

AwU6pPM.png

ⓉⓗⓔⒻⓡⓨ

 

Opublikowano

zadam takie głupie pytanie mianowicie kiedy jest koniec sezonu xD?

Penie pod koniec Listopada gdzieś.

 

Ciekawe jakie tam nagrody dadzą xD

                                              22695116389755711104.gif

Opublikowano

A pod koniec sezonu wszyscy grzeczni i ilość banów zmniejszy się do minimum. Ludzie będą dla siebie milsi. 

Zamiast: "Ty k***o, sksules mi pente. Niech twoja matka zdechnie."

będzie: "Penta? Wcale jej nie potrzebowałem. Gratuluje killa."

gnYrBkB.png

Opublikowano

Przypuszczam, że do końca sezonu, jeszcze złagodzą to  xD  xD 

Tez tak myśle przecież ta ramka i ikona maja pokazywać skilla ze cos zrobiłeś w tej grze a nie ramka za zachowanie  <_<

Opublikowano

Po pierwszy to jest tylko przestroga, oni powiedzieli że nie jest to pewne ale dadzą nam znać. Po 2 jest to spoko opcja bo może w końcu niektóre osoby ogarną się i zaczną grać w miarę możliwości normalnie, ale powinni to wprowadzić od nowego sezonu, ponieważ wiadomo sporo osób dostało bana lub kary na gry rankingowe (drafty) etc no i taki challander chyba wyjdzie z siebie jak nie dostanie tła, ikony etc. To jest tak samo jak z więzieniem np Koleś dostał wyrok 3 miesiące, wszystko pięknie przesiedział a potem nagle wyszedł by nowy przepis i by musiał przesiedzieć jeszcze 1 miech lub cholera wie co jeszcze, jeżeli było mówione że pójdzie siedzieć na 3 miechy to wysiedzi i będzie git tak samo z tą sprawą nikt nie wiedział że, za takie coś będą takie kary wiec albo powinni tak karać od teraz albo od nowego sezonu a nie osoby które popełniły błąd w przeszłości. 

xD 

Opublikowano

Śmiech na sali , jak by nie dali nagród to by graczy stracili :>, i takie info jest prawidłowe.

.

Budowniczy
Opublikowano

Po pierwszy to jest tylko przestroga, oni powiedzieli że nie jest to pewne ale dadzą nam znać. Po 2 jest to spoko opcja bo może w końcu niektóre osoby ogarną się i zaczną grać w miarę możliwości normalnie, ale powinni to wprowadzić od nowego sezonu, ponieważ wiadomo sporo osób dostało bana lub kary na gry rankingowe (drafty) etc no i taki challander chyba wyjdzie z siebie jak nie dostanie tła, ikony etc. To jest tak samo jak z więzieniem np Koleś dostał wyrok 3 miesiące, wszystko pięknie przesiedział a potem nagle wyszedł by nowy przepis i by musiał przesiedzieć jeszcze 1 miech lub cholera wie co jeszcze, jeżeli było mówione że pójdzie siedzieć na 3 miechy to wysiedzi i będzie git tak samo z tą sprawą nikt nie wiedział że, za takie coś będą takie kary wiec albo powinni tak karać od teraz albo od nowego sezonu a nie osoby które popełniły błąd w przeszłości.

No nie do końca jak by była sytuacja że przez ostatnie lata pedofilia by była nie karalna a od dziś została by wprowadzona ustawa na której mocy każdy pedofil będzie stawiany przed sądem.To twoim zdaniem pedofil który dopuszczał się gwałcenia małoletnich na którego są dowody że dopuszczał się tego czynnu nie powinien ba a nawet nie może stawać przed sądem?

 

@Ishubito

Nawet jakby tych nagród nie było wcale liczba graczy nie zmieniła by się nawet o jeden setny procenta.Bo tak naprawde po co to komu ramka czy avatar nie odzwierciedla poziomu umięjetności jaki reprezentujesz.

Opublikowano

zadam takie głupie pytanie mianowicie kiedy jest koniec sezonu xD?

 

Zazwyczaj występował między 14-21 listopadem... wszystko zależne od finałów itd

Najlepszy ślepy mnich na EUNE, były challenger w s3 Strzeżcie się "krula" lasu

leesinacolythe.png

Ex-Challenger Player (TOP 23 EUW)

Opublikowano

No nie do końca jak by była sytuacja że przez ostatnie lata pedofilia by była nie karalna a od dziś została by wprowadzona ustawa na której mocy każdy pedofil będzie stawiany przed sądem.To twoim zdaniem pedofil który dopuszczał się gwałcenia małoletnich na którego są dowody że dopuszczał się tego czynnu nie powinien ba a nawet nie może stawać przed sądem?

 

@Ishubito

Nawet jakby tych nagród nie było wcale liczba graczy nie zmieniła by się nawet o jeden setny procenta.Bo tak naprawde po co to komu ramka czy avatar nie odzwierciedla poziomu umięjetności jaki reprezentujesz.

Prawo nie działa wstecz.

graphic.png

Opublikowano

jakby od razu powiedzieli że nie będzie nagród dla najbardziej toksycznych to bym ich nie wyzywal w każdej grze no jprld, przy okazji jak ludzie zbija restrykcje to potem strach grać bo bana można wyłapać za głupie reporty od 4 premade

Opublikowano

no i zajebioza. dostalem bana na 14 dni bo dawalem wskazowki typowi a go to denerwowalo... tamten sezon s1 100 pkt i ostatni mecz serii do wina nie zdarzylem i nie ma nagrody. w tym sezonie goldzik- nie ma nagrody. rito plis

 

 

   

Opublikowano

jak dla mnie bez sensu, sa lepsze sposoby na ukaranie ta grupe graczy, nikt nie jest idealny kazdemu sie zdarza, najwidoczniej szkoda im rozdawac skiny z automatu, moze za malo zarabiaja :DD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...