Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak najszybciej wbic 10mln expa (12lv)


ProjectX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak wyżej? Najbardziej na czasie mi zależy. 10mln expa to około 500 razy peta uwalić na 15lvl. Jest coś szybszego? Każda odpowiedź na temat 1like a najlepsza limit like przez 2 dni.

6f17e95a91894bb7ae164ebb34ffed25.jpg

Opublikowano

Misje, w dzień nawet można wbić 12lvl

 

 

rób misje wszystkie po kolei i w 1 dzień nawet 13 wbijesz chyba nic lepszego nie ma

Ubicie peta 500 razy chyba jest szybsze ;x

6f17e95a91894bb7ae164ebb34ffed25.jpg

Opublikowano

ale mniej oplacalne bo z misji jeszcze urka i kredki leca a pozatym za ubijanie peta padniesz napewno pare razy i jeszcze jak bijesz peta swojej firmy to na banite ci moze pojsc bo pet sie chyba zalicza jako "sprzymierzony statek" czy jakos tak

Opublikowano

ale mniej oplacalne bo z misji jeszcze urka i kredki leca a pozatym za ubijanie peta padniesz napewno pare razy i jeszcze jak bijesz peta swojej firmy to na banite ci moze pojsc bo pet sie chyba zalicza jako "sprzymierzony statek" czy jakos tak

A jak kumpel mi peta bd podkladal? Bana za pushing dostane czy nie?

6f17e95a91894bb7ae164ebb34ffed25.jpg

Opublikowano

A jak kumpel mi peta bd podkladal? Bana za pushing dostane czy nie?

 

dostaniesz po czasie, o ile się skapną. a do bonusu konto Ci się zaliczy ;) więc spokojnie :P

KLIKNIESZ? <3 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

A jak kumpel mi peta bd podkladal? Bana za pushing dostane czy nie?

Bana za pushing dostaniesz, skrypt po paru dniach powinien z automatu dać Ci bana :)

Opublikowano

Bana za pushing dostaniesz, skrypt po paru dniach powinien z automatu dać Ci bana :)

Bana na obydwa konta czy tylko te którym ubijałem peta?

6f17e95a91894bb7ae164ebb34ffed25.jpg

Opublikowano

Bana na obydwa konta czy tylko te którym ubijałem peta?

 

na to które ubijasz i na to które zapraszasz, zależy czy robisz to na tym samym IP, czy z tego samego systemu, przeglądarki. Jak już kilka kont zbanuje system i tym samym kontem będziesz się podkładał to już chlapa banik poleci na główne. Najlepiej jak zrobisz nie więcej niż 5-10 kont, więcej nie polecam :D nie bardziej się opłaca już premke kupić, niż ryzykować banem ? :P

KLIKNIESZ? <3 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

na to które ubijasz i na to które zapraszasz, zależy czy robisz to na tym samym IP, czy z tego samego systemu, przeglądarki. Jak już kilka kont zbanuje system i tym samym kontem będziesz się podkładał to już chlapa banik poleci na główne. Najlepiej jak zrobisz nie więcej niż 5-10 kont, więcej nie polecam :D nie bardziej się opłaca już premke kupić, niż ryzykować banem ? :P

Kit z premką, bo mam na pół roku. Chodzi mi głównie o ambassadora i te empy + 2f4.

6f17e95a91894bb7ae164ebb34ffed25.jpg

Opublikowano

Kit z premką, bo mam na pół roku. Chodzi mi głównie o ambassadora i te empy + 2f4.

 

ryzykuj :D to tylko gra. daj znać jak już zbanują :D

KLIKNIESZ? <3 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...