Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy skrzynki ESL Cologne stanieja a moze zdrożeją ?


Marcios8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wlasnie droplem skrzynke cobblestone i mam takie pytanie, czy lepiej ja sprzedac od razu bo bedzie taniec, a moze ja zatrzymac bo po kilku dniach zdrozeje ? Jak to bedzie ?

Opublikowano

Ja kiszę od dawna i czekam na zysk 200% wartości kiedy, dostałem :D

Trzymaj, pilnuj jak oka w głowie I NIE DAJ SIĘ OSKAMOWAĆ !!!

Opublikowano

Mam 1 mirage i 1 traina.. one też wzrosną ? 

Czy to tylko tak z cobblestonami ? :)

//Czasami lubię zamknąć się w szafie i udawać, że jadę windą.

Opublikowano

Mam 1 mirage i 1 traina.. one też wzrosną ? 

Czy to tylko tak z cobblestonami ? :)

Im ich mniej tym będą droższe! Im droższa skrzynka tym cena bardziej wzrośnie, ale cena Twoich też wzrośnie :)

Opublikowano

Czyli kupować póki tanie i sprzedać je za rok ?

Chodzi mi o te po 2-3 euro, bo tylko tyle mam w portfelu :)

//Czasami lubię zamknąć się w szafie i udawać, że jadę windą.

Opublikowano

Czyli kupować póki tanie i sprzedać je za rok ?

Chodzi mi o te po 2-3 euro, bo tylko tyle mam w portfelu :)

no za rok to nie, bo za rok bedzie nowe esl.

Opublikowano

no za rok to nie, bo za rok bedzie nowe esl.

Czyli kiedy będą najwięcej warte, za 11 miesięcy ?

Ja je mogę kisić nawet do ESL Cologne 2017 (a przynajmniej jedną sobie zostawie :D ), o ile będą jakieś drogie..

//Czasami lubię zamknąć się w szafie i udawać, że jadę windą.

Opublikowano

Czyli kiedy będą najwięcej warte, za 11 miesięcy ?

Ja je mogę kisić nawet do ESL Cologne 2017 (a przynajmniej jedną sobie zostawie :D ), o ile będą jakieś drogie..

To nie tak działa... popatrz np. na cenę overpassa z 2014, a cenę która jest z 2015. Im dłużej trzymasz tym więcej warte :)

Tylko nie cenę za Katowic tylko Cologne :)

Opublikowano

ceny wzrosna, ale nikt nie bedzie chcial tego kupowac, co najwyzej na jakis trade

Poczekaj... poczekaj... hahahahhaahahhaahahah xD xD xD xD xD

Zobacz przykładowo na to... naklejka z której nawet nic nie "wyleci", a jakoś kupują ją po ~90euro...

coś jeszcze chciałeś dodać Januszu Biznesu? 

http://steamcommunity.com/market/listings/730/Sticker%20%7C%20iBUYPOWER%20%7C%20Katowice%202014

Opublikowano

Poczekaj... poczekaj... hahahahhaahahhaahahah xD xD xD xD xD

Zobacz przykładowo na to... naklejka z której nawet nic nie "wyleci", a jakoś kupują ją po ~90euro...

coś jeszcze chciałeś dodać Januszu Biznesu? 

http://steamcommunity.com/market/listings/730/Sticker%20%7C%20iBUYPOWER%20%7C%20Katowice%202014

przez miesiac sprzedali ok 30 naklejek 

spierdalaj do swojego metina 2 i lola, silverze 

Opublikowano

przez miesiac sprzedali ok 30 naklejek 

spierdalaj do swojego metina 2 i lola, silverze 

Rozumiem, że brak argumentów to trzeba zacząć używać wulgaryzmów?

Opublikowano

Rozumiem, że brak argumentów to trzeba zacząć używać wulgaryzmów?

jakby pierwsze zdanie nie było argumentem, zacznij myśleć. 

 

Ten dział powinien być ranga +LEM, nie było by tyle idiotyzmu

Opublikowano

Pierdolenia kota w ogon... jakoś z użycia wulgaryzmu się nie wytłumaczyłeś.

jakby pierwsze zdanie nie było argumentem, zacznij myśleć. 

 

Ten dział powinien być ranga +LEM, nie było by tyle idiotyzmu

Ty naprawdę masz coś z głową... Pozwól, że wytłumaczę...

1. Tych naklejek nie można już zdobyć od Valve.

2. Skoro nie można ich zdobyć to jest ich mało.

3. Skoro jest ich mało to nie mogą sprzedać jednego decyliarda sztuk w ciągu miesiąca.

4. Jeśli jest ich mało to są drogie.

5. Skoro są drogie to nie każdego stać żeby je kupić.

Coś jeszcze wytłumaczyć panie Legendary Eagle?

Opublikowano

@gucio1234 Od kiedy ranga ma coś wspólnego z byciem mądrym lub byciem idiotą ?

Również się zastanawiałem.

Tak z ciekawości zapytam... podzielasz moją opinię czy może również potępiasz? 

Opublikowano

Orientuje się ktoś ile może wzrosnąć cena skrzynki inferno, kapsulki z kinguin envy lg i fsid3 oraz folia screama i get righta?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...