Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam ItemShop, jaki hosting stron akceptuje profitsms


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Każdy hosting zaakceptuje korzystanie z płatności na profit sms.

ItemShopa (dobrego) nie znajdziesz a free. Najlepiej (jeśli nie chcesz wydawać na autorski) to kup ControlCraft od skryptuj.pl będzie najprostszy i najszybsze rozwiązanie. ­

4462514400953061278225.png

Opublikowano

Każdy hosting zaakceptuje korzystanie z płatności na profit sms.

ItemShopa (dobrego) nie znajdziesz a free. Najlepiej (jeśli nie chcesz wydawać na autorski) to kup ControlCraft od skryptuj.pl będzie najprostszy i najszybsze rozwiązanie. ­

Wlasnie mam problem bo profitsms nie akcepeptuje korzystania z hostingu strona xaa i mam problem

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Dokładnie przeczytaj regulamin profitsms'a. Wybrałeś jeden z najgorszych serwisów oferujących zarabianie na SMS. Dlaczego profitsms nie akceptuje Ci tej strony? Ponieważ sklep musi znajdować sie na bezpośredniej domenie np. Domena.pl , nie moze byc na darmowym hostingu, nie moze byc pod adresem IP. Spróbuj z innym serwisem platnosciowym.

 

Chciałbym Ci przypomnieć, ze by zarabiać na MC musisz płacić podatki :)

 

Co do itemshopa ja czekam na sklep @raxon , myśle, ze sie nie zawiodę.

---------------------------------

Dziękuję, Pozdrawiam

HOMER12

Jeśli Ci pomogłem, możesz dać mi like  :yay:  ;) 

Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Napisz do mnie na PW  

Opublikowano

Wlasnie mam problem bo profitsms nie akcepeptuje korzystania z hostingu strona xaa i mam problem

 

to kup sobie za 30zł domene i hosting na rok, gdzie masz problem ?

jak chcesz to jeszcze kod na 30% zniżki mogę ci podać na PeWu

tylko 21 zł i masz serwer na strone, forum, ładnego maila no i ładna domena .pl i to wszystko przez rok

Opublikowano

Nie zawsze najlepsze jest najtansze. Czasami warto w coś zainwestować.

Opublikowano

Żaden darmowy hosting stron nie zostanie zaakceptowany przez profitsms, oraz adresy ip nie zostaną zaakceptowane, tylko i wyłącznie własne domeny!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...