Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

X-game.net.pl - Nowa gra ogame, nowa spolecznosć - dołącz!


NeverSRO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Już 21.08.2015 o godzinie 17:00 pod adresem www.x-game.net.pl zacznie się początek czegoś wielkiego.

Zostanie otwarte nowe uniwersum.

W dniu tym powstanie społeczność X-Game.

Społeczność która przetrwa lata.

Zapraszamy do gry.

Czeka na Was:

-system zadań w którym znajdziecie prawie 100 zadań do wykonania.

-nowy wygląd

-innowacyjna strona główna

-prędkość flot x25

-ekspedycje

-nowe statki

-prędkość wydobycia x300

-złom z floty - 50%

-złom z obrony - 10%

-brak pay2win - nie ma kupowania surowców ani innych dodatków zwiększających przewagę.

 

A przed Wami filmowy zwiastun produkcji:

 

 

 

Odwiedź również nasze forum już teraz: www.x-game.net.pl/forum

Czekają tam na Was Quizy i konkursy które urozmaicą grę.

ZAPRASZAMY!

Team X-Game

21DWn.png


ZAPRASZAM DO NOWEGO PROJEKTU GRY OGAME.


http://www.x-game.net.pl

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Zapraszamy do naszego projektu!

 

Przed nami kolejny Quiz w którym można wygrać Ciemną Energię do wykorzystania w naszej grze.

Więcej informacji na naszym fanpage:

https://www.facebook.com/X-Gamenetpl-734672796679454/timeline/

 

Lub na naszym forum:

http://x-game.net.pl/forum/showthread.php?tid=93

21DWn.png


ZAPRASZAM DO NOWEGO PROJEKTU GRY OGAME.


http://www.x-game.net.pl

Opublikowano

Reklamę macie niezłą, ale wasza "gra" a raczej priv na zamkniętym silniku na dłuższą metę będzie niewypałem. Na pewno na początku wbije masa ludzi ale po jakimś czasie przestaną grać i będą hejtować i nie polecać. W tej waszej "grze" (privie) nic nowego nie ma więc to daje ujemny punkt przyrostu graczy.

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...