Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PATOLOGIA Wychodzimy z brązu. Furia Gracza League of Legends


karton127

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dlatego nie gram w lola, przez takich ludzi. W ogóle cały lol jest bardzo toksyczny ;)

1583214294267341314985.png

 

by

 

Ziółko.

Opublikowano

Dlatego nie gram w lola, przez takich ludzi. W ogóle cały lol jest bardzo toksyczny ;)

 

 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD. Wróć do swojego minecrafta na servery gdzie ludzie w każdym zdaniu popełniaja bledy :D tez sie ciesze ze nie grasz w lola o jednego mniej ;).Lol czy cs to gra emocjonalna tak jak pilka nożna czy inna tylko ludzie pokazuja inaczej emocje.Pewnie jestes z takiej rodziny co za slowo kur*a jest sie bitym biczem albo mlotkiem :D + kary na kompa xDD no tak rodzicow sie nie wybiera xDD.

 

To nawet nie jest flame czy patologia zwykla reakcja gracza ktory przegra mecz w lola 

Opublikowano

A czy widziales slawnego strimera Norberta G, kiedy dostal genka na sziwanie? Widziales wtedy co zrobil? Ja Ci powiem. To byla patologia. To byla prawdziwa patologia,a to wszystko przez pierdolonych polaków, zapamietaj.

Opublikowano

 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD. Wróć do swojego minecrafta na servery gdzie ludzie w każdym zdaniu popełniaja bledy :D tez sie ciesze ze nie grasz w lola o jednego mniej ;).Lol czy cs to gra emocjonalna tak jak pilka nożna czy inna tylko ludzie pokazuja inaczej emocje.Pewnie jestes z takiej rodziny co za slowo kur*a jest sie bitym biczem albo mlotkiem :D + kary na kompa xDD no tak rodzicow sie nie wybiera xDD.

 

To nawet nie jest flame czy patologia zwykla reakcja gracza ktory przegra mecz w lola 

Powiedział mi 9 latek (może dla jaj sobie to ustawiłeś, ale mentalność masz właśnie 9 latka). A od rodziców wara, bo z tego co widzę czytając Twoją wypowiedź to Twoi rodzice też zbyt dobrze się nie sprawują w swojej roli. Ale z kim ja w ogóle piszę ? I jeszcze się cieszysz z dzieci które niepoprawnie piszą w MC. Hipokryta (Tak, wygoogluj sobie co to znaczy). Dobranoc.

1583214294267341314985.png

 

by

 

Ziółko.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...