Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Brak awansu w G4


Got Banned

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to normalne ze jak mam 10 wygranych z rzedu to nadal siedze w g4? bo nwm czy tylko ja tak mam czy kazdy ;d wyciskam z siebie wszystko co moge po 10 mvp

ban na statusy since 09.2015 :(

Opublikowano

W każdym meczu 10 mvp? Jakie staty? Po 3-4 wygranych powinno się wrzucić wyżej.

Opublikowano

Zależy od twoich wcześniej granych gier.

Jeżeli wcześniej przegrywałeś masowo, to teraz musisz się odrobić.

Wygrasz 1,2 gierki i masz awans.

Opublikowano

W każdym meczu 10 mvp? Jakie staty? Po 3-4 wygranych powinno się wrzucić wyżej.

 

 

Zależy od twoich wcześniej granych gier.

Jeżeli wcześniej przegrywałeś masowo, to teraz musisz się odrobić.

Wygrasz 1,2 gierki i masz awans.

 

 

Nie grasz z mniejszymi rangami?

Bo to wpływa na awans.

@RevisionOfMode @Sztos @Tremo

 

gram z g2-kalachami oczywiscie solo w kazdej grze po 70 punktow i nie przegrywalem masowo tylko cofnelo mi 15 winow czy to moze byc przyczyna?

ban na statusy since 09.2015 :(

Opublikowano

Zapewne tak ;)

Może być też tak, że przegrasz mecz i następny win będzie automatycznie awansem.

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Opublikowano

Ja miałem 12 winów z rzędu i też nie było awansu. Po 1 przegranej i następnym winie miałem awans. Może coś anty jest bo też cheaterzy boostują za kasę i coś takiego volvo zrobiło. Poczekaj nic nie poradzisz. Ranga nie gra, pamiętaj.

Opublikowano

Miałem coś takiego jak kolega wyżej. Byłem na koncie kumpla silver 1 (trochę przegrywał wcześniej), wygrałem 12 meczy pod rząd w każdym +70 pkt i nic. Następnie przegrałem 1 mecz i po 1 winie miałem już awans i dalej szło normalnie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...