Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DM] FullServer.eu


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
San Andreas Olympic Games: 
Ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich z dnia 5 maja 2016 roku autorstwa naszego gracza: https://www.youtube.com/watch?v=9pu2VMCVSmw. Zachęcamy gorąco do obejrzenia tego filmiku. Poniżej prezentujemy Wam krótki, opisowy przebieg tego wydarzenia. 
 
Punktualnie o godzinie 20:00 spod pomnika Wielebnego na Pershing Square wyruszył bieg z pochodnią olimpijską, którego celem był Verona Beach Stadium. W ramach ceremonii otwarcia zgromadzeni mieli okazję zobaczyć krótki spektakl artystyczny, którego reżyserem był Don Iker. W krótkim pokazie udział wzięli pomocni nam administratorzy i moderatorzy, którym chcemy podziękować za wsparcie. Niosąca olimpijska pochodnię Pani BloodLine_ wygłosiła krótkie przemówienie, w ramach którego przypomniała gościom historię Igrzysk Olimpijskich oraz podziękowała odpowiednim instytucjom, które udzieliły nam wsparcia. Tradycyjnie ceremonię zakończyło zapalenie znicza olimpijskiego. Aktu tego dokonał Pan Lowi, zwycięzca klasyfikacji generalnej z zeszłego roku. 
 
Gracze od samego początku Igrzysk rywalizują w takich konkurencjach jak pokazy lotnicze, karate, różnego rodzaju wyścigi samochodowe oraz motocyklowe, piłka nożna, lekkoatletyka (biegi, sztafeta, triathlon, skoki w dal, maraton), skoki spadochronowe, strzelectwo, żużel, turniej DE, pływanie, wspinaczka, skoki na Faggio, kolarstwo (wyścig szosowy i górski, sprint, BMX, halfpipe), bieg na orientację, tenis, szermierka, kombinacja norweska i boks. 
Walka o medale olimpijskie będzie jeszcze trwała przez 5 dni - do niedzieli. 
 
Jak widać rozrywka na FullServerze jest zróżnicowana, dla każdego znajdziemy czas i zapewnimy rozrywkę na najwyższym poziomie! Zapraszamy do gry i obserwowania działu z zawodami: http://fullserver.eu/index.php?/forum/56-san-andreas-olympic-games-los-santos-2016/. Tam znajdziecie różne informacje, ciekawostki, terminarz, a także pełne wyniki z klasyfikacjami.
 
Podsumowanie ostatniego roku: 
Rok za nami, czyli co zmieniło się na FullServerze przez ostatnie 12 miesięcy... 
 
Za nami rok od reaktywacji serwera - rok ciężki i wyczerpujący. Rok, w którym wiele osób nas skreślało, w nas nie wierzyło i krytykowało bez powodu. Dlaczego nas krytykowali? Przede wszystkim żeby zrobić na złość. Wychodząc naprzeciwko tym osobom, śmiało możemy napisać, że osiągnęliśmy już w jakiś sposób sukces. FullServer jest poważnie prowadzonym projektem, gdzie najważniejsze jest zadowolenie graczy, a profesjonalizm to podstawa. Słowem wstępu zapraszamy do przeczytania podsumowania ostatniego roku okiem administracji RCON. Co się zmieniło, co zrobiliśmy, jak postępujemy i co zamierzamy dalej? Więcej informacji na naszym forum w poniższym temacie!
 
 
Trochę lektury... 
Szósty numer The San Andreas Times jest już dostępny do pobrania, a w nim m.in jak minął rok od reaktywacji okiem programisty Kacpra, wywiad z jednym z właścicieli serwera Ikerem, artykuł o Fisi - potworze z Fisher's Lagoon i tajemniczym szczupaku w Shandy Cabin. Tradycyjnie do rozwiązania jest krzyżówka z nagrodami. Zapraszamy do lektury!
 
iCVzJRj.png
 
 
Zapraszamy do gry na FullServerze! 
U nas zawsze dzieje się coś ciekawego! 
IP: samp.fullserver.eu:7777 

 

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Przed nami ostatni dzień San Andreas Olympic Games! 

 

W dzisiejszym dniu o godzinie 20:00 zapraszamy Was na osiemnasty, ostatni dzień Igrzysk Olimpijskich. Po 18 dniach zawodów przyszedł czas na ostateczne rozstrzygnięcia. Nawet jeżeli nie brałeś udziału w poprzednich zawodach, możesz przyjść, zgarnąć medal i zostać mistrzem olimpijskim w poniższych konkurencjach na najbliższy rok!

 


W planie dzisiejszych zawodów: 

 

* Boks - Idlewood Palace, Los Santos 

* Kolarstwo (halfpipe) - Glen Park Skate Park, Los Santos 

* Pływanie (maraton) - Flint County - Los Santos 

* Lekkoatletyka (maraton) - Los Santos 

* Ceremonia zamknięcia - Verona Beach Stadium, Los Santos 

 


Po ceremonii zakończenia odbędzie się impreza w klubie "ALHAMBRA" znajdującego się w Los Santos. 

 

Tak wyglądają miejsca konkurencji przed ostatnimi zawodami: 

 


v5pi4Nf.jpg

 

njlBzpQ.jpg

 

XSKAmDG.jpg

 

eniQhtl.jpg


 



Zapraszamy do gry na FullServerze! 

U nas zawsze dzieje się coś ciekawego! 

IP: samp.fullserver.eu:7777 


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Już w najbliższą sobotę tj. 04.06.2016 o godzinie 19:30 odbędzie się kolejna edycja FullServerowego Idola!


 


Heq8xnK.png


 


Tego dnia zapraszamy Was na nasz serwer TeamSpeak 3. Specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy specjalny kanał. Gwarantujemy świetną zabawę i atrakcyjne nagrody - nie może Was zabraknąć! Więcej informacji znajdziecie na naszym forum: http://fullserver.eu/index.php?/topic/2407-fullserverowy-idol-edycja-v-start-sobota-04062016-godz-1930/.


 


Trochę lektury... 

Siódmy numer The San Andreas Times jest już od jakiegoś czasu gotowy do pobrania, a w nim m.in Igrzyska okiem organizatora, wstrząsający artykuł o Kacprze, wspomnienia Beverly Johnson z okazji dnia Matki, zaskakujące informacje o ARMYM i horoskop na najbliższe dni.

 

13267895_974513862669341_212166088606782

 


 


Coś od naszych graczy... 

Instytut Pamięci Popyliniarza przedstawia zapowiedź biograficznego filmu opowiadającego historię zbanowanego obecnie na naszym serwerze gracza jakiej jeszcze nie znaliście. Jego autorem jest jeden z naszych graczy (człowiek ptak) Słowik. O ludziach zbanowanych również trzeba pamiętać. :-)

 

zceG6xE.png

 


 


XyzzyDM... 

Ostatnie aktualizacje z serwera FullServer.eu:

 

- komenda /wyrzucarte wyrzuca artefakt, 

- poprawiono błąd pokazujący 0 GP dodanych, 

- dodano teleport do bazy sojusznika /sbaza, 

- więcej wolnych domów w /dom, 

- dodano płatne ogłoszenia - /ogłoszenie, 

- dodano możliwość wydalenia członka gangu offline, 

- poprawiono wyświetlanie HUDu, 

- poprawiono krytyczne błędy w /ogloszenia, 

- dodano tabelę DMG na sparingi gangowe, 

- blokada szybkiej ucieczki z pola walki i leczenia przez atakującego, 

- przywrócono windę obok /skatepark, 

- dodano sporo usprawnień dla RCONów, administracji i moderacji, 

 


... i wiele, wiele więcej. 

 

Już wkrótce pojawi się nowa atrakcja na zapisy o nazwie /AD (Attack & Defence). Więcej informacji podamy niedługo. 

 

hwIDQWC.png

 


Zapraszamy do gry na FullServerze! 

U nas zawsze dzieje się coś ciekawego! 

IP: samp.fullserver.eu:7777 





  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Aktualizacje... 
W ostatnim czasie na serwer została dodana nowa atrakcja na zapisy - /AD (Attack & Defense). Cała zabawa polega na walce atakujących z broniącymi o bazę. Baza znajduje się niedaleko spawnu obrony. Atak może wygrać zdobywając bazę (przynajmniej jeden zawodnik z drużyny musi przebywać w checkpoincie przez 25 sekund) bądź zabijając obronę. Obrona, aby wygrać musi zabić nacierających atakujących, bądź dotrwać do końca czasu gry (6 minut). Więcej informacji na temat tej atrakcji jak i innych zmian uzyskacie w temacie z aktualizacjami z serwera na naszym forum: http://fullserver.eu/index.php?/topic/1131-aktualizacje-z-serwera/#comment-27221.
 
xQMrys7.png
 
dtI4y95.png
 
Trochę lektury... 
Wakacyjne wydanie The San Andreas Times jest już gotowe do pobrania, a w nim m.in artykuł o Muchomorze - nowym moderatorze z nieciekawą przeszłością, rozmowa z jednym z właścicieli serwera Olejem, posumowanie V-edycji FullServerowego Idola i wakacyjna wykreślanka.
 
13339645_983199751800752_917563261590432
 
 
Typuj wyniki... 
Już od kilku dni możemy poczuć piłkarską atmosferę Mistrzostw Europy we Francji. Na naszym forum możecie typować wyniki spotkań grupowych, wygrywać nagrody i dyskutować na temat rozegranych oraz tych zbliżających się meczów. Więcej informacji uzyskacie w tym temacie na naszym forum: http://fullserver.eu/index.php?/forum/165-euro-2016/.
 
Informacja... 
Informujemy, że na naszej stronie internetowej w najbliższych dniach dojdzie do kilku zmian, przez co mogą występować krótkie przerwy w jej działaniu. Za utrudnienia przepraszamy.
 
Zapraszamy do gry na FullServerze! 
U nas zawsze dzieje się coś ciekawego! 
IP: samp.fullserver.eu:7777 
 

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

logo-2009.png.213965c60736fea8b8cc339f03

 

Restart statystyk i wielkie zmiany - 30 lipiec (dzisiaj), godz. 19:00
 
Po miesiącu ciężkich prac z przyjemnością informujemy, iż prace nad nowościami (ogłoszone przez wielu rewolucyjnymi) zostały zakończone i trwają ostatnie szlify. W związku z tym, wgranie nowości i restart statystyk odbędzie się dzisiaj o godzinie 19:00. Od teraz zdobywanie pieniędzy i respektu będzie przyjemnością! 
 
Po wgraniu gamemoda zostaną przeprowadzone konkursy, czy też mniejsze bądź większe eventy prowadzone przez administrację. Odbędzie się także ustawka ADM+GM vs gracze, na którą wszystkich gorąco zapraszamy! Serwer zostanie na parę minut przed godziną 19:00 wyłączony, a do działania przywrócimy panel statystyk gracza. 
 
Lista zmian:
 
- Zablokowanie ucieczki z pola walki oraz respienie samochodów po celnym strzale na 10 sekund, 
- Obecnie dostawaliśmy pomnożony skill za fragi pod rząd co zostało usunięte, od teraz wracamy do starej formy, czyli 1 frag = 1 skill. Jedyny bonus skilla mamy w przypadku broni godziny, 
- Dodano przebieg w samochodach, 
- Zmniejszono dochody i zbalansowano zarobki w zależności od wykonywanej pracy. Przykładowo: za pracę kierowców dostajemy więcej respektu, mniej pieniędzy, a za pracę dilerów dostajemy więcej pieniędzy, mniej respektu. Za prace mechanika nie dostajemy już tak ogromnej ilości respektu. Usunięto minutową blokadę w niektórych pracach, 
- Dodano pomnik najdłużej grających graczy danego dnia. Walka o największego no-life'a będzie trwała w najlepsze! 
- Obecnie każdy biznes nagradzał nas takim samym dochodem niezależnie od ceny. Zostało to poprawione i teraz każdy dochód dostosowany jest do ceny. Dodatkowo biznesy będziemy mogli kupować od danej ilości respektu. Te najtańsze od 20 punktów respektu, a najdroższe nawet od 20 000, 
- Wszystkie osiągnięcia zostały odpowiednio zbalansowane oraz dodano więcej progów w danym osiągnięciu do otrzymania nagród, 
- Za rekord na /race i /drifting nagroda została zmniejszona do 10 punktów respektu. Drugą zmianą jest bonus za zabawę godziny, który wynosi teraz od 3 do 6 punktów respektu, 
- Wróciliśmy do starej metody nagradzania za noszenie artefaktu, czyli od 1 punktu respektu. Dodatkowo zostały dochody pieniężne (aby pieniądz ponownie był wartościowy), 
- Kolejny raz nieco zmniejszone zostało nagradzanie za pełne godziny gry z uwagi na to że wymagała tego obecna aktualizacja, 
- Obecnie chowane było ok. 160 paczek i nie były aktualizowane. Zmianą w paczkach będzie to, że co 2 tygodnie będzie chowanych 50 nowych paczek do odnalezienia. Oczywiście po schowaniu nowych paczek respekt za paczki będzie znów liczył się od 1 punktu respektu, 
- Poprawiony bug z dostawaniem sporej ilości pieniędzy przy sporej ilości respektu podczas wejścia na serwer oraz popełnieniu samobójstwa, 
- Za zabicie osoby na arenie dostaniemy 100$, a za fraga na mapie 200$, 
- Po osiągnięciu pewnej ilości respektu zostajemy nagrodzeni odpowiednią ilością pieniędzy. Więcej informacji będzie dostępnych pod komendą /respekt, 
- Zmodyfikowano posiadanie oraz kupowanie broni jak i ich ceny. Dodana została możliwość kupna RPG i Miniguna po godzinie 22:00, 
- Dodano prywatne samochody, które dzielimy na 11 klas. Każda z nich posiada kilka pojazdów i ma swoją cenę, 
- Obecnie domki opłacaliśmy respektem, ale postanowiliśmy to zmienić. Wszystkie domki kupimy za pieniądze w grze lub GP, 
- To co do tej pory było za respekt, teraz będziemy mogli kupić za pieniądze (za darmo dla graczy z aktywnym kontem VIP), 
- Odblokowywanie kolejnych slotów w /menuzaloz od danej ilości respektu. Więcej informacji będzie pod komendą /respekt, 
- Kilka funkcji VIPa zostało usuniętych, lecz niektóre zyskały na wartości. Zostało również dodanych kilka nowych zalet posiadania konta VIP. Dodatkowo będziemy dostawać darmowe dni VIPa za przekroczenie danej ilości respektu, 
- Znacznie zmniejszono zdobywalność GP, aby nadać im wartości. Dodano jednak więcej możliwości zdobycia GP jak i dużo więcej możliwości wykorzystania ich, 
- Zmniejszone zostały nieco nagrody za /los (loteria), 
- Zaktualizowano wszystkie informacje w /pomoc, zgodnie z rewolucją na serwerze, 
- Poprawiono wszystkie bugi na atrakcjach oraz dodano nowe mapy (przywrócono również stare), 
- Został wprowadzony poradnik dla nowych graczy pomagający im w grze. Można go aktywować w każdym etapie gry pod komendą /tutorial, 
- Dodano nowe areny DM (/forest, /rocks, /grenade) i zaktualizowano arenę /pro. Została usunięta arena /WC, 
- Obok radaru dodano osobną tabelkę ze wszystkimi arenami (oddzielono ją od tabelki z atrakcjami na zapisy), 
- Dodano komendę /idzdo, która umożliwia teleport do innego gracza za jego zgodą, 
- Dodano teleporty za respekt /rtp (im więcej mamy respektu, tym więcej tajemniczych teleportów do odkrycia), 
- Koszt trybu pasywnego zmniejszono do 1 GP, 
- Dodano komendy dla policjantów: /mandat, /parmor (darmowa kamizelka), /psave i /ptp (dodanie teleportu tylko dla policjantów), /pcmd (spis wszystkich komend), 
- Dodano kilka Sankingów na /tereno, 
- Dodano w /top wszystkie obecne atrakcje na zapisy, 
- Dodano możliwość kupna czołgu, huntera, hydry, miniguna i rpg za GP, 
- Dodano możliwość kupna neonów do aut za GP (za darmo dla VIPów), 
- Dodano informację z kim mamy ślub (TAB), oraz dokonano małych poprawek, 
- Dodano możliwość wchodzenia do mieszkania współmałżonka, 
- Podzielono dzielnice, te większe zostały podzielone na kilka części. Będzie o co walczyć, Los Santos jeszcze nigdy nie było takie gangsterskie, 
- Zmieniono kolor paska stanu na jasno-niebieski, 
- Zmieniono lekko teren wyboru skina przed wejściem do gry, 
- Zaktualizowano i poprawiono wiele telepickupów i ikon na mapie, dodano również nowe, 
- Wszystkie domy zostały usunięte i dodane od nowa. Jest ich ponad 300 w całym FullAndreas, dopasowano odpowiednie wnętrza i zrobiono nowe interiory na osiedlu Fisher's Lagoon. 
 
Wejdź na FullServer i baw się razem z nami! Zmieniamy się dla Was!
 
Zapraszamy do gry na FullServerze! 
U nas zawsze dzieje się coś ciekawego! 
IP: samp.fullserver.eu:7777 

 

Opublikowano
Zmiany przeprowadzone, ale to dopiero początek. Jesteśmy dalej otwarci na propozycje naszych graczy i z pewnością na tym nie poprzestaniemy. RAZEM możemy zdziałać wiele - uważamy, że nasi gracze mają ogromny wpływ na rozwój serwera. To się ceni, bardzo się z tego cieszymy. Jeśli chcesz zaznać tej wspaniałej atmosfery dołącz do nas! :)
 
Oprócz zmian, wielkie emocje wśród graczy wywołała ustawka ADM+GM vs gracze. Walka była bardzo zacięta i ostatecznie wygrała ją właśnie ekipa administracyjna serwera. Było to duże zaskoczenie, ponieważ graliśmy w osłabieniu. Ekipa serwera jednak przykład dawać musi, bo poddawać nigdy się nie może!   B) Po pojedynku, gracze zebrali się w popularnym klubie stylem z lat 90' "ALEGRIA". Przeprowadziliśmy tam loterię w której gracze mogli wygrać kilka małych nagród. 
 
Jak widać, w grze jaką jest San Andreas Multiplayer nadal można się świetnie bawić. Mamy nadzieję, że takie obrazki z dużą liczbą graczy, dzięki ciężkiej pracy będą u nas coraz częściej spotykane jak za starych, dobrych czasów. Dziękujemy, że nas doceniacie. 
 
Poniżej prezentujemy kilka zdjęć:

13735028_1017731448347582_89965865559267
 
13679866_1017731455014248_19800826979012
 
13767122_1017731365014257_69075262945831
 
13640913_1017731361680924_20280108804833

 
Informujemy również, że wystartowały rekrutacje na stanowiska administratora i moderatora serwera. Jeżeli czujesz się na siłach i chcesz pomóc w rozwoju naszego serwera, złóż podanie. Nowe twarze mile widziane! 
 
1Iyn0Tv.png
 
VpZSjyc.png
 
Zapraszamy do gry na FullServerze! 
U nas zawsze dzieje się coś ciekawego! 
IP: samp.fullserver.eu:7777 

 

Opublikowano

9Unp1Tl.png

 

Szanowni użytkownicy MPCforum.PL,
 
Już dzisiaj (piątek) o godzinie 20:00 rozpoczniemy zawody w ramach turnieju DeathMatch. Będzie to III edycja tych rozgrywek. Na turniej może przyjść każdy zarejestrowany gracz serwera, nie ma obowiązku zapisania się. Liczy się dobra zabawa, spędzona w miłej atmosferze.
 
Regulamin Turnieju DM jak i kilka innych przydatnych informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej w tym temacie:  http://fullserver.eu 

 

Opublikowano
Szanowni użytkownicy MPCforum.PL, 

 

Informujemy, że dzisiaj (środa) na serwerze zostaną ogłoszone wyniki rekrutacji na stanowisko administratora i moderatora serwera. Cały cykl imprezy rozpocznie się już o godzinie 20:00. Głównym miejscem naszego spotkania będzie teren Verona Beach Stadium w Los Santos. To na nim odbędą się różnego rodzaje konkursy, w których będziecie mogli wygrać kilka fajnych nagród i rywalizować z innymi graczami. Oczywiście nie zabraknie sceny, na której wystąpi kilka gwiazd. :-) 

 

Serdecznie zapraszamy Was do wspólnej zabawy! Więcej informacji uzyskacie w tym temacie na naszym forum: http://fullserver.eu/index.php?/topic/2663-wyniki-rekrutacji-na-moderatora-i-administratora-lipiecsierpie%C5%84-2016/.

 

Dzisiaj musi być nas jeszcze więcej!

 

Ngl3hO5.png

 


Zapraszamy do gry na FullServerze! 

U nas zawsze dzieje się coś ciekawego! 

IP: samp.fullserver.eu:7777 


Opublikowano
W ostatnim czasie na FullServerze odbywają się wyścigi Admiralami. Trasy są bardzo zróżnicowane. Od prostych i krótkich, po terenowe, po naprawdę długie i techniczne. Za nami już dwa etapy - pierwszy na trasie San Fierro - Las Venturas, a drugi na olimpijskim torze kartingowym Mulholland Intersection Circuit. 
 
Dzisiaj, o godzinie 20:00 zapraszamy na kolejny, już trzeci etap. Dzisiejsza trasa to doskonale znany naszym graczom, chociażby z Igrzysk Olimpijskich Ocean Docks Circuit. Największą trudnością będzie liczba okrążeń - do mety będzie ich 10, szykuje się więc prawdziwy maraton!
 
Ovu6w6D.png
 
 
Jak było na wynikach? 
W ostatnią środę na serwerze ogłosiliśmy wyniki rekrutacji na stanowisko administratora i moderatora FullServera. Po rozegranym wyścigu rowerami górskimi w Los Santos, z pod góry Chilliad wyruszyliśmy na Verona Beach Stadium. Tam na naszych graczy czekał Freddie Mercury z zespołem Queen! Wszyscy świetnie się bawili, a my spokojnie wyczytywaliśmy listę nowych członków ekipy. :-) A poniżej mały screen przedstawiający to co wszyscy razem tworzymy... wystarczy popatrzeć na coraz większą liczbę grających u nas graczy. Ciężka praca i profesjonalne podejście przynosi efekty. 
 
4Te4DTw.png
 

BJAjTFk.jpg
 
N1YbbUI.jpg

 
Arena tygodnia... 
Od jakiegoś czasu na dany tydzień losujemy arenę tygodnia. Gracze, którzy będą mieli najwięcej fragów pod koniec zostają nagrodzeni. Ma to na celu zwiększyć popularność DeathMatch i rywalizację między grającymi. Tym razem areną tygodnia jest /Minigun, a więc jedna z najbardziej lubianych przez naszych graczy.
 
dApQaMz.png
 
Zapraszamy do gry na FullServerze! 
U nas zawsze dzieje się coś ciekawego! 
IP: samp.fullserver.eu:7777 

 

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...