Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Hack Void


Minna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hmm. Jeżeli zrobiłeś filmik jak włączyć hacka to zrób też filmik czy działa ;)

Ja jak testowałem to wykryło mi Konia Trojańskiego + nie działa hack. Uruchamiam tak jak na tym filmiku, potem wchodzę na plansze, uaktywniam "OneKill" i nic. 

Bije tyle samo, zamiast bić moby na hita.

Opublikowano

boze jak ludzie placza xddd jak nie chcecie to nie uzywajcie ale wiedzcie, ze poki co jedyne konta ktore nagle zniknely to dzielo srenipy :dd­

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

O Kubaman :v wróciłeś... ktoś tu se zrobił wakacje od forum xD no ale mniejsza, przebadałem trochę dokładniej ten pliczek :v polecam go jak najszybciej usunąć z kompa i nie używać... chyba, że chcecie mieć trojana (dobra trojan aż nie taki groźny :v antyvirus se poradzi) oraz key loggera i okradzione konta :3

1461820_551788328241435_517423891_n-272x

Opublikowano

widze ze najpopularniejszy temat na tym forum to hacki ...

Bo mpcforum przed miało nazwę multiplayer cheats więc wiesz, mózgu ;)

Opublikowano

Wendax chyba nie wiesz jak wygladaja czity... Bo kazdy czit bedzie mial jakiegos wirusa, ale ok. Mi kiedys avast wyszukiwal w elsie wirusa wiec wiesz. Nie znam to sie wypowiem ;^) ( do Wendaxa)

tumblr_ok78drcWS41vehwx3o1_500.gif

Opublikowano

Rób z jedno-dwu minutowe przerwy od plansz jak je skonczysz to wtedy nie wywali.

pJXLbfz.png

Gamefail popsuł elsa. Pokonajmy go razem!!

Opublikowano

Hmm. Jeżeli zrobiłeś filmik jak włączyć hacka to zrób też filmik czy działa ;)

Ja jak testowałem to wykryło mi Konia Trojańskiego + nie działa hack. Uruchamiam tak jak na tym filmiku, potem wchodzę na plansze, uaktywniam "OneKill" i nic. 

Bije tyle samo, zamiast bić moby na hita.

Nadal nie działa, nawet jak uruchamiam przez administratora tego hacka. 

Mam to samo co napisałem wcześniej. Nie polecam, nie działa.

Opublikowano

Lukasz jezeli Tobie nie dziala to nie oznacza, ze wszystkim nie dziala.

A co Tobie działa? Niby jak? Ja próbowałem wszelkich sposobów i nadal nie działa ;)

Opublikowano

­Mi pomogło granie bez dźwięku. Teraz nie wywala w ogóle (Wyjątek: 3-x, muszę wyłączać auto-kill na bossie bo wywali po zabiciu)

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Jak dokładnie go "wyciszasz"?

Ustawienia gry.

 

­

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...