Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kupowanie z OLX


OneMadas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a napiszecie mi pełne nazwy tych podzespołów żebym mógł poszukać i zamówić ?

i3 2120 200zł

4gb ram ddr3 100zł 

antec vp 500 (kup sobie nowy, bedzie na przyszlosc) 150zł

płyta główna na h61 ok 100zł tylko szukaj z takich firm jak asrock, asus itp zadnych chinskich no name

obudowa to polecam ci: http://allegro.pl/kultowa-obudowa-chieftec-uni-bg-02b-b-b-i5597886030.html50zł

używany wd blue, tylko szukaj ze zdjeciem skanu, tak zebys nie trafil na bad sektory ze 100zł to zależy jaka pojemność 

karta graficzna, do cs styknie nawet gtx 460, ale polecam Ci wykorzystać w pełni budżet i kupić hd 7790.

Komputer poradzi sobie nawet z wiedzminem 3. Jeśli już sobie nie poradzisz to podam Ci linki, ale nie leniuchuj :) 

 

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Nie bierz tego gtxa, chodziło mi gdybyś brał używany, nowego się nie opyla w tych czasach, to nie jest nowa karta ;) Postaraj się tego hd 7790 albo od biedy hd 7770, jednak dużo nie trzeba dopłacić do hd 7790 wzgledem hd 7770 a na serio warto. Płytę możesz wziąć np. : http://allegro.pl/gigabyte-ga-h61m-s1-rev-2-1-lga1155-i5609220894.htmljak nie przeszkadza Ci brak maskownicy lub kupić po prostu nową http://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-h61m-dgs-520520/ poszukaj na olx itp sobie plyty, dobrze zeby była tylko tak jak mowilem "firmowa" maskownica to dobry dodatek, którym raczej byś nie pogadził (maskownica to taka zaslepka z tylu obudowy)

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

A czy procesor z AMD 4 rdzeniowy wchodzi w grę ? W końcu chyba lepsze to niż 2 rdzeniowy Intel hm ?

Do tego amd bedziesz musial kupic inna plyte glowna a ten intel i3 ma 2 rdzenie i 4 watki czyli tak jak bys mial  4 rdzeniowy  

Opublikowano

i3 ma 4 wątki, to wszystko zmienia, śmiem twierdzić że takie i3 z 4 wątkami będzie sobie radzić (w grach wykorzystujących 4 rdzenie czyli te wątki) lepiej niż spora część phenomów x4. Raczej nie pchał bym się w amd, musiał byś kupić porządniejszą płytę główną do oc (żeby to miało sens) przyzwoite chłodzenie a sensowne pheonmy x4 jak 955/965 to koszt około 300zł za sam cpu, nie twój budżet, nawet gdyby miało być wydajniej. Link do HD7770: http://allegro.pl/sapphire-radeon-hd-7770-1gb-ghz-edition-i5618308415.html

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

No nie wiem czy taką tańszą, znaczy tańszą ale gorszą, grafika to jest mniej więcej poziom gtx 460 max, zasilacz (i reszta podzespołów w sumie też) nie wiadomo jaki... ja tak ogólnie bym tego nie kupił, ale twoja kasa, rob jak uwazasz.

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

W sumie racja xD po kupieniu tych części które mi podaliście wychodzi 847 + - zł a za te 300 stówy które zostaną co można lepszego kupićć?

WYSTARCZALNY ;P2340228944.png

Opublikowano

Te 300zł wydał bym osobiście w ten sposób: procesor wymieniasz na i5 2400 zamiast tej i3 2120, zostaje 100zł więc kupujesz drugie 4gb ram (wtedy masz 2x4=8gb) Można niby to dołożyć do karty graficznej jak gtx 660 ale to już jak wolisz, np do cs to więcej Ci kupno i5 niz tej karty ;) 

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Niestety mam problem zamówić nie mogę osobno (na części) muszę szukać godne uwagi gotowce z olx albo allegro takie które mogłby by uciągnąć farming simulator 2015 cs czy lol budżet ten sam co był

WYSTARCZALNY ;P2340228944.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...