Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] Początkujący pomożecie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wszystko okej ale nie ma tam napisane jak dodać skrypt :D

Klikasz add assembly, dajesz link do githuba, wybiersz skrypcik i gotowe.

Opublikowano

L# ma mniej bugow, lepsze skrypty od tych darmowych na bola (bo Paid'y ladnie chodza), chyba kazdy assembles ma pod X automatyczne farmienie, jak dla mnie przyjemniejsze menu + szybsza instalacja skryptow :)

Opublikowano

L# ma mniej bugow, lepsze skrypty od tych darmowych na bola (bo Paid'y ladnie chodza), chyba kazdy assembles ma pod X automatyczne farmienie, jak dla mnie przyjemniejsze menu + szybsza instalacja skryptow :)

Pomógł byś mi może jak to odpalić i wgl ? ) mogę dać ci jakiegoś psc do 20 zł :)

Opublikowano

Pobierasz, otwierasz jako admin, potem wchodzisz na forum, wybierasz Assymbles na gorze i masz skrypty do kazdej postaci, wybierasz jaki chcesz skrypt, klikasz Install i samo Ci sie instaluje. Potem tylko zaznaczasz ktore Assemblesy maja Ci dzialac a ktore nie i oto cala filozofia xD

 

Jak nie mozesz odpalic to musisz pobrac 3 programy ktore tam sa wypisane, netFramework c++ i chyba dx10.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...