Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

League Of legends czy CS:GO: która gra ma większe wymagania?


Kamilek321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

League of Legends:

 

  • Procesor: 2 Ghz lub lepszy
  • Karta Graficzna: Dowolna karta graficzna kompatybilna z DirectX 9.0
  • DirectX: wersja 9.0c
  • RAM: 0,5 GB RAM
  • Miejsce na Dysku: 2,5 GB
  • System operacyjny: Windows XP / Vista / Windows 7 / 8

 

 

Counter Strike: Global Offensive:

 

  • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 / AMD Phenom™ X3 8750 lub lepszy
  • Karta Graficzna: 256 MB +  Pixel Shader 3.0 NVidia 8600 / ATI Radeon HD 2400 lub lepsza
  • DirectX: wersja 9.0
  • RAM: 1GB XP / 2GB Vista
  • Miejsce na Dysku: 7,6 GB
  • System operacyjny: Windows® 7/Vista/XP

                                                                     

odpowiedz sobie sam                    

Opublikowano

Cs:go operuje shadery :v Lol ma to do siebie, że grafika jest jak z kreskówek :D I dla tego lol to gówno :P Do cs'a żeby komfortowo grać trzeba mieć dobrego pc :v 

86226145013474567463.png

Opublikowano

Wymagania podane przez valve nie sprawdzają się w jakiejkolwiek grze na silniku source. Dlaczego vovlo podaje zaniżone wymagania tego nie wiem, ale sam silnik source jest strasznie wymagający, zwłaszcza jeśli chodzi o procesor.

Opublikowano

Cs:go operuje shadery :v Lol ma to do siebie, że grafika jest jak z kreskówek :D I dla tego lol to gówno :P Do cs'a żeby komfortowo grać trzeba mieć dobrego pc :v 

Lol grafike jak z kreskówek xDD? ty chyba w tibie nie grales xDD.Lol ma to do siebie ze trzeba grac zespolowo 1 blad i moze to kosztowac przegrana meczu  + od platyny czy golda gry 4v5 nie mozna wygrać :-).Dobrego kompa :D? znam duzo ludzi co graja na 30-50 fpsach i maja rangi od szeryfa do suprema to nie jest.

 

W csie masz cienie dlatego tak malo fpsow ma kazdy na slabym pc gdyby dali opcje wyłączenia ich to napewno kazdy by mial z 40-60 fpsow ++

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...