Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Konto steam CS:GO SUPEREME lub MGE


Nariric

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

#ref

 

+SPADEK RANGI

 

Z Suprem'a spadłem na LEM .  Znów awans na Supreme !

post-975496-0-55016200-1445700051_thumb.png

 

 

@do tych na górze, najpierw będe ogarniał jednego gościa, a ja sie nie uda to piszę do następnego .

 

@emilian13 z tobą się nie handluje, coś mi za bardzo to śmierdzi, wszedzie piszesz, że oferujesz 50 zł, a potem na PW próbujesz przekonać kogoś, że jest oszustem... Więc nie, dzięki .

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

#ref

 

+SPADEK RANGI

 

Z Suprem'a spadłem na LEM .  Znów awans na Supreme !

attachicon.gifdasdsa.png

 

 

@do tych na górze, najpierw będe ogarniał jednego gościa, a ja sie nie uda to piszę do następnego .

 

@emilian13 z tobą się nie handluje, coś mi za bardzo to śmierdzi, wszedzie piszesz, że oferujesz 50 zł, a potem na PW próbujesz przekonać kogoś, że jest oszustem... Więc nie, dzięki .

Oferuję 50zł bo posiadam psc o tej wartości jeszcze do nikogo nie napisałem, że ktoś jest oszustem

Opublikowano

#ref 

 

Konto z Kałachem już nie na sprzedaż.

Powód to zbyt mały zysk - nie starczy mi nawet na kupno następnego konta cs więc wolał bym tego Globca za 90 zł sprzedać i mieć jakiś zysk.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...