Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bez Lenarta I Enzila To Forum Schodzi Na Psy I Przechodzę Na To Nowe Forum


proskil3r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ej. Ludzie!!!

Nie rozumiecie?! Sam administrator spami! Nic nie robi dla tego forum! A raczej dla działu ca.

Pierdol się M@niek.

Już wkrótce zapraszam na nowe forum!!!

Administratorzy...

Enzil, Lenar...

Sprzedam sprzęt muzyczny!! (Dystrybutor "Beskidzkie Centrum Muzyczne" oraz mogę pomóc w wyborze instrumentu/sprzętu..;])dlametalav2.png

Opublikowano

Ej. Ludzie!!!

Nie rozumiecie?! Sam administrator spami! Nic nie robi dla tego forum! A raczej dla działu ca.

Pierdol się M@niek.

Już wkrótce zapraszam na nowe forum!!!

Administratorzy...

Enzil, Lenar...

 

a ty skąd masz niby takie info?

sig2200898&style=4.png
Opublikowano

lol , ten temat sprowadzi jedynie następny burdel na te forum , jeżeli jak wy to mówicie nawet administratorzy spamiom , to co wy kurwa tera robicie , tak jak moja katechetka mówiła ;d , patrzcie na swoje czyny a nie na czyjeś , bo patrzeć kurwa to każdy potrafi , a robić to nie ma komu...

Takimi idiotycznymi tematami jedyne co robicie to pogarszacie sytuacje, tak rozumiem że nie chcecie aby oni odchodzili , ale pokazujcie to w inny sposób np. ustawcie sobie taką sygne , zasypcie priv administratorów , ale nie róbcie spamu

"Nie ma wakacji, nie ma weekendów, nie ma urodzin, ZERO dni wolnych, bo każdy dzień jest ważny!"

Opublikowano

lol , ten temat sprowadzi jedynie następny burdel na te forum , jeżeli jak wy to mówicie nawet administratorzy spamiom , to co wy kurwa tera robicie , tak jak moja katechetka mówiła ;d , patrzcie na swoje czyny a nie na czyjeś , bo patrzeć kurwa to każdy potrafi , a robić to nie ma komu...

Takimi idiotycznymi tematami jedyne co robicie to pogarszacie sytuacje, tak rozumiem że nie chcecie aby oni odchodzili , ale pokazujcie to w inny sposób np. ustawcie sobie taką sygne , zasypcie priv administratorów , ale nie róbcie spamu

 

I tak tego nikt nie ogarnie:)

Opublikowano

Kurwa admin chuj gej pedał zjeb daj bana ok? bo mam to w dupie odchodze z tego burdelu admin jesteś pedałem 

pb-logo.jpg

 

Opis:

Strzelanina FPS stworzona z myślą o pojedynkach sieciowych. W całość wpleciono elementy charakterystyczne dla gier MMO, takie jak możliwość wykreowania unikalnego bohatera i dostosowania sposobu prowadzenia rozgrywki do naszego stylu.

 

Zapraszam więcej informacji o tej grze: >> http://www.mpcforum....rezentacja-gry/ <<

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

 

 

 

 'hogan' date='09 maj 2010 - 05:00 ' timestamp='1273417232' post='959039']

temat do zamkniecia..polowa ludzi wraz ze mna odchodzi..jest to moja ostatnia wypowiedz, żegnam...

 

 

 

 

 

 'hogan' date='09 maj 2010 - 05:00 ' timestamp='1273417232' post='959039']

temat do zamkniecia..polowa ludzi wraz ze mna odchodzi..jest to moja ostatnia wypowiedz, żegnam...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pb-logo.jpg

 

Opis:

Strzelanina FPS stworzona z myślą o pojedynkach sieciowych. W całość wpleciono elementy charakterystyczne dla gier MMO, takie jak możliwość wykreowania unikalnego bohatera i dostosowania sposobu prowadzenia rozgrywki do naszego stylu.

 

Zapraszam więcej informacji o tej grze: >> http://www.mpcforum....rezentacja-gry/ <<

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

 'hogan' date='09 maj 2010 - 05:00 ' timestamp='1273417232' post='959039']

temat do zamkniecia..polowa ludzi wraz ze mna odchodzi..jest to moja ostatnia wypowiedz, żegnam...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pb-logo.jpg

 

Opis:

Strzelanina FPS stworzona z myślą o pojedynkach sieciowych. W całość wpleciono elementy charakterystyczne dla gier MMO, takie jak możliwość wykreowania unikalnego bohatera i dostosowania sposobu prowadzenia rozgrywki do naszego stylu.

 

Zapraszam więcej informacji o tej grze: >> http://www.mpcforum....rezentacja-gry/ <<

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

 

 

 

temat do zamkniecia..polowa ludzi wraz ze mna odchodzi..jest to moja ostatnia wypowiedz, żegnam...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

temat do zamkniecia..polowa ludzi wraz ze mna odchodzi..jest to moja ostatnia wypowiedz, żegnam...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pb-logo.jpg

 

Opis:

Strzelanina FPS stworzona z myślą o pojedynkach sieciowych. W całość wpleciono elementy charakterystyczne dla gier MMO, takie jak możliwość wykreowania unikalnego bohatera i dostosowania sposobu prowadzenia rozgrywki do naszego stylu.

 

Zapraszam więcej informacji o tej grze: >> http://www.mpcforum....rezentacja-gry/ <<

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...