Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BattlecoreMu S 9 Ep 2 | Drop 40% | x1000 Dynamic Exp | Antihack start 14.08.2015 16.00


battlecore

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ktoś tam w ogóle gra? Bo serwer stabilny a osób jak na lekarstwo

W sumie ciezko powiedziec dlaczego nagle tak spadla liczba online. Moze to przez dysbalans postaci a moze przez lipnie ustawiony drop z bokow i ewentow(obecnie Selupan zostal poprawiony i na niego oplaca sie tylko chodzic, chociaz majac 90rr+ ciagle moze miec Cie na hita). Od kilku dni jest dopiero GM ktory robi eventy.

 

Troche za pozno to wszystko, ludziom na takim expie szybko sie znudzilo samo expienie a szkoda bo system resetow bardzo fajny i waluta jest zen co dosc rzadko sie spotyka.

Opublikowano

Today updates


Run dupe scan deleted all duped items
Fixed client freeze when character has defense settings
Fixed RF Skill range
Fixed CryWolf event
Fixed Ring of honor quest for summoner
Fixed Refuge Infiltration quest for summoner
Fixed gameserver crashes
Fixed can not add evolution stone to muun
Fixed Thunderbolt not increase Pet attack power
Updated reset system
Updated lucky coin exchange system

To run game update your client with launcher or download manual patch here:

https://mega.nz/#!9QoGWYAI!uV9PTTs1M5-8NPZGRxRayQqvnYzcHb5hQVIyiXHowLk

Opublikowano

Nikt nie chce grać bo admin to idiota. Oszukuja graczy na ewentach. Zresztą nie ma z kim grać. Admin skasował mi polską guild. Więc j**** go.

Opublikowano

Wpadajcie w publikacje ktora jest tutaj na forum :)

 

DexY nie marudz Husarie mozna wskrzesic wlasnie tam i nie leca ciagle krisy+3+luck :P

Opublikowano

Witam mam pytanie czy ktos z was mial moze problemy z Launcherem ?
tzn gdy odpalam Launchera wyskakuje mi error i nic nie moge zrobic..
nawet gdy zainstalowalem patcha blad nadal sie pojawia i musze kliknac ok aby wylaczyc launchera.
wie ktos moze o co chodzi ?

Opublikowano

Critical Error Occured. Please submit the file 'LauncherCrashLog' to the developer. You May try your last operation again.

cos takiego mi wyskakuje po czasie co z tym mam zrobic ?

Opublikowano

Witam

Zapraszam na serw,miła atmosfera sporo ziomkow do pomocy,cs wygrany przez PL @,ciapaty dostaja baty,zapraszam.

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...