Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp by Broly7 - Jak zainstalować i rozwiązać problemy !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Status Cracka: 5.19 

 

 


 

 

 

Jako że sporo osób ma problemy z League Sharpem (instalacja , pobieranie etc.)  to postanowiłem strzelić poradnik :D

 

Musicie pamiętać że przed odpaleniem LeagueSharpa trzeba spełniać pewne warunki :

 

25 Postów

10 Repów

Pozytywny leecher

 

 

 

=======================================

 

Gdy już spełniacie warunki - pobieracie LeagueSharpa i logujecie się passami z Nulleda.

https://www.nulled.io/topic/71893-lsvip-517-hf/page-1

Link do pobrania (Dla leniwych któ○rym sie nie chce pisac postu:)

http://static.nulled.to/LSharp/LeagueSharp-5.17-Broly7.zip

=======================================

Rozwiązania dla błędów : Auth Failed , Bugsplat , Errory MSVP1**.dll 

=======================================

 

AuthFailed:

 

Prawdopodobnie nie spełniasz wymagań Autha z Nulleda.

Aby to sprawdzić wejdź na stronę:

https://www.nulled.io/auth.php

Bugsplaty:

 

1.Przechodzimy do folderu %appdata% i usuwamy foldery typu LSE**** , GoS , BoL (Mi pomogło usunięcie folderu GoS o.O)

2.Przechodzimy do Appdata -> Local i usuwamy L# po czym na nowo instalujemy Sharpa.

3.Jeżeli ten sposób wam nie pomaga polecam przenieść folder L# na dysk C (Podobno działa)

 

Errory MSVP1**.dll 

 

 

1.Przechodzimy do Panelu sterowaina -> Programy -> Odinstaluj programy i usuwamy WSZYSTKIE Visuale jakie mamy na komputerze.

2. Wbijamy na strone:

http://www.computerbase.de/downloads/systemtools/all-in-one-runtimes/

i pobieramy All in one runtimes 
 

3.Instalujemy i uruchamiamy ponownie komputer.

 

 

Brak menu L# w grze.

 

Pobieramy DirectX stąd :

https://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=35

Po instalacji resetujemy komputer

 

"Failed to download version info."

 

1.Wyłączamy antyvirusa

2.Wyłaczamy firewalla 

3.Wyłączamy zapore

4.Przechodzimy do folderu z LeagueSharpem i klikamy LPM na LSVIP -> Właściwości -> Zgodność -> i wybieramy tryb zgodności Win 7.

5.Uruchamiamy LSVIP jako Admin. (Jeżeli wyskoczy jakiś inny error próbuj kilka razy aż wreszcie załapie.)

 

 

=======================================

Lista skryptów.

=======================================

http://leaguesharp.jodus.xyz/

 

 

Updated 5.16 

 

  1. Zaktualizowano do wersji LoLa 5.16
  2. Naprawiono błąd Hash -1
  3. Po hookowaniu Leaguesharpa mozna wylaczyc LSVIP
  4. Teraz trzeba spełniać warunki aby odpalić Sharpa

8kHod.png

 

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hmm sprawdzę to jak dokończe auth, chociaż auth failed nie wyskakiwało, ale postaram się dziś to jeszcze przetestować i dam opinie ;d i sprawdź pw

Opublikowano

^ nie widać, żadnego błędu, jeśli Ci się nie injectuje ( jeśli o to chodzi ) to u góry kliknij na "nieznany" i musisz spełniać warunki Auth na forum u nich.. ;p

Opublikowano

hmm a ja nie moge znalesc tego launchera LSVIP .... spelniam wszystkie wymagania ....

Chcesz żeby szybko ci odpowiedział ?

-Napisz @zxkalen

Pomogłem ci ?

-Zostaw Like

 

76561198043616385.png

Opublikowano

Tworzyłeś multikonta?

 

Najpierw założyłem jedno konto, na którym nic nie robiłem, a po chwili dostałem to konto od pewnej osoby.

­

Opublikowano

Wie ktoś jak naprawic ten blad? 84624529123581278585.png

Win 10 i wszystko jasne Kappa

 

usun wszystko z appdaty i z localu nastepnie wbij do folderu z l% i usun config a najlepiej to pobierz od nowa paczke - mozliwe ze to przez dzisiejsza aktualiozacje

8kHod.png

 

Opublikowano

To jest najpiękniejszy temat, jaki widziałem w tym dziale od dawien dawna(ilość tematów "nie działa" się zmniejszy), czemu poleciało za to ostrzeżenie?

 

#edit, dobra już wiem, brak skanu :/ szkoda

Opublikowano

To jest najpiękniejszy temat, jaki widziałem w tym dziale od dawien dawna(ilość tematów "nie działa" się zmniejszy), czemu poleciało za to ostrzeżenie?

 

#edit, dobra już wiem, brak skanu :/ szkoda

Nie dostałem ostrzeżenia tylko zabrano mi 5pkt ostrzeżeń z konta za poradnik :)

8kHod.png

 

Opublikowano

Nie moge zalogować się w L#,wpisuje te same hasło i login co na nulled,io i wyskakuje że jest niepoprawne 

Spełniam wszystkie warunki sprawdzałem 

Opublikowano

Nie moge zalogować się w L#,wpisuje te same hasło i login co na nulled,io i wyskakuje że jest niepoprawne 

Spełniam wszystkie warunki sprawdzałem 

a wpisz dla testu login/hasło z oryginalnego forum L#, bo może coś źle odpalasz i uruchamia się zwykły L#

 

#2x DOWN

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Opublikowano

Nie moge zalogować się w L#,wpisuje te same hasło i login co na nulled,io i wyskakuje że jest niepoprawne 

Spełniam wszystkie warunki sprawdzałem 

Odpalasz w oryginalnym loaderze a nie z crackowanego. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...